To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ile trwa zabieg oczyszczania twarzy?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
Zapisalam sie do gabinetu na zabieg oczyszczania twarzy i powiedziano mi ze trwa on okolo1,15h
Czy nie jest to za malo?Znajoma tez byla(w innym gabiencie) i trwal on prawie 2 godziny.Dodam ze chodzi tylko o oczyszczanie
Ania
Agusiao
mój zabieg trwa zazwyczaj od 1,5 do 2h w zależności od tego czy mam bardzo zanieczyszczoną buzię czy nie.
Mama Mojzesza
Ciao, samo oczyszczanie pewnie tyle trwa (jak nie mniej icon_wink.gif ) ale mnie zawsze robiono przy tym jakies maseczki, masaze itp ktore ponoc sa niezbedne, w kazdym razie sa bardzo przyjemne icon_biggrin.gif wtedy to rzeczywiscie trwa nawet wiecej niz 2h, a tez nazywa sie po prostu "oczyszczanie twarzy"
a ile za to masz zaplacic?
Agusiao
CYTAT(Ania Mojzeszkowa)
Ciao, samo oczyszczanie pewnie tyle trwa (jak nie mniej wink.gif ) ale mnie zawsze robiono przy tym jakies maseczki, masaze itp ktore ponoc sa niezbedne, w kazdym razie sa bardzo przyjemne  :D wtedy to rzeczywiscie trwa nawet wiecej niz 2h, a tez nazywa sie po prostu "oczyszczanie twarzy"  
a ile za to masz zaplacic?


no to mnie też zawsze taki zestaw serwują icon_lol.gif razem z tymi maseczkami masażami to siedzę tam ok 2,5-3h
fifafo
a ile to kosztuje
Agusiao
CYTAT(annakto)
a ile to kosztuje


ja płacę, za standardowe czyszczenie+maseczki i masaż przewidziane w tym zabiegu 60zł. dodatkowe maseczki ( np z alg i masaż szyi i ramion ) są już dodatkowo płatne
Mama Mojzesza
CYTAT(Agusiao)
CYTAT(annakto)
a ile to kosztuje


ja płacę, za standardowe czyszczenie+maseczki i masaż przewidziane w tym zabiegu 60zł. dodatkowe maseczki ( np z alg i masaż szyi i ramion ) są już dodatkowo płatne


to tanio, u nas trudno znalezc za mniej niz 100zl icon_eek.gif
Agusiao
Aniu na osiedlu u siebie jak pytałam też mi min 100zł krzyknęli, ale odnalazłam swoją starą dobrą kosmetyczkę, u któej cena od 4lat jest taka sama - szkoda tylko, że musze do niej prawie godzinę jechać icon_confused.gif ale warto wink.gif
ciao
za zabieg mam zaplacic 110 zl,ale jest to tylko oczyszczanie twarzy plus jakas maseczka sciagajaca.Za dodatkowy masaz musialabym zaplacic
Ania
Coffee
duzo
ja place 50-60zl
trwa 2h nawet wiecej
fifafo
wogóle se nie orientuje wtych cenach nie korzystałm z tych usług
dziękuje za odpowiedz
jamies
Najlepiej do nich zadzwonic i zapytac ale okolo 2h godzin zwykle to trwa icon_smile.gif
Red_Rose
Moim zdaniem to jest standardowy czas. Przynajmniej w gabinecie, do którego chodzę tyle trwa taki zabieg
Izaura11
Warto poświecić ten czas. Moja kosmetyczka robi go w 1,5 godziny. Ale po tym zabiegu wyglądam świetnie. Moja cera jest czysta i świeża.
Lilialaw
U mnie zabieg na oczyszczanie twarzy trwał 2h. Chodzę do świetnego salonu w Poznaniu icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.