To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rocznica ślubu-co robicie???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dori
Dziewczyny co robicie na rocznice ślubu,bo ja nie mam pomysłu jak w tym roku to uczcić?
Może jakiś fajny pomysł któraś z was podrzuci???
Dzięki z góry!!!!! icon_biggrin.gif
amo
No wlasnie... My w ubieglym roku wogole zapomnielismy o rocznicy icon_lol.gif , teraz, mam nadzieje, ze przypomni mi ten paseczek na dole.
dori
Właśnie wmontowałam sie w totalny szooooook. icon_eek.gif


Nadmieniam,że nasza rocznica ślubu jest dziś

Siedze sobie przed kompem,Adrian w przedszkolu Julka śpi.Mąż w pracy.....
Nagle puk,puk do drzwi.Patrze przez wizjer jakaś babka,myśle sobie akwizytor,albo ktoś biedny po kase lub jedzenie.Otwieram drzwi i............pani pyta czy tu mieszka pani Dorota a ja tak i takie oczy zrobiłam icon_eek.gif jak mi piękny,wielki bukiet róż wręczyła,nawet nie wiem czy dziękuje powiedziałam......jeszcze jestem w szoku.
W kwiatach napis:"kocham cie, mąż"Jak w romantycznym filmie.........


A ja nawet pomysłu na prezent nie mam............ icon_redface.gif
Potwora
My chadzamy do restauracji i zjadamy dobre rzeczy icon_wink.gif z deserem ma się rozumieć icon_wink.gif
AJA
Pomysłu Ci nie poddam, ale składam najszersze życzenia dłuuuuuuuugiego pożycia małżeńskiego. wink.gif
dori
AJA wielkie dzięki
oliweczkas
My napewno zrobimy małe przyjęcie z ogromnym tortem icon_lol.gif
Może uda nam się świętować już w naszym własnym mieszkanku?
Oby tak było.... icon_biggrin.gif
agawa
My rocznicę obchodziliśmy parę dni temu. Spędzilismy ją w domu ale było całkiem przyjemnie. Mój mąż zrobił pyszną pizzę. Do tego wypiliśmy po kieliszku czerwoneg wina. (Skusiłam się na mały kawałek pizzy i wypiłam trochę wina a Weronice nic nie było). Ale naprzyjemniejsze było to, że w końcu udało nam sie ten wieczór spędzić tylko we dwoje. Tego nam było trzeba 02.gif


MamoAdranka wszystkiego naj dla Ciebie i męża
SIABA
My na wielkie okazje chodzimy do chińskiej restauracji i zammawiamy co dziwniejsze dania icon_smile.gif
siłaczka
My też dziś obchodzimy. Z tej okazji w sobotę zabrałam męża do teatru na dosyć awangardowy spektakl G. Jarzyny. Rozpoczynał się o 22 więc mąż do końca nie wiedział o niespodziance. Powiedziałam jedynie wcześniej by się ubrał i uprzedziłam, że wychodzimy, domyślił sie po drodze icon_lol.gif . A ja dziś dostałam kwiaty i czekamy aż dzieci pójdą spać żeby szampana otworzyć.
Dwa lata temu z okazji rocznicy ślubu spłodziliśmy Mariannę icon_cool.gif.
Cleo
o rety, my bedziemy meili orągła piatą we wrzesniu i tak chcielibysmy ajkos wyjatkowo ja obejsc, bo ostatnich kilka to nawet nie pamiętam- albo nowrodek, albo cos tam...
pamietam, ze w pierwszÄ… poszlismy do greckiej knajpy, bo podroz poslubna byla Grecji. icon_lol.gif
a wlasnie-moze wiecie-5 rocznia to jaka?? drewniana??
cleo
weda
my w piątą rocznicę rodziliśmy sobie drugie dziecko wink.gif
tak akurat wypadlo,że ewelinka wyskoczyla na świat,dosłownie na ręce tatusia w TYM WIELKIM DNIU ,na który planowaliśmy przyjęcie 9do terminu mialam jeszcze 2 tygodnie)
Tobatka
1 - Bawełniana
2 - Papierowa
3 - Skórzana
4 - Kwiatowa
5 - Drewniana
6 - Cukrowa
7 - Miedziana
8 - Spiżowa
9 - Generalska
10 - Cynowa
11 - Stalowa
12 - Płócienna (Lniana)
13 - Koronkowa
14 - Kości Słoniowej
15 - Kryształowa
20 - Porcelanowa
25 - Srebrna
30 - Perłowa
35 - Koralowa
40 - Rubinowa
45 - Szafirowa
50 - ZÅ‚ota
55 - Szmaragdowa
60 - Diamentowa
65 - Żelazna
70 - Kamienna
75 - Brylantowa

