To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Marzec 2004 cz.III, Nowy wątek na Nowy Rok

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Meggi
Otwieram nowy wątek icon_biggrin.gif , bo już czas icon_lol.gif
Pozdrawiam wszystkich w Nowym Roku icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
niki
O, jak fajnie. Mamy nowy wąteczek icon_lol.gif

Pozostaje mi życzyć, aby w tym Nowym Roku nie zabrakło tu wpisów icon_lol.gif

Sylwester z Maksiem bardzo udany. W Nowym Roku mieliśmy już pierwszych gości, ale całkiem miłą noworoczną atmosferę popsuł nam wczorajszego wieczora telefon od przyjaciół. Ich osiemnastoletni syn zostal napadnięty przez jakichś chuliganów w Sylwestra i pobity wylądował w szpitalu.

Koszmar. Niedawno w Białymstoku zakłuto na ulicy dziewiętnastolatka, a zewsząd się slyszy o podobnych przypadkach. Skąd w tej młodzieży tyle agresji?
paolin1
Witam w nowym wątku.

Ściskam wszystkich noworocznie.

Śylwester całkiem udany był, choć z powodu zmiany pogody dopadła mnie migrena, ale nie było tragedii. Coprawda prawie cały wieczór przespałam. Opłacało się bo przed 12 ból całkiem minął.

Bartuś szalał do 11 z tatą i padł nawet fajerwerki go nie obudziły.


Muszę wam zdradzić ,że w środę będę się prawdopodobnie widziała z Ajeczką i Laurunią icon_biggrin.gif . Siostra cioteczna mojego Małża kupiła od nich wózek i w środę go od niej odbieramy więc jest okazja do spotkania. Napewno jakaś relacja foto się pojawi.

MYSSIA co do grot solnych to byłam na Bemowie przy okazji odwiedzin koleżanki i na Ursynowie na Kabatach. Jak juz będziesz moją sąsiadką to możemy sie wybrać razem metrem.


Całuski pa
Myssia
O matko Kochane i nas dopadły teraz katary jakieś icon_sad.gif Kichał Niusiek całą noc, co chwilę się budził bo mial straszny katar i chyba gardło go bolało. Ja też zakatarzona i zakichana jestem icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Idę właśnie do lekarza z Niusiem. A do tego ma chrypkę icon_sad.gif
Pa
niki
Paolin, pozdrów Ajkę i zapytaj czemu nas tak zaniedbuje? icon_sad.gif

Myssia, no to i was dopadło. icon_sad.gif Mam nadzieję, że szybciutko się wykurujecie.

Maksio już zdrowiutki i w świetnym humorku.

Najlepszą jego rozrywką w ostatnich czasach jest rysowanie. icon_razz.gif Aby skierować jego zapał w pozytywnym kierunku ( a nie na ściany i meble) zakupiliśmu mu komplet kredek i kilka bloków rysunkowych. Muszę się pochwalić, że już calkiem dobrze wychodzą mu kółeczka. icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
On uwielbia wszystko co okrągłe: piłeczki, baloniki ...i bombki na choince. Dlatego ciągle muszę mu je rysować.
No i zaczyna nareszcie więcej gadać, co mnie niezmiernie cieszy. icon_lol.gif
wo..
My również meldujemy się w nowym wątku icon_lol.gif
i życzymy wam WSZYSTKIEGO NAJJJJ........ w tym NOWYM ROKU !!!!

nasz sylwester minoł rownież bardzo spokojnie (u mojej siostry)
Weroniczka dotrwala dzielnie do połnocy
nawet fajerwerki oglądała przez okno icon_lol.gif

NIKI ja też jestem przerażona tymi rozbojami
jak pomysle, ze za kilka lat moj Bartek będzie sam wychodził ......!!!!

