Mam do Was ogromną prośbę.

Moja Natka urodziła się 5 lat temu. Miałam rodzić naturalnie, ale w trakcie pobytu w szpitalu akcja porodowa bardzo się przedłużała i zaczęłam nalegać na cesarkę. KTG było zrobione tylko 3 razy. Ostatnie zrobili mi jak przyszła nowa zmiana położnych o 7 rano i wtedy zaczął się robić ruch i popłoch. Szybko zostałam zawieziona na blok porodowy zrobiono cesarkę.

Natka urodziła się w ciszy - nic nie nawet nie pisnęła. Miała Apgar 2-5-9. Później długi pobyt w szpitalu. Krótko mówiąc urodziła się w ciężkiej zamartwicy.

Powoli dojrzewam do tego, aby powalczyć za Natkę bo już nie mamy pieniędzy na rehabilitację. Szukałam prawnika, który ma doświadczenie w błędach medycznych. Znalazłam jedną kancelarię, gdzie pracuje radca prawny, który jest też lekarzem. W rozmowie telefonicznej bardzo zorientowany, widać że ma niesamowitą wiedzę medyczną.
Ta kancelaria to Kancelaria Radcy Prawnego Aleksander Stal z Wrocławia: www.radcaprawny.info
Mecenas prosił o wysłanie mu dokumentacji porodu Natki. No i teraz mam pytanie, czy ktoś może zna jakąś inną kancelarię od błędów medycznych, ALE KONIECZNIE taką żeby pracował w niej adwokat lub radca prawny, który ma też dyplom lekarza. Dla mnie jest to gwarancją tego, że prawnik będzie miał wiedzę o błędach medycznych.
Pozdrawiam, wszystkie mamy.