To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Remont pokoju !!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zuzi
Proszę pomóżcie!!! Musze zrobić remont jednego pokoju i ciężko znależć jakąś ekipę,która będzie dobra i tania icon_sad.gif Myślałam że w tym kraju bezrobocie jest duże ale chyba zmienię zdanie icon_evil.gif Możecie kogoś polecić?
Mamamona
Zuzi, nie chcę Cię dołować, ale to prawie mission impossible - dla jednego pokoju w tym mieście nikomu nie chce się nawet z łóżka wychodzić icon_wink.gif - niedawno przerabiałam remont pokoju dziecięcego. ze znanych mi ekip (a znam niejedną), za przyklejenie 3 płyt gipsowych i pomalowanie 10m2 pokoiku, średnia cena to 1000zł icon_eek.gif .

moje rady:
-szukaj wśród znajomych złotej rączki - często Ukraińca
-pytaj wśród sąsiadów - jak ktoś ma remont, to ekipa jest u niego (blisko), i będziesz być może w stanie dogadać się z szefem na robotę u Ciebie niejako z marszu

więcej pysznych rad nie mam, przepraszam jesli nie pomogłam. u mnie robił 1 człowiek ściągnięty z budowy w Warszawie dzięki uprzejmości znanego mi sprzedawcy kibli icon_eek.gif .
A_KA
Mogę Ci kogoś polecić... Robiliśmy ostatnio remont. Facet jest bardzo dokładny i niedrogi jednocześnie, uczciwy... Nie wiem czy będzie chciał wziąść to zlecenie, ale myślę, że jeśli nie ma w tej chwili innej pracy to chętnie się tym zajmie... Hmmm... tylko, że on ma pewną wadę - jest gadatliwy icon_lol.gif i czasem pomarudzić potrafi... Nie pije (jak chyba większość "fachowców", z którymi miałam doczynienia icon_evil.gif , ale za to pali...). Nie wiem co Ty chcesz zrobić w tym pokoju. U nas jak malował pokój to zajęło mu to naprawdę mało czasu, poprzykrywał meble, zabezpieczył listwy, potem po sobie posprzątał... U nas robił wiele więcej rzeczy i za całość zapłaciliśmy, nie wiem jak to jest z jednym pokojem... No i jeszcze jedno - nie wiem gdzie Ty mieszkasz, on jest z Pragi Północ.
Jeśli chcesz to mogę Ci dać na niego namiary na priv.
zuzi
Dzieki! Mamamona co prawda nie pocieszyłaś mnie za bardzo ale może jakoś dam radę. Oby....
Cleo
ja muse zrobic remont 150 m. ekipy szukam od miesiaca juz prawie., teraz ktos sie znalzl-z TARNOWA. pomocnika nie mogÄ™ ciÄ…gle znalezc- dwoch ludzi, ktorzy taaak bardzo chceli, bo potrzebuja jakiejkolwiek kasy po prostu nie stawilo sie do pracy. szkoda gadac
Jaco
Jeśli macie serdecznego wroga to polećcie mu moją ekipę icon_smile.gif
anonimowy
chyba mojÄ… icon_evil.gif icon_evil.gif icon_cry.gif
cleo
karli
Wątek z tego co widzę jest już dosyć stary, ale odświeżam temat i polecam firmę która u mnie niedawno remontowała i spisali się świetnie. Firma nazywa się Complete Home. Szukałam firmy remontowej dosyć długo, bo ciągle okazywało sie, że albo firma nie ma terminów, albo fachowcy nagle znikali - zaczynali pracę i po prostu nie pojawiali się:/ Jeżeli ktoś szuka to naprawdę warto. Dodam, że warto popatrzeć wcześniej na ich realizacje na stronie www.completehome.pl. Poza tym warto też wcześniej dzwonić i zaklepywać termin - wiadomo.
alka25
Ja nie wynajmuję firm do remontu, przeprowadzam go przy pomocy znajomych. Potrzebnych materiałów i narzędzi zawsze szukam w Internecie, gdzie mogę spokojnie na ich temat przeczytać opinie. Teraz przeglądam kołki https://www.koelnerpolska.pl/produkty/koeln...kolki-rozporowe . Będę musiała takie kupić.
Lilka Chmiel
Ja słyszałam kiedyś, że to jest doskonała firma wykończeniowa z Katowic. Nie wiem skąd jesteś, ale jeżeli mieszkasz na terenie Śląska, śmiało się z nimi kontaktuj icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.