To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

oj kiepsko

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lena77
cos kiepsko na tym forum,
ja jestem z wielkopolski, ale studiowalam 6 lat w Toruniu (na 3 roku zrobilam sobie przymusowa przerwe), a pozniej przez 2 lata przyjezdzalam do kopernikowego grodu co tydzien. moje najpiekniejsze wspomnienia wiaza sie z tym miastem i niedlugo zamierzam znow je odwiedzic. poza tym jest mamuska 9 tyg. chlopczyka.odezwijcie sie. moja ukochana dzielnica torunia-wrzosy.mieszkalam tam 2 lata.oj teskno mi teskno. icon_cry.gif
dorothyz
Witaj Lena icon_biggrin.gif mam na imie Dorota.
Mieszkam w Toruniu od ... urodzenia icon_smile.gif
Bardzo się ciesze że podoba ci się nasze miasto, mnie też tu się bardzo podoba icon_smile.gif jakby coś , to chętnie pogadam , podrówka icon_biggrin.gif
lena77
nareszcie ktos sie odezwal, a juz stracilam nadzieje. czy w Toruniu tak malo jest mam, czy moze taki dostep do internetu slaby icon_lol.gif . bylam w toruniu 17 lipca, poszalam troche jak za dawnych studenckich czasow i strasznie zaluje, ze wrocilam do mojego miasteczka po studiach. a na bielawach nigdy nie mieszkalam, jakos nie moge sobie przypomniec, gdzie sa, ktore ulice naleza do bielaw?
dorothyz
Witaj, ciesze się ze chociaz ja nie zawiodłam icon_smile.gif , może kiedyś jak znowu odwiedzisz gród Kopernika będziemy mogły się spotkać ?!
Bielawy, to dzielnica Torunia, która złośliwi nazywaja juz Grębocinem icon_biggrin.gif , co jest nieprawdą, bo do grębocina jeszcze od nas daaaaaleko!! na bielawach jest Caurfour, a ja mieszkam na ul. Barwnej, od jednej strony jest to przedłużenie Curie-skłodowskiej, a z drugiej skrzyżowanie z ul. Olsztyńską.
Ja mieszkam tam od 5 lat, tzn. od kiedy zmieniłam stan cywilny icon_biggrin.gif , wcześniej mieszkałam prawie w centrum miasta, tzn. w tym sensie w centrum, że do samej starówki miałam ok. 10-15 min. drogi piechotą.
Szczerze mówiąc strasznie nie odpowiada mi mieszkanie tam gdzie przyszło mi zamieszkiwac z bardzo wielu powodów.......ale najbardziej tak najbardziej to doskwiera mi brak sasiadów, dzieci i placu zabaw.
Szczęście że koło moich rodziców u których przebywa większość dnia moje dziecko są fajne place zabaw no i ....dzieciaczki.
Lena pozdrawiam serdecznie i do "napisania"
dorothyz
Lena , a ja nie odnotowałam info co studiowałaś w Toruniu i czemu akurat w Toruniu, gdzie bywałaś itd. pisałaś chyba tylko o mieszkaniu na wrzosach....
lena77
czesc,
studiowalam filologie polska, pozniej podyplomowo logopedie. dlaczego torun?nie wiem-tylko tam zlozylam papiery, choc do poznania mam 40 km. mieszkalam tam 6 lat (co pol roku w innym miejscu), pokochalam to miasto, spotkalam milosc swego zycia (ale to niestety nie-maz icon_sad.gif ) i bardzo, bardzo za nim tesknie. mam tez tam wielu znajomych ze studiow i nie ze studiow. powrot do rodzinnego miasta byl dla mnie szokiem-kontakty dawno sie pourywaly no i brak mi rozrywaki, no ale praca jest i dlatego wrocilam.ale wielkopolanka to sie czuje, ciagle mam poczucie, ze jestem tu tymczasowo.
co do bielaw, to bylam tam pieszo z centrum-jakas godzina piechota. zwiedzilam ten najwiekszy sklep w toruniu. co do przyjazdu to niepredko sie to zdarzy, bo konczy mi sie macierzynski i wracam do pracy (bu), ale dam ci znac
lena77
oczywiscie mialam napisac-wielkopolanka to sie NIE czuje, a wyszlo odwrotnie. pozdrawiam serdecznie
dorothyz
Cześć!! no to już trochę wiem icon_biggrin.gif i bardzo sie ciesze że czujesz się bardziej torunianką niż poznanianką.... ale bardzo mnie zaintrygowal, ten wątek z wielka miłością....... i szkoda że to nie mąż icon_cry.gif , ale nie martw się powiem tylko tyle : WITAJ W KLUBIE, niespełninych miłosci icon_biggrin.gif doskonale wiem co to znaczy..... ech...
tak czy owak mam nadzieje że kiedyś sie zobaczymy w Toruniu.....