dziewczyny ....czy te groty solne naprawde pomagają przy chorobach gardla itp ???
pewnie trzeba by chodzić przez dluższy czas??
Myssia
Pierwszy poważny kontakt ze śniegiem


wo..
niki weronika też uwielbia rysować...ale u nas byl ten problem ze ona nagminnie zjadala kredki
Dlatego na gwiazdke kupiłam jej specjalną mate




wprawdzie rysunki nie są kolorowe ale na poczatek wystarczy

wera njczesciej chce żeby jej rysowac auu, auu czyli pieska

mysiu ale super bałwanek
pozdrawiam icon_smile.gif
Meggi
A ja rozchorowałam się na dobre , od dzisiaj jestem na antybiotyku , a juz było lepiej i nagle cos mnie złapało w gardło , czuję się tak jakby mi ktos tam jeża włożył , wszystko mnie boli icon_sad.gif Na szczęscie dziewczynki już zdrowe, gorzej jak się odemnie zarażą icon_cry.gif

Mysia , nonono super zdjęcia , a bałwanek extra, my jeszcze nie lepiliśmy baławanka , bo jak był śnieg to Kasandry nie było , dopiero wczoraj wróciła od babci icon_biggrin.gif
Życzę wam zdrówka!!!
Mysia , miałam zapytać , czy ty dzwoniłas do mnie w Sylwestra? czy się tylko pomyliłaś , ja akurat wtedy byłam u mojego taty , a telefon w domu został icon_cool.gif

Woanna tez się zastanawiałam nad ta matą do rysowania, ale niestety w Toruniu w tych sklepach w których byłam ich nie było icon_sad.gif , chciałam na allegro zamówić , ale cos nie mogę sie zdecydować icon_wink.gif
Meggi
A slwestara spędzilismy z mężem i Aurelka u mojego taty , posiedzieliśmy u niego do 23, a potem pojechaliśmy na starówkę na fajerwerki. Aurelka była w samym centrum hałasu , ale bardzo jej się to podobało wołała ojooj, i sie cieszyła .W końcu zmęczona zasnęła mi na rękach w połowie strzelania , aż się wystraszyłam na początku ,że może z jakiejś petardy dostała ,ale co tam spać jej się chciało icon_eek.gif icon_wink.gif
Wrócilismy do domciu o 1 w nocy i poszliśmy grzecznie icon_wink.gif spać
wo..
Meggi ja właśnie przez allegro kupiłam tę matę
z tym że odebrałam osobiście .....
a dokładnie to babeczka zostawiła ją u fryzjera w mojej okolicy icon_biggrin.gif

jestem bardzo zadowolona
nawet mój starszak który nie lubi rysowac ma niezłą zabawę
wo..
kupilam od tej dziewczyny https://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=79808890
ale zaplaciłam mniej tylko 32zł
Myssia
Meggi to moje dziecko dzwoniło icon_redface.gif dopiero rano przypadkiem zobaczyłam, że było połącznie do Ciebie. Sorki icon_smile.gif
Moje Słonko dalej zakatarzone. ALe powiem Wam, że nosek daje sobie czyścić elegancko, sam mi gruszkę i krople daje i mówi "mama czyść glutka i psikaj dzidzi do noska:), daje krople i mówi prosie, prosie mamusiu icon_smile.gif " No i temperaturke też daje mierzyć icon_biggrin.gif Mam nadzieję, że to nie zaprocentuje w przyszłości zmianą orientacji sex. icon_wink.gif
Pięknie się sam w wannie myje icon_lol.gif Kurcze, takie samodzielne to moje dziecko się robi, nie za szybko icon_biggrin.gif I śpiewa całe dnie!!! dosłownie!!! Teraz śpiewa kawałek z Lippy&Messy (zebra, zebra, zet, zet, zet)
Wczoraj go poprosiłam, żeby podał mi myszkę (do kompa) która na stole leżała, a Niusio mi podał ludzika - myszkę icon_biggrin.gif
W ogóle tyle śmiesznych rzeczy robi, że jakbym to chciała opisać to kilka godzin bym przy kompie siedziała icon_smile.gif
Na Sylwestra powiedział do teścia "tańcz dziadu!!" Ale chyba się przejęzyczył icon_wink.gif
Do mojej mamy jak leżała na łóżku powiedział "wstań Ty babciu".
No i obecnie uczymy się godzin na zegarze icon_biggrin.gif
A rysowanie to jedna z ulubionych zabaw.
Buziaczki
niki
CYTAT(Myssia)
Na Sylwestra powiedział do teścia "tańcz dziadu!!" Ale chyba się przejęzyczył  :wink:  


