To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Śląskie Pożegnanie wakacji:)28-29 VIII.2004

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

moko.
Hej może znowu się spotkamy?? Co wy na to?
Proponuje miłe zakończenie wakacji i spotkać się w ostatni weekend sierpnia? 28-29??
Propozycja taka?
Rura park? Zoo? Wesołe Miasteczko? Lub kocyk i trawka?

Osobiście odpowiadałaby mi ostatnia propozycja icon_wink.gif
Co wy na to?

Dopisujcie siÄ™ icon_smile.gif
kama_1
Hej icon_biggrin.gif
Coś widzę słaby odzew. Dziewczyny, ja od jutra idę na urlop, wracam 28.08. Spróbuję gdzieś się dorwać do komputera, aby sprawdzić co ustaliłyście.
Jeżeli o mnie chodzi - to realny termin 29.08. Popieram moko w kwestii propozycji trawka, kocyk itp. icon_biggrin.gif
Serdecznie pozdrawiam wszystkie icon_biggrin.gif
kama_1
okko
My sie dopisujemy pod warunkiem, że nie będzie to Rurapark bo Kuba się jeszcze tam nie nadaje.
Do zoo możemy, ale najlepiej byłoby gdzies na trawce a może nad jakąś wodą, zeby można odciski pomoczyć ( i nie tylko odciski icon_lol.gif )
beattta
Pomysł fajny - szczególnie ten kocyk i trawka icon_biggrin.gif Termin mi odpowiada (bardziej niedziela). Teraz jadę na urlop, ale po powrocie zajrzę co ustaliłyście.
Izunia
CYTAT(m_o_k_o)
Hej może znowu siÄ™ spotkamy?? Co wy na to?  
Proponuje miłe zakończenie wakacji i spotkać się w ostatni weekend sierpnia? 28-29??
Propozycja taka?
Rura park? Zoo? Wesołe Miasteczko? Lub kocyk i trawka?

Osobiście odpowiadałaby mi ostatnia propozycja icon_wink.gif
Co wy na to?

Dopisujcie siÄ™ icon_smile.gif


Witam icon_smile.gif
Bardzo dobry pomysł icon_smile.gif mnie bardziej odpowiada 29 sierpnia tj. niedziela.
I oczywiście jeżeli tylko będzie ładna pogoda, jestem za kocykiem
i trawkÄ… icon_biggrin.gif
burek
Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego (tfu, tfu) to oczywiście się pojawię i oczywiście w czarującym icon_rolleyes.gif towarzystwie mego dziecięcia.
Ja również jestem za trawką i kocykiem (he he, ładny mam kocyk i się chcę pochwalić icon_wink.gif ), natomiast jestem stanowczo przeciwna wodzie do moczenia czegokolwiek. icon_wink.gif Obawiam się po prostu, że moja córcia będzie sobie moczyć cały organizm i na dodatek przez cały czas trwania spotkania... icon_confused.gif Chyba nie ona jedna ma takie ciągoty? icon_wink.gif

bur
moko.
Burek racja, zadnej wody nie nie nie, moje dziecię ciągle by w wodzie siedziało..... Kocyk trawka wystarczą:)
Ok moze zaproponujemy jakiś fajne miejsce, ja jestem skłonna przyjechć wszędzie tylko dajcie namiary.
Oczywiście niech każda mama w miare możliwości zapewni sobie kocyk jedzonko itd:)
agulla
hymmm kocyk trawka to może rosarium w parku chorzowskim
chyba bym sie z wami wybrała i mnie też niedziela odpowiada wstępnie icon_smile.gif
pozdrawiam agulla
burek
A co powiecie na gliwickie lotnisko? Miejsca na kocyki duuuużo, nie trzeba płacić za wstęp, a dodatkową atrakcją jest piękny (ponoć) plac zabaw (zjeżdżalnie i te sprawy).

bur icon_biggrin.gif
moko.
Sypcie propozycjami, póki co do wyboru
- gliwickie lotnisko
-park chorzowski

