To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Byliśmy z dwulatkiem na żaglach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamajul
I było świetnie, mimo pogody w kratę. icon_smile.gif
Znaczy mozna i z dzieckiem ruchliwym miszkać na łodce i dobrze się bawić icon_smile.gif. Było to wspaniała przygoda. Maz od łodki ja od Juli icon_smile.gif. FAjnie było. Ech....
norka
To wspaniale, że się tak świetnie bawiliście!!! Ale powiedz czy nie miałaś przed tą wyprawą żadnych obaw, bo ja to chyba bym się nie odważyła

icon_cry.gif
mamajul
Mieliśmy pietra jak diabli icon_lol.gif . Ale my zawsze jak wyjeżdzamy z Julą to z nastawieniem, ze jakby coś było nie tak to wracamy..... I jeszcze nigdy z żadnego wyjazdu nie wracaliśmy.
norka
To świetnie. My ze swoim szkrabem wojaże wakacyjne zaczniemy dopiero za rok ponieważ dostałam pracę i na urlop niestety się już nie załapię.
mamajul
BArdzo gartulujÄ™ icon_smile.gif.
NO i pozostają Wam łikendy icon_smile.gif. JAks ię w piątek zacznie to spokojnie w niedzielę można być wypoczetym icon_smile.gif. Myśmy się tak ratowali przez dłuuugi czas, ale jeszcze Juli wtedy z nami nie było.....
eOla
Widzę, że tu jest żeglarskie towarzystwo!

My w zeszłym roku pływaliśmy z Kubusiem jak miał rok i 3 miesiące. Teraz bedziemy pływać ze szkrabem 2 latka i 3miesiące. W zeszłym roku było fantastycznie! mam nadzieję, że w tym będzie jeszcze fajniej. My pływamy po Mazurach. A WY?

Pozdrawiam!

Ola
mamajul
my byliśmy na mazurch, ale generalnie mojemu męzowi chodzi o morze....
Ale na mazurach było ok. dla wszystkich icon_smile.gif.
eOla
No pięknie! Mój mąż też pływa po morzu icon_smile.gif

Pozdrawiam!

Ola
mamajul
pięknie jak pięknie...mnie tam czasem smutno było icon_wink.gif
PATIszon
Ahoj zeglarze!

Ja w tym roku z przyczyn wiadomych musialam sobie odpuscic zeglowanie, ale za rok mam zamiar juz poplywac z moja mala, ktora bedzie miala wtedy roczek.
eOla
PATIszon!
My pływaliśmy z Kubą jak miał rok i 3 miesiące, spokojnie jak będziecie chcieli to dacie rade, było cudownie.
Ja w przyszłym roku chcę płynać z Kubą (będzie miał 3 latka i 3 miesiące i z maleństwem, które będzie miało ok. 10 miesięcy)
Pozdrawiam!

Ola
PATIszon
eOla
a gdzie plywacie jesli mozna wiedziec?
My zazwyczaj bierzemy lajby z Rucianego i plyniemy do gory. icon_lol.gif
anonimowy
Pływalśmy po całych Mazurach. Z Giżycka na północ a potem na południe.
eOla
To pisałam ja -eOla
PATIszon
To do zobaczenia na szlaku! Mam nadzieje.... icon_rolleyes.gif
pirania
to ja dolaczam do towarzystwa. moze sie kiedys umowimy na rejs maluchowy?
mamajul
tak gosiu. Bez dzieci Hiii.
Wybacz- odbija mi juz. MAm nadzieje ze nie na stałe... icon_confused.gif
isault
Mamy z mężem taki pomysł żeby w przyszlym roku popłynąć na żagle na Mazury z... 5 miesieczniakiem. Jak myslicie da sie? To pierwsze dziecko i nie mamy wprawy w przewidywaniu trudnosci.
mamajul
da sie. nawet lepiej niż z dwulatkiem. widzielismy takie rodzinki - patent to przyczepiony w kokpicie na bakiście fotelik samochodowy i tak dzieci przypiete sobie płyneły ... Fotelik można też umieścić na dnie kokpitu, (stamtąd nie spadnie). Fotelik z dzieckiem musi być zawsze blisko, żeby w razie czego można było jednym ruchem wypiąć dziecko.
PATIszon
A my calkiem niechcacy wyladowalismy na tydzien na Mazurkach.
Dla zachety wzielismy sobie Omege na chwile.
Wyglada, ze Pajo byla zadowolona icon_smile.gif

pirania
dziewczeta pogrzebcie po waszych armatorach. Na gwalt poszukuje jachtu, tak do 250 za dobe osob bedzie 6. potrzeba mi telefonow kontaktow i adresow icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.