Myssia, ha, ha, ale mnie rozbawiłaś. icon_biggrin.gif Ani chibi nowy prezydent nam rośnie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Prawda, ze czas w którym dzieci zaczynaja gadac, to taki najzabawniejszy okres w ich życiu ? Moja Agnieszka , jak sobie przypomnę, była specjalistką w takim przekręcaniu wyrazów. To jest po prostu slodziutkie. icon_smile.gif

Mój Maksio niestety jeszcze nie moze się takimi osiągnięciami w mowie pochwalić, bo wciąż jest na etapie prostych słówek'mama, tata, miał, daj, tak" i wszechobecnego 'nie'. Nowe słowa, to ostatnio "oko", "Nieni"- Agnieszka i "Mani"- czyli Maksio... icon_wink.gif Za to system pokazywania dopracowany juz do perfekcji. icon_cool.gif

Meggi, zdrówka życzę...

My już na walizkach i jutro rano wyruszamy. Oczywiście 2/3 bagażu to rzeczy małego. Mam nadzieje, że nie będzie padać śnieg i dojedziemy szczęśliwie. Pa, pa...
Myssia
Moje Słonko chore icon_cry.gif Nos zapchany okrutnie icon_cry.gif Co chwilę wyciągam kilogramy gluciochów icon_cry.gif Ale przynajmniej nie są już takie zielone jak były icon_cry.gif
Pozdrawiamy
Myssia
problemy, problemy, problemy icon_cry.gif
anonimowy
hej tu Meggi , co się dzieje Mysia icon_question.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
Pisz szybciutko przytul.gif
Myssia
Zastanawiam się nad separacją. Ale z drugiej strony .... my i tak cały czas jesteśmy w separacji...nie mieszkamy razem. Ale myślę o takiej zasądzonej prawnie.
Kacper chyba lepiej. Katar nie jest taki już gęsty. Za to kaszel się pojawił, ale w nocy
głównie.
No
i koniec
pisan
ia

kto
ś
mi tu
,,,0enetr naciska,,,,,,,,,,,,,
Myssia
Chciałam zdjęcia z jego imienin wstawić, ale mi nie daje icon_rolleyes.gif
Myssia
--- taniec z nowym prezentem
--- pozowanie do zdjęcia icon_smile.gif
--- podziwianie kolejnych prezentów
--- a tu śpiewanie "Sto lat"
--- a tu już domowa zabawa w dobosza

Ps. Wiadomość z ostatniej chwili KACPER POPROSIŁ, ŻEBYM MU ZAŁOŻYŁA OKULARKI!!!!!!!!!!! icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif 23.gif 23.gif 23.gif
Meggi
Myssiu , bidulko , trzymam kciukasy ,żeby wsio się ułożyło jak najlepiej . Chciałbym z Tobą pogadać na gg , ale albo ty wcale go nie włanczasz albo masz nowy numer icon_sad.gif Jeśli masz ochotkę pogadać oto mój numer na gg 3396802 przytul.gif
Kacperek super chłopak , jaki duży już , a z okularkami to pewnie dojrzał do noszenia icon_biggrin.gif icon_wink.gif

Choróbsko sobie poszło wkońcu , coprawda mam jeszcze tyci kaszelek , ale to juz nic w porównaniu z tym co było icon_biggrin.gif

Pogoda fajowa wkońcu , mroźno , ale słonecznie , tak lubię , wczoraj byłam z dziewczynkami na spacerku , Aurelka sobie pobiegała i się dotleniła ,aż pultyny miała czerwone icon_wink.gif

Niki , spóźmione , ale życzę udanego wyjazdu, i mam nadzieję ,że wstawisz nam kilka fotek , ciekawa jestem jak tam jest icon_biggrin.gif
niki
Cześć! Wróciłam icon_biggrin.gif icon_sad.gif
W Gołębiu było bosko. icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif

Śnieg nie padał, więc droga tam i z powrotem była dobra. Dojechaliśmy w niecałe 3 godzinki.

