To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie dobry kaletnik?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

skanna
Potrzebuję porządnego kaletnika, który ładnie wstawi mi zamek do mojego ulubionego skórzanego plecaczka. Jedyny zaufany zakład zlikwidowany kilka lat temu (na szczęście nie potrzebowałam w tym czasie) no i plecak póki co bezużyteczny.
Znacie jakiś zakład icon_question.gif Tylko błagam, nie na Biskupinie czy Psim Polu icon_wink.gif
Mama Mojzesza
ja znam tylko na Zeromskiego, ale nie wiem czy dobry icon_rolleyes.gif
Doruśka
ja znam tylko na Henryka Poboznego.
menada
Moja teściowa korzysta z usług tego na Pobożnego i jest zadowolona. Ja też muszę tam zanieść torebkę bo puściła na szwie.
skanna
TrochÄ™ mi nie po drodze, ale to jednak nie Biskupin czy Psie Pole.
Dzięki.
Jalla
Ja jakieś 2 lata temu naprawiałam torebkę w tym niebieskim kwadracie na Legnickiej. Trzeba wejść po schodkach na piętro i zaraz na przeciwko schodów jest zakład, ale to nie tam!!! Od schodów trzeba przejść w lewo i chyba 3 jest właśne ten zakład. Już tak dokładnie nie pamiętam icon_redface.gif, ale zakład ten prowadzą głusi, więc na pewno będziesz wiedziała czy dobrze trafiłaś. Poleciła mi go koleżanka i byłam zadowolona.
skanna
Jalla, kocham CiÄ™ icon_razz.gif
Jalla
CYTAT(skanna)
Jalla, kocham CiÄ™ icon_razz.gif

icon_redface.gif icon_wink.gif
Dorka
Ostatnio naprawiałam torebkę w zakładzie kaletniczym też przy Legnickiej, ale blizej 1-Maja (w przyziemiu sklepu przy Legnickiej po prawej stronie jadąc od miasta), wjazd od ulicy Inowrocławskiej (wejście do kaletnika też tak od tyłu). tel. 349-15-68 czynne od 8.00-16.00

Ja byłam zadowolona, bo Pani zrobiła mi to niemal od ręki i tanio.
skanna
Hehe, Dorka, a mnie dziś pan szewc plecak zszywał. Ale dzięki za informację, pewnie jeszcze się przyda. To mi też po drodze.
Jalla
Teraz ja potrzebuję naprawić torebkę, a dopiero dzisiaj zauważyłam, że Kwadrat na Legnickiej w remoncie i nie wiem, gdzie się przeniósł "mój" szewc.
Może ktoś poleci dobrego, sprawdzonego fachowca w ok. Legnickiej, Rynku lub ew. Leśnicy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.