To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pediatra

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnieszka*
Cześć dziewczyny
Wprawdzie moja niunia jeszcze jest w moim brzuszku ale to juz bardzo niedługo się zmieni. Szukam więc dobrego pediatry i to najlepiej na Nowym Mieście. Może w przychodni na Duboisa znacie kogos takiego?
Beata Białystok
Niestety w przychodni na Duboisa nie ma dobrego pediatry icon_sad.gif
anonimowy
A gdzies w poblizu może??
Co byś poradziła.
Będę przeciez musiała iść na pierwsza wizytę... a to wcale nie taka odległa przyszłosc icon_smile.gif
Adusiowa Mama
a w której przychodni jest tak źle???
bo na Dubois sÄ… dwie przychodnie??
Beata Białystok
Mówię o tej przychodni blisko Pułaskiego.
Adusiowa Mama
Fakt, w tej nie ma dobrego pediatry.
Ale trzeba wziąć poprawkę na to , że tam nie ma pediatry w ogóle, są za to lekarze ogólni ( pierwszego kontaktu).

My chodzimy tam z Adą , i ja nie narzekam- przyjmują nas zawsze , nawet bez umawiania się. Zawsze dostajemy bez problemu skierowania do specjalisty, wszystko nam tłumaczą, itp.
Jak Ada była malutka i pierwszego dnia po powrocie ze szpitala zwymiotowała nam to pani doktor w 3 sekundy przybiegła do nas. Tylko do nich zadzwoniłam, a ona na to że juz jedzie do nas.

Poza tym kwestia szczepień- to oni dzwonią do mnie , czy pamietam o umówionym terminie, albo umawiają nas . A pielęgniarka, która szczepi Adę ma złote łapki chyba, bo moje dziecko nie płacze jak ona ją kłuje w łapkę czy nóżkę.
Beata Białystok
Mamo Aduni do której lekarki chodzicie?
Adusiowa Mama
zapisani jesteśmy do doktor M. Szeląg


co prawda czasami zdarza się nam trafić do jej zastepcy , ale tez zawsze było w porządku
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.