Pokój mieliśmy wielki z widokiem na jezioro icon_biggrin.gif . Sam hotel jest ogromny,mnóstwo schodów i dłuuugaśne korytarze na widok których Maksio dostał całkowitej głupawki... icon_lol.gif , bo zamiast chodzić na nogach czołgał się po tych korytarzach i schodach na czworaka. icon_eek.gif

Tropikana po remoncie wygląda calkiem inaczej niż kiedyś, jest rozbudowana i powiększona.
Są tam trzy sauny suche, jedna parowa, jedna lodowa, grota solna i trzy jakuzzi z bąbelkami; borowinowa, ługowa i magnezowo-wapniowa. Do tego kilka basenów, dwa brodziki dla maluchów i bardzo ciepla woda, tak, że dzieci mogą się długo kąpać, bo wcale nie czuje sie chłodu.
Maksio był zachwycony, że w takich dużych wannach mógł kąpać się razem z mamusią, tatusiem i siostrą i jeszcze duzo miejsca zostało...
icon_eek.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Na mnie największe wrażenie wywarl jednak basen z wyjsciem na zewnatrz. Wyobrażcie sobie , jest wieczór, ciemno, a ja siedzę sobie zanurzona po głowę w cieplutkiej , parujacej wodzie przy minus 8 stopniach Celsjusza i podziwiam gwiazdy na niebie...
Oczywiście Maksimusa tam ze sobą nie zabrałam, ale widziałam taką extremę, że matka z kamerą filmowała 5 -6 letnie dziecko biegajace po sniegu na zewnatrz basenu. icon_eek.gif Ale to byli Rosjanie, więc myślę, że może przyzwyczajeni... icon_cool.gif wink.gif

Jedzonko było smaczne, w bufecie duży wybór sałatek, mięsiw i ciastek, którymi opychała sie moja Agnieszka....
A wieczorami zostawialiśmy Agniesię z Maksiem i sami szliśmy potańczyć do klubu nocnego.
29.gif

Co prawda tam wielkie zdzierstwo, bo za whiskey z colą i piwo zaplaciliśmy jednorazowo 32 zł, a godzina bilarda kosztowala 20 zł 37.gif , ale cóż, raz się żyje.

Pozdrawiam. Fotki zamieszczę wieczorkiem.
anonimowy
Wow Niki , super icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Już nie moge się doczekać fotek , a masz może linka do tego hotelu???

Meggi
[/b]
anonimowy
Niki juz nie trzeba linka , znalazłam , ale zdjęcia koniecznie wstawiaj icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Myssia
No, no Niki, super icon_smile.gif
Meggi mam kompa po generalnych porządkach i narazie nie mam gg. Ale założę w wolnej chwili (czyt. jak mi dziecko da).
Muszę się pochwalić, że zaczynamy nocnikowanie. Przez jakiś czas chodził nawet w majtkach i spodniach bez pieluchy. Jak zaczął siusiać to wołał "na pomoc". Ale kilka razy do nocnika mamy zaliczone icon_smile.gif
Ciuchy się skończyły dlatego teraz ma pieluszkę
Skacze obok więc kończę bo mi 8tu grzebie, co widać po pisniu moim
wo..
Myssiu życzę trafnych wyborów iiii...... zdrówka dla Kacperka.

Niki ....też bym tak chciała icon_wink.gif icon_biggrin.gif jest czego zazdrościć!!!!!!!!!!!

U nas nic ciekawego, Weronika znów straciła apetyt ,
ciągle niewiele mówi i wszystko próbuje wymusić krzykiem.

Wczoraj byłam z nią u ortopedy.
Pan doktor stwierdził że nic złego się nie dzieje......
ale zalecił kapcie profilaktyczne.
Narazie chodziła w zwykłych kapciach zetpol.

Dziewczyny napiszcie jak u was ...dzieciaczki noszą takie buty?
np. firmy TOMBUT albo POSTĘP?
Ja chyba kupię , narazie takie do domu.

