To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

7 urodziny

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dori
[size=18]Mój Adrianek jutro ma 7 urodziny!!!!!!!!!!!!!!!

Od pół roku prosił nas,aby odbyły się w Mc Donalds,no i ma.

Jest bardzo szczęśliwy,a jeśli on jest szczęśliwy to my równeż jesteśmy szczęśliwi.
kasiakorpik
[size=18]Wszystkiego najlepszego dla Adrianka

Zdrowia , spełnienia marzeń i samych piątek w szkole icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
amo
I jak bylo na przyjeciu?
moko.
własnie właśnie icon_smile.gif
opisuj mamo Adrianka.
mój syn za 9 miesiecy skończy 7 lat icon_smile.gif
dori
Witajcie!!!!!!!!

Dziękuje w imieniu Adrianka za życzenia!!!!!!! blagam.gif

Imprezka się udała icon_wink.gif Dzieci zadowolone,no a zwłaszcza solenizant. icon_lol.gif .

Wynajęliśmy busa(bo u nas nie ma Mc Donaldsa) no i pojechaliśmy......a tam zajęła się nimi pani.....my mieliśmy spokój.Bardzo fajna kobietka,najpierw poprzyklejała im karteczki z imionami,póżnie zebrała od dzieci zamówienia,porozdawała kartki i kredki i kazała coś namalować.I wiecie co dzieci siedziały i malowały..........dla mnie to jest szoooook bo w zeszłym roku zorganizowaliśmy kinderbal w domu i niczym nie mogliśmy tych dzieci zająć na dłaużej.Póżniej dzieci dostały jedzenie zjadły i pani zabrala je na zaplecze Mc Donalda,tam byli około pół godziny......Solenizant miał możliwość przygotowania hamburgera dla klienta. icon_rolleyes.gif Wrócili z zaplecza to każde dziecko miało prezent,następnie był tort,dzieci dostały balony.....no i powoli szykowaliśmy sie do domu.....te 2 godziny zleciały bardzo szybko.A najważniejsze,że Adrianek zadowolony i uśmiechnięty od ucha do ucha. icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.