My w tym roku swoją cukrową icon_wink.gif rocznicę spędziliśmy w naszej ulubionej, specjalnej kawiarence na pysznym deserze oraz w kinie... icon_wink.gif

MamoAdrianka i eKachno - wszystkiego dobrego! icon_wink.gif
Cleo
a jelsi my mamy drewniana to co- do lasu pojechac???icon_smile.gif
pirania
na spizowa mam pomysl- zabrac meza na wawel wstawic mu gowe do dzwony zygmunta i zadzwonic.
AJA
CYTAT(Cleo)
a jelsi my mamy drewniana to co- do lasu pojechac???icon_smile.gif


03.gif DOBRE!
Mama Anka
My w czerwcu 24 mamy 10-ta rocznice slubu, czyli wychodziloby, ze cynowa, chyba se lutownice kupie, coby niektore rzeczy pospawac..... wink.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
AJA
Mama Anka to na 10 rocznicę trzeba już przyspawać icon_eek.gif .Ja nie wiedziałam że ten materiał się zużywa. 03.gif icon_wink.gif
pirania
a ja mam osci sloniowej w sierpniu.
niech mi slonia kupi a co icon_wink.gif

albo ja mu kupie proszek z kosci sloniowej to podobno na potencje pomaga icon_wink.gif
marghe.
CYTAT(gwm)
na spizowa mam pomysl- zabrac meza na wawel wstawic mu gowe do dzwony zygmunta i zadzwonic.

za późno.. icon_cry.gif icon_lol.gif
addera
W związku z powyższym mam pomysł na moja tegoroczną rocznicę ślubu icon_cool.gif Wycieczka na Wybrzeże Kości Słoniowej icon_mrgreen.gif
Cleo
no ale co z moją- ?? po parze drewniakó mamy sobie kupić? czy też wałek do ciasta? MAM! pobyt w luksusowym DREWNIANYM pensjonacie - o, z tego bym się cieszyła icon_smile.gif
addera
CYTAT(Cleo)
no ale co z moją- ?? po parze drewniakó mamy sobie kupić? czy też wałek do ciasta? MAM! pobyt w luksusowym DREWNIANYM pensjonacie - o, z tego bym się cieszyła icon_smile.gif


Cleo, a może dom z bali drewnianych w prezencie icon_cool.gif
Cleo
Addera, tez sie nie pogniewam,- ale jakos urządzony i z opłatami na rokz góry uregulowanymi! icon_wink.gif)
justin
może zamówić jakies pyszne jedzonko do domu icon_question.gif
Mama Anka
CYTAT(AJA)
Mama Anka to na 10 rocznicÄ™ trzeba już przyspawać  :shock: .Ja nie wiedziaÅ‚am że ten materiaÅ‚ siÄ™ zużywa. 03.gif  :wink:

oj zuzywa, zuzywa 02.gif , ale jakos to bedzie, do zlotej moze doczekamy.... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_wink.gif
addera
CYTAT(gwm)
a ja mam osci sloniowej w sierpniu.  
niech mi slonia kupi a co icon_wink.gif

icon_wink.gif


Gosia ja tez w sierpniu i też kości słoniowej icon_mrgreen.gif

Którego sierpnia macie ??
justin
a ja mam drewnianÄ… 10 czerwca icon_lol.gif icon_lol.gif
fifafo
icon_biggrin.gif
amo
CYTAT(addera)
Cleo, a może dom z bali drewnianych w prezencie  8)

O, ja tez taki prezent chetnie w sierpniu bym zobaczyla!
kasiarybka
U nas w sierpniu 9 icon_smile.gif
Alez ten czas szybko leci icon_smile.gif

Zostawiamy dzieciaki u mamy i robimy wypad na miasto icon_smile.gif
pirania
CYTAT(addera)
CYTAT(gwm)
a ja mam osci sloniowej w sierpniu.  
niech mi slonia kupi a co icon_wink.gif

icon_wink.gif


Gosia ja tez w sierpniu i też kości słoniowej icon_mrgreen.gif

Którego sierpnia macie ??

