To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Indywidualne spotkania z położna w czasie ciąży.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lidziam
Słyszałam, że jest możliwość korzystania z indywidualnych spotkań z położną w okresie ciąży. Czy korzystałyście lub korzystacie z tej formy edukacji przedporodowej?
miska.kwit
Jeśli masz możliwość na takie spotkania, to polecam. Przy czym proponuję wyszukać profesjonalną położne, która w 100 % przygotuje was na narodziny nowego członka rodziny.
barbara.g
Na stronie szkoÅ‚y prenalen znalazÅ‚am, że "od 21 do 31 tygodnia ciąży raz w tygodniu, a po 32 tygodniu ciąży do porodu – dwa razy w tygodniu, każda przyszÅ‚a mama może skorzystać z bezpÅ‚atnych spotkaÅ„ edukacyjnych z poÅ‚ożnÄ…. Warunkiem uczestnictwa w takich spotkaniach jest wypeÅ‚nienie deklaracji wyboru poÅ‚ożnej podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)"
dorka.9
Według mnie wiadomości, które uzyskuje się na zajęciach w szkole rodzenia wystarczają.
majka_k
Nie zawsze wiadomości i informacje wyniesione ze szkoły rodzenia są wystarczające, dlatego jest alternatywa na poszerzenie wiedzy. Jeśli wybierze się odpowiednią położne to kobieta czuje się zdecydowanie pewniej. Problemy nie są tak olbrzymie i straszne. Ja optuję za takimi spotkaniami. Jeśli jest taka możliwość to należny z niej skorzystać.
krzywa.m
Korzystałam i polecam. Warto icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.