Pamiętam że mój Brtek b. długo nosił zwykłe butki, aż tu nagle gdy miał jakieś 4 lata, okazało się że ma płaskostopie.
Musiałam wtedy robić mu buty na zamówienie ,
a zapłaciłam chyba ze 400zl icon_evil.gif.

pozdrawiam
Myssia
Witaj Woanna icon_smile.gif
Kacper nosi zwykłe befado, albo sandałki takie piankowe, które mu kupiłam na plażę.
Oj jakiś kaszel musze lecieć
Myssia
Tak źle się czuję, że zaraz chyba zasłabnę, co nie było by za bardzo wskazane bo sama jestem z Kacprem. O matko tak fatalnie dawno się nie czułam icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Może chociaż dotrwam do wizyty u lekarza z Niuśkiem
Meggi
Myssia no to ja cie pocieszę po przebytej własnie anginie , teraz złapałam różyczkę icon_redface.gif icon_eek.gif , jestem cała w plamkach czerwonych . Super co icon_question.gif
Z chorób zakaźnych jeszcze nie miałam świnki icon_confused.gif
Ciekawa jestem czy laski też , to złapią , ale były sczzepione , więc może nie icon_rolleyes.gif

Niki ja własnie jestem w trakcie namawiania mężula na wypad do tej Tropikany wink.gif , troszkę daleko prawie 250km , ale co tam , trzeba jechać icon_biggrin.gif No i dawaj fotki , bo ciekawa jestem.

Pozdrawiam
niki
W pokoju hotelowym Maksio czeka na gości


korytarze i schody, które takie wrazenie zrobiły na Maksiu


widok z okna

na śniadanku
niki




Meggi
Niki teraz to dopiero wam zazdroszczę wink.gif , A Maksiu na fotelu z ksiażeczką w ręku to jak biznesmen z prasówką , taki poważny icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
paolin1
Witam

Niki naprawdę zazdroszczę wypadu. Nam niestety nie uda się nigdzie wyjechać, ale za to idziemy do teatru na "Goło i wesoło" bardzo sie cieszę , bo wieki w teatrze nie byłam i może jeszcze po teatrze uda nam sie do jakiejś fajnej knajpki wpaść.

Myssia szczerze mówiąc zaskoczyłaś mnie z tą sytuacją z mężem.Kiedyś już pisałaś o problemach , ale myślałam, że szczęśliwie rozeszło sie po kościach. Życzę jednak pomyślnego zakończenia nieporozumień


Meggi no nie znowu chora życzę zdrówka.


A teraz obiecana relacja z wizyty u Ajeczki i Laurki.
Myło miło, dzieciaki fajnie się bawiły. Laurka wyrosła, fajna z niej babka sie zrobiła.
Zobaczyłam przy okazji nowe mieszkanko dziewczyn. Szcz ęśliwa z nich rodzinka teraz.
Dziewczyny oczywiście pozdrawiają i przesyłają całuski i obiecują że wkrótce się odezwą.

A teraz fotki









Myssia
Dziewczyny super zdjęcia!
A z mężem narazie ok, chociaż czeka nas bardzo, bardzo poważna rozmowa.
Chora jestem icon_sad.gif teraz ja zapluta, zakichana icon_sad.gif Kacperka wysłałam do teściów i chwilowo sobie w domku choruję sama icon_sad.gif Ale źle mi bez dziecka icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif [/i]
Myssia
Muszę, no poprostu muszę się czymś pochwalić!!!
Kacper rano zawołał "mamusiu kupa" i pobiegł sam do łazienki, podniósł deskę na kibelku, położył swoją nakładkę, poprawiłam mu ją, rozebrałam i bach....było do kibelka!!!! Ależ jestem z niego dumna!!!!!!!!!!!!!!!!!
Myssia
Ależ to moje dziecie chętne do nauki! Pytam "ile masz latek?", to mówi - prawie dwa! A jak pytam "jak za tobą będę dziewczyny biegły?" to mówi dumnie "śnurem!!!" icon_smile.gif
anonimowy
Myssia no to zadroszczę , Aurelka gada dużo , ale po swojemu , za nic nie chce pwtarzać słówek . Może to i dobrze , bo jakby teraz z siostra zaczęła nawijać to by mi chyba głowa pękła wink.gif
No musze się troszkę wypłakac ,przez ostatnie dni Aurelka zrobiła się strasznie uparta , jak tylko coś sobie ubzdura a my jej na to nie pozwolimy to jest wielki krzyk, lament i kopanie nóżkami , aż opiekunka mi dzisiaj mówiła że u niej tez tak robi icon_redface.gif Jak do tej pory na nią nie narzekała, zawsze ją chwaliła.

