To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chwalę się: moje dziecko jeździ na dwukołowcu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Maciejka
Wcale nie miałam zamiaru tego lata brać sie za naukę Macka jazdy na dwóch kółkach, myslałam, ze w przyszłym roku kupie mu większy rower i zaczniemy. Tymczasem Maciuś przedwczoraj dorwał dwukołowiec swojego kolegi na placu zabaw i błyskawicznie, zupełnie sam nauczył sie jeździć. No wiec przyszliśmy do domu, odkręciliśmy kółka od jego roweru i mój dzielny i strasznie z siebie dumny syn pomyka jak rasowy cyklista. Oczywiście ryzykant z niego straszny, więc pierwsze kontuzje już były. Ale zupełnie go to nie zraża. Ja też puchnę z dumy oczywiście!!!
kasiask
No i jest powód do dumy! Dzielny chłopak! Gratulacje!!
grzałka
Niezły- niecałe 4 latka i już na dwóch kółkach icon_exclaim.gif
iff
Maciejka gratulacje dla malego rowerzysty!
to duzy postep!
wiem co czujesz bo Maciek miesiac temu nauczyl sie jezdzic na dwoch kolkach tez i tez jestem dumna icon_biggrin.gif
Maciejka
Iffona, widac te Maćki tak mają, ze przed 4 rokie zycia przesiadaja się na dwa koła! icon_biggrin.gif
Szkoda, ze się nasze Maćki nie spotkaja...
mamboo
Kochana,
zawsze powtarzałam, że masz świetnego synka icon_biggrin.gif
amania
A Marysia jeszcze nie umie icon_confused.gif icon_evil.gif icon_cry.gif
Saskia
no no pełna podziwu jestem brawo_bis.gif
Michał na swoich 4 kółkach jezdzi wolniutko, spokojniutko i najwczesniej chyba w przyszłym roku spróbujemy na dwóch
a najbardziej spodobało mu sie jezdzenie na bagazniku icon_smile.gif (fotelik zajeła mu siostra)
goÅ›
Maciejka, Filip nauczył się w Boże Ciało, również sam, bez żadnych zachęt. Też pękam z dumy jak widzę go pedałującego teraz na dwóch kółkach wink.gif

Ech, bliźnięta astralne... wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.