gdybys chciała kiedys pogadac nie na forum..... to śmiało pewnie w moim profilu jest to widoczne, a jak nie to gg 5458814, albo dorothyz1@tlen.pl
Pozdrawiam serdecznie , całuski dla dzidziusia icon_biggrin.gif
dorothyz
aaaaa zapomnialam ci powiedzieć że byłam kiedyś w Śremie, to było baaaaaaaaaaaaardzo dawno temu, na jakis koloniach bylismy koło Poznania i zabierali nas na basen do Śremu własnie.....ale za bardzo nie pamiętam samego miasteczka icon_sad.gif
lena77
tak basen to tu jedyna atrakcja. takie male, zapyziale miasteczko. no i kino jeszcze mamy (kiedys byly 2) ale pewnie i ono niedlyugo upadnie. za to jak grzyby po deszczu powstaja nowe sklepy. ale na spacer z wozkiem to mam gdzie chodzic, bo 3 parki u nas sa. w toruniu tez nie ma co na to narzekac. wysle ci zdjecia mojego wojtasa na adres e-mailowy.pozdrawiam
dorothyz
Hello!! hehehe , to faktycznie małe to twoje miasteczko icon_biggrin.gif , ale cóż, ważne że masz gdzie spacerowac z małym, z niecierpliwoscią czekam na zdjęcia, ja niestety nie dorobiłam sie jeszcze aparatu cyfrowago, bo mam z zooomem i bardzo go lubię i troche szkoda mi go wyrzucić icon_cry.gif w związku z tym zdjecia Zuzki trza najpierw skanowac i potem jakoś tam wrzucac na dysk i sa , ale jak, co gdzie kiedy ??? to ja zabardzo nie mam pojęcia a mój szanowny małzonek ma niestety wazniejsze sprawy na głowie...... , ale mam nadzieje że jakoś mi sie wkrótce uda, mam jakies zdjęcia ale juz nie aktualne, bo chyba sprzed półtora roku icon_lol.gif
Pozdrówka serdeczne. icon_biggrin.gif
lena77
my tez jeszcze nie mamy aparatu cyfrowego jako takiego-to zdjecia robione aparatem w komorce. nie sa takie zle.wszystkim zajmuje sie mezule: "zrzucanie zdjec" to jego zajecie.
dorothyz
aaaaaa, rozumiem, mój mąż też coś kombinował, i też coś nie wychodzi z tym "wrzucaniem' zdjęć z komórki, cos w tym programie nie chodzi 23.gif ale czemu?? nie mam pojecia, a tak jak mówiłam on ma inne sprawy na głowie..... a poza tym ostatnio nie układa się nam "najlepiej" icon_cry.gif .....
Ps. ale na zdjęcia małego czekam z niecierpliwością !!
Papa!
lena77
i co z tymi zdjeciami? powinny juz dojsc, wysylalam wczoraj kolo 10 rano. jesli nie do wysle raz jeszcze.pozdr.
dorothyz
Witaj! niestety nic nie doszło icon_sad.gif , moze sie gdzieś zablokowało na łączach heheheeh, a wysyłałaś na dorothyz1@tlen.pl?? jak do dzisiaj nie dojda to dam ci znać, a tak poza tym, to co słychac?
lena77
co slychac? otoz coraz bardziej uzalezniam sie od tego forum. jak tak dalej pojdzie to po powrocie do pracy, nie bede nic innego robic tylko siedziec na internecie. moze rozpoczac glodowke?
dorothyz
Witaj icon_smile.gif jak miło, u mnie w miare ok.właśnie od wczoraj mam zmartwienie , jakiemu dentyscie powierzyć swoje jedynki icon_lol.gif , plomba mi sie rusz, a mam ją od 13 lat, i bardzo bym chciała, zzeby jak juz ja wymienię potrzymała drugie tyle, bo to wkońcu najbardziej reprezentacyjne ząbki heheheheh, mam dobra i tanią dentystkę ale chyba nie powierzę jej jedynek, a ja bardzo nie lubię przypadkowych lekarzy....
wprawdzie u nas dentystów jak "psów", ale zdania są podzielone, i bądz tu madry i pisz wiersze....
A tak poza tym to w miare ok. troche zle sie czuję mam od kilku m-cy powiększone węzły chłonne i nie wiem czy to na tle nerwowym czy jakaś infekcja w gardle czy diabeł wie co jeszcze .... we wtorek ide wkońcu do lekarza, własnie zmieniłam przychodnie i mam nadzieje że ta okaze sie byc jakaś bardziej ludzka niż ta do której nalezałam.... A właśnie, może pamiętasz o jakimś dobrym dentyście jeszcze z czasów toruńskich?
