To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Basen dla dzieci - nauka pływania

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Elikd
Jak w temacie, chciałabym zapisać naszą 5 latkę do szkółki, wiem że na Wostiwie są zapisy, ale wolelibyśmy raczej wodę niechlorowaną ze względu na AZS Oli. Zdaje się, że w Motyczu jest basen z ozonowaną wodą tylko nie wiem czy tam są organizowane takie zajęcia i dodatkowo kolżanka ostatnio mnie nastraszyła, że ona w ciąży i jej dzieciaki zarazili się tam chlamydią. Z tego co czytałam chlamydią można zarazić się także przez ręcznik, drogą kropelkową czy użycie naczyń itp.
Wieci cosik na temat powyższy?
Kasia R mama Luizy
Na Wostiwie na pewno jest szkółka dla dzieci. Widziałam też zajęcia z dziećmi na AOS-ie, ale starszymi niż 5-latki.
Z tego, co słyszałam, to w Motyczu jest malutki basen i zajęcia zorganizowane, do tej pory nie spotkałam się z opinią, że ktoś się tam zaraził jakimś paskudztwem icon_sad.gif
Najczystsza woda (moim zdaniem) i ozonowana jest w Nałęczowie w SPA, ale tam nie organizowali na razie nauki pływania dla dzieci.
Z lubelskich basenów sławą najczystszego cieszy się ten przy szkole na Radości 13, ale tam woda chyba jednak chlorowana? Zapytam męża, jak wróci z pracy i dam znać.
Znajomych córka pływa w sekcji pływackiej UTS "Orlik".
icon_lol.gif
Kasia R mama Lu, która ciągle chce jechać do Nałęcowa na basen...
Elikd
Dzięki za odpowiedź i czekam na dalsze wieści jeśli można icon_lol.gif
Kasia R mama Luizy
Mąż twierdzi, że na Radości basen musi być ozonowany, bo nie czuć na nim chloru.
anonimowy
Czesc dziewczyny nazywam sie Asia i jestem mama 5 mies Poli w sprawie nauki plywania zadzwoncie do DSK tam sa kursy w weekendy na rehabilitacji ale chyba dla dziciakow powyzej albo od 4 lat
emce
A możnaby prosić o jakieś bliższe namiary?
kri123
Im twój maluch szybciej poczuje się pewnie w wodzie tym szybciej zacznie radzić sobie z kolejnymi ćwiczeniami. Nam wystarczyło kilka zajęć - zapisałam nas na kolejny etap do szkoły pływania w Lublinie[moderacja]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.