To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kino dla dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

enea
Chodzicie z dziećmi do kina? Chodzi mi o takie młodsze powiedzmy od 2 do 5 lat icon_smile.gif Jeśli tak to do którego? No i na co jakieś poranki, filmy typu "Iniemamocni" ? Czy Wasze dzieci wytrzymują do końca seansu? No i wreszcie warto?
Kasia R mama Luizy
Nie byłam jeszcze z Lu w kinie (jeśli nie liczyć wypadu na hol do Kosmosu po popcorn icon_wink.gif ) Lu boi się, że w kinie jest ciemno i głośno. Za to Iniemamocnych jest w stanie obejrzeć całych za jednym posiedzeniem, ale na kompie. Ale niedługo na pewno spróbujemy pójść do prawdziwego kina
icon_lol.gif
Kasia R mama Lu, która teraz nie ogląda za dużo bajek w komputerze, bo mówi "Za dużo tego oglądania!!"
gosiat
Ja już obiecałam Zuzi, że pójdziemy do kina na nowego Puchatka. Myślę, że jest już wystarczająco duża żeby się nie wystraszyć wink.gif A godzinną bajkę w kompie jest w stanie obejrzeć.

Ale czy nie będzie łazić to nie wiem. Byłyśmy na zabawie choinkowej na której był 30 min teatrzyk. Inne dzieci gapiły się bez ruchu, a ona kursowała do mnie, wierciła się i wyglądała na znudzoną. Wniosek - do teatru nie pójdziemy! icon_evil.gif
enea
no właśnie ja w kinie z małą jeszcze nie byłam, a w teatrze dla dzieci tak ( miała wtedy 2 lata) i o dziwo te 40 minut wytrzymała no i nieżle się bawiła icon_eek.gif Zastanawiam się teraz nad kinem. Tylko nie wiem co puszczają, gdzie i kiedy.
kasiek76
ja chyba zaryzykuje i wybierzemys ie do teatru dla dzieci icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.