Zdjecia nie dotarły icon_sad.gif mam nadzieje że wkońcu dotra icon_biggrin.gif
Pozdrówka serdeczne.Papa.
anonimowy
ja kiedys bylam w tym calodobowym osrodku. przyja mnie jakis arab, abdul lub cos w tym stylu. ja nie bylam zachwycona bo wsadzil mi amalgamat (nie wiedzialam o tym) ale tzryma do dzis. moja kolezanka z kolei chodzi tylko do niego i jest zachwycona (zeby ma ladne). ja teraz odwiedzam dentystow bo po ciazy mam straszne problemy. z kolei inna kolezanka chodzi do bardzo mlodego i przystojnego dentysty na koniuchach (ma takie dziwne nazwisko-zyto moze, nie pamietam, ale sie moge spytac) Na pewno jego uroda i czarem jest zachwycona a czy wykonana robota-tego nie wiem.
dorothyz
Witaj:) hmmmm zaintrygowałaś mnie tym młodym, przystojnym ......... heheheeheheh, ale ja wolę kobiety stomatologów, nie wiem dlaczego, jakoś tak mi sie wydaje że lepiej się nadają do tej specjalizacji icon_lol.gif
A ja właśnie wróciłam od dentysty, tu obok nas w pawilonach handlowych jest taka miła i podobno dobra pani dentystka, mój mąz też do niej chodzi i jest zadowolony, (o dziwo!), a zęby ma w nienajlepszej kondycji, a poza tym zrobiłam wywiad wśród znajomych i tez wiele osób ją chwali i poleca... no może nie jest najtańsza icon_confused.gif , ale ja po pierwszej wizycie jestem zadowolona, a poza tym to oni biora od nas towar na ogrzewanie do swojego domu .... więc dadzą nam zarobić , to my damy im zarobić heheheeh. A bo nie powiedziałam Ci ze mamy z męzem firmę handlową , zajmujemy się ogrzewaniem tzn. wszystkim co jest potrzebne w domu do ogrzewania i instalacji c.o. i c.w.u. to znaczy jest to firma mojego męza a ja tu tylko sprzątam icon_lol.gif ..... c.d.n. pozdrówka papaapap!!
Coffee
czesc a znacie jakiegos sprawdzonego i milego dentyste dla dzieci z Torunia lub okolic???
chyba z malutkim potrzebujemy wizyty, bo cos zaczyna sie dziac na jedyneczce
dorothyz
Witaj icon_smile.gif ja osobiście nie znam, ale moja koleżanka zna i jeżeli możesz poczekać to w poniedziałek postaram sie dać ci jego namiary.My z Zuzką na szczęście nie musiałyśmy jeszcze odwiedzać dentysty (prawdę mówiąc jakoś sobie takiej wizyty w wykonaniu mojej córci nie wyobrażam) ale moja kolezanka korzystała (a raczej jej córcia) i jest baaaaardzo zadowolona.Pozdrawiam, Dorota.
Coffee
dzieki
mozemy pcoekac
bo aktualnie jestesmy chorzy
bardzo ci dziekuje za odzew
no niestety malemu cos sie dzieje na plytce zeba
wyglada jakby sie lekko u gory uszczerbil...a moze to jakis pcozatek, nie wiem
nie chcialabym znalezc kogos kto 'zrazi dziecko" do nastepnych wizyt
sama wiem jakie tow azne-z doswiadczenia
moja peirwsza wizyta byla katastrofalna..ze przez nastepne dwa lata nikt mnie nie mogl zaciagnac..az do bolu zeba icon_evil.gif
dorothyz
mam juz parę namiarów na stomtologów dzieciecych np.Piechocka Justyna ul. Sz.lubicka 168 j przyjmuje we wtorki 14-18 srody,czwartki i piatki 16-19 tel. 648-16-96, albo 0691115266
albo Strześniewska Katarzyna przyjnuje pon,środ,piąt.16,30-18,00 ul.Przy Kaszowniku 43d, tel.678-64-69, albo 623-31-26
czekam jeszcze na jeden namiar, jak będe go miała to dam znać.
A napisz jak juz będzie po wszystkim , jak poszło icon_smile.gif
Pozdrawiam,Dorota.
Coffee
bardzo ci dziekuje
sprobuj obdzownic w przyszlym tygodniu bo na razie nadal jestesmy zagrypieni
swoja droga grypke mamy z Torunia
bylismy tam w zeszly weekend i kolezanki maly nam ja przekazal
oj te dzieciaki icon_rolleyes.gif
Coffee
aha a do ktorej z nich chodzila twoja kolezanka z dzieckiem?
czy maluchowi na jedynce gorzi borowanie?
widnieje taka plamka przy samej gorze zabka
mam nadzieje ze go ominie bol
a..slyszalam ze mozna tez robic zamiast wiertlem jakims zelem?
czy to juz u nas mozliwe?
kompletnie pojecia nie mam jak wyglada taka wizyta z dzieciaczkiem

buzka
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.