A moze 3 stawy??? Posiada fajny plac zabaw, ale woda tam jest:(
burek
Wyniknęły u mnie pewne trudności. icon_sad.gif Mój mąż będzie w ten weekend świeżutko po szpitalu (operacja wrr), więc od razu mówię, że do Gliwic chętnie się wybiorę, natomiast jesli zdecydujecie się na Chorzów czy Katowice to niestety nie będę mogła jechać. icon_sad.gif
Proszę nie traktujcie tego jako jakiegoś małego szantażyku. icon_wink.gif

bur icon_mrgreen.gif
Kaszanka
Jeśli Gliwice to jest za bo dojadę bez problemu. Jeśli gdzieś dalej to nie da rady, nie mamy samochodu a jazda pociągiem z naszym wielgachnym wózkiem to mało przyjemna atrakcja.
Jeśli chodzi o lotnisko i plac zabaw... hm... duże nie jest. Jest zjeżdżalnia, drewniane pomosty, ze cztery huśtawki. Parę kroków dalej jest "ogródek", można coś wypić i zjeść. Ale z góry piszę że np. w niedzielę po południu ludzi jest naprawdę cała masa. Wszyscy po obiadku spacerują w stronę lotniska żeby przysiąść na pifku wink.gif Wiem, bo co tydzień całą bandą idziemy tam po obiedzie (moi rodzice, siostra z mężem i 2-letnim Krzysiem, no i nasza trójka).
No i ciekawe jak z pogodÄ…...
wiola
ja jestem za lotniskiem w Gliwicach..fajnie tam..plac zabaw tez ok...no i trawki Ci tam dostatek... icon_biggrin.gif
Izunia bez loga
Widzę, że większość proponuje spotkanie w Gliwicach.
Niestety ja mam za daleko icon_sad.gif nie w tym czasie mam samochodu i nie mam pojęcia gdzie jest lotnisko.

Jeżeli jednak coś by sie zmieniło np: na Chorzowski Park icon_wink.gif, to napewno sie zjawię icon_smile.gif

Pozdrawiam icon_smile.gif
moko.
Oj babeczki niestety ja też nie będe mogła dojechać do Gliwic, nie mam jak i z kim, a poza tym nie wiem gdzie jest lotnisko, to może nie jest problem ze znalezieniem, ale najbardziej odpowiadałoby mi miasto zwane Chorzowem a dokładniej park chorzowski.
beattta
Przyszedł mi jeszcze do głowy Park Kościuszki w Katowicach, ale tam też lepiej mieć samochód icon_confused.gif
Pomyślcie jeszcze, może jednak uda nam się spotkać icon_biggrin.gif
agulla
Hej hej odświeżam temat, bo dziś już środa icon_exclaim.gif
Widzę, że więcej osób reflektuje na Gliwice icon_confused.gif no szkoda, bo ja chyba nie bardzo ale gdyby jednak mógł być park chorzowski a najlepiej ROSARIUM czyli taki wydzielony i ogrodzony kawałek parku z hodowlą róż to ja się chętnie wybiorę, bo już strasznie dawno nie byłam. Ciekawe tylko jak z pogodą będzie icon_rolleyes.gif
pozdrawiam mamuśki i nadziewanki takie jak ja icon_smile.gif agulla
moko.
agulla ano ja też do Gliwic nie dojade, męża nie ma:(
Mi odpowiada ten park chorzowski:)

Dopisujcie się kto chętny dojechać do parku i o której godzinie? i gdzie się spotkamy?
I kiedy sobota czy niedziela?
beattta
To może niedziela : ) 15-16 - to już zdecydujcie, mnie tylko zależałoby na niedzieli
anonimowy
ok
burek
Kobiety umówcie się w tym Chorzowie. Jak jesteście chętne to szkoda byłoby zmarnować okazję na spotkanie. Ja być może, choć z duuużą gimnastyką icon_wink.gif też dojadę, ale nie obiecuję.
A dla dziewczyn z Gliwic coś wymyślimy. Przez tą operację mężową nie bardzo mogę cokolwiek planować, ale chciałabym zorganizować jakieś małe gliwickie spotkanko. W tym celu zakładam nowy wątek i proszę się dopisywać już bezpośrednio tam. Uwaga: na spotkaniu gliwickim mile widziane będą dziewczyny niegliwickie. icon_wink.gif

bur
moko.
Właśnie wróciłam z zoo, ludzi jak mrówków:) było fajnie,szkoda, ze się nie dogadałysmy:) Może innym razem:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.