29 mamy icon_wink.gif
justin
annakto
CYTAT
a ja mam skórzanÄ…  
no to moze coÅ› wymyÅ›le niezÅ‚ego dla nas dwojga  


no, może
pejcz, skórzane kozaczki i bielizna wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kaszanka
A ja w naszą papierową obwinę męża jak cukiek żeby na wieczór móc rozpakować icon_lol.gif icon_lol.gif
fifafo
CYTAT(justin)
annakto
CYTAT
a ja mam skórzanÄ…  
no to moze coÅ› wymyÅ›le niezÅ‚ego dla nas dwojga  


no, może
pejcz, skórzane kozaczki i bielizna icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


no może
powiedziałm wczoraj mężowi icon_biggrin.gif ze w październiku mamy wąłsnie taką rocznicę to własnie tak sobie dziewnie zartował
czego to sie człowiek dowiaduje po 3 latach od ślubu i 10 znajomości
icon_eek.gif
McJAGNA
dopisze sie do watku bo mam duzy problem moi rodzice wyprwiaja 30 rocznice slubu w niedziele perlowa no i nie ma rady naszyjnika z perel nie kupie wiec moze macie jakikolwiek pomysl w rozsadnej (nawet bardzo rozsadnej) cenie, bo zwariuje od tego myslenia.
Z gory wielkie dzieki
fifafo
mamie z masy perłowej komplecik widziałm kolcyki ibroszkę za 65 zł u nas w Tesko a tacie spinki do koszuli też z masy perłowej - to taki mój pomysł
savona
My w tym roku planuje w końcu gdzieś wyjechać icon_smile.gif Może uda nam się wyrwać nawet na tydzień! Polecicie coś na dłuższy odpoczynek? Jakieś fajne SPA w Polsce?
Peggie
my z mężem mieliśmy rocznice ślubu w zeszły weekend. Ja dostałam bukiet kwiatów, kartę z życzeniami i komplet pięknej, srebrnej biżuterii. on natomiast dostał ode mnie książkę i dwie części Call of Duty icon_biggrin.gif
justin
CYTAT(eryk_ks @ Tue, 18 Apr 2017 - 11:37) *
Temat stary, jednakże dla mnie bardzo aktualny... Zbliża się moja rocznica ślubu. Czy myślicie, że zakup dla żony seksownej bielizny jest dobrym pomysłem? Znalazłem już nawet sklep, w którym mógłbym ją kupić: https://secretplace.pl/672-koszulki


Myślę, że seksowna bielizna zawsze jest trafionym prezentem.
Inne laski będą zazdrościć takiego faceta, który potrafi i ma odwagę kupić żonie seksi komplecik.
Pati21
Moja rocznica w sierpniu. 10 lat i jedziemu na wyspe i t odnawiamy przysiege malzenska;)
kuna87
Sami sobie zazwyczaj jakiÅ› drobny prezent robimy.. Czasem jakaÅ› kolacja..
A czasem jakiś grill dla rodziny... Zależy w sumie od czasu jaki mamy i kasy oczywiście
Peggie
my zrobiliśmy sobie drobne prezenty i powspominaliśmy ślub, wesele oraz to, jak się poznaliśmy.
Grażyna7
Dla dziewczyn z Warszawy, a widzę, że sporo Was tu jest polecam świętowanie w restauracji Akademia na ulicy Różanej na Mokotowie.
nastka09
My w sumie spontanicznie postanowiliśmy imprezkę urządzić z okazji okrągłej rocznicy. Mieszkanie mamy małe więc domówka nie wchodziła w grę. Wybraliśmy fajny lokal Ballada w Pilicy. Mega fajnie było. Teraz czekać następnych icon_smile.gif
Patunia009
może jakaś kolacja w restauracji tylko we dwoje? Albo np wypad do sa, masaż jacuzzi? icon_smile.gif
@niela
My sie wybieramy z reguly na jakas romantyczna kolacje we dwoje.
Rimoraris100
My ostatnio byliśmy w francuskiej restauracji i zaszaleliśmy. Potem na piwko do pubu icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.