A co do nocnika to jestem strasznie do tyłu z tym icon_cool.gif ,tzn. nie ja tylko Aurelka wink.gif , wali w pieluchy , a jak jest bez to w gatki icon_redface.gif . Mam niestety nienormowany czas pracy , i nie mam kiedy konsekwentnie się zabrać do nocnikowania. Do tego wszysstkiego , ciagle jestem chora i ani razu jeszcze się nie położyłam w ciagu dnia z żadną chorobą , ciągle jestem na nogach , padam już na pys.... icon_sad.gif
Oby do niedzieli , będę miał cały dzien wolny
niki
Myssia, gratulacje dla Kacperka. Ho, ho, kupa do sedesu, to już powazna sprawa. icon_biggrin.gif No i przyznam, że trochę ci zazdroszczę takiego mądrego synka, ale tak pozytywnie. Widzisz, jaka ci pociecha z synaczka rosnie...To na pewno rekompensuje Ci inne niepowodzenia...Ale ja mam nadzieję, że i z innymi sprawami wszystko Ci sie ułoży.
Napisz, jak sie czuje babcia.

Paolin, fajne spotkanko. Bartuś trochę mi przypomina Maksia, a z Laurki jest już taka duża dziewczynka. icon_biggrin.gif

Meggi, masz pecha z tymi choróbskami. Życzę ci dużo zdrówka i mam nadzieję, że dziewczynki się nie zarażą... icon_biggrin.gif

Woanna, jmnie też się wydawało, że Maksio tak dziwnie stawia nóżki i poszłam się zapytać do pediatry, czy przypadkiem nie ma płaskostopia, ale lekarka mnie obśmiała i powiedziała, że w tym wieku to wszystkie dzieci moga mieć, bo taka ich uroda i że póki co nie trzeba się zamartwiać, bo to minie... icon_cool.gif Ogólnie mówiąc moja pediatra w niczym nie widzi problemu i chyba uważa mnie za nadgorliwą matkę. Na razie więc mały chodzi w zwyczajnych butkach.
wo..
Meggi ... u nas jest podobnie Weronika ciągle miewa chumorki .
Albo nie da się dotknąć, albo krzykiem próbuje wymuszać na nas różne rzeczy.
A ostatnio uparcie chce zasypiać w naszym, lub w Bartka łóżku.

niki ja narazie wyciągnełam letnie sandałki
Mała biega w nich po domu
ortopeda powiedział
że buty :
1 powinny być za kostkę
2 mieć sztywny zapiętek
3 powinny być ze skóry
4 mieć pół-sztywną podeszwę
5 dziecko nie powinno chodzić boso po twardej nawieżchni (podłodze)
6 boso- latem po piasku ,trawie lub w domku po specjalnej macie typu ''jeżyk''

niestety weronika bardzo lubi biegać w domu boso icon_confused.gif

Myssiu gratulacje dla Kacperka icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
my jesteśmy do tyłu i z nocniczkiem i z mową icon_smile.gif
Myssia
icon_eek.gif jestem w szoku icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif dziś sytuacja się potwórzyła!!! Było drugi raz do sedesu!!!!! icon_eek.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Czy Wasze dzieci też same sobie wymyślają zabawy? Bo Kacper mnie czasem zaskakuje swoją pomysłowością icon_smile.gif Wczoraj zaczął bawić się w ulicę icon_smile.gif Mówił "pociekaj, auto jedzie...teraz zielone, teraz moźna" Dziś nawet namalowałam mu ulicę na kartonie i jeździły po niej autka a po przejściu chodziły ludziki, nawet światła namalowaliśmy icon_smile.gif
Jak wrzucę zdjęcia na komp to Wam pokaże dorosłego faceta na sedesie icon_smile.gif
Buziaczki
Niki, Babcia po udarze średnio się ma. Nie chodzi, tylko leży i siedzi w fotelu, jak ją posadzą. Mieszka już w domu opieki w Ząbkach. Ale panie ją tam chwalą, że ma poczucie humoru i że jest społeczna icon_smile.gif udziela się icon_smile.gif chociaż nie wiemy jak.
Myssia
--- lektura na kibelku zawsze się przyda icon_smile.gif


przygotowanie do sezonu deszczowego icon_smile.gif

Ps. Mam jeszcze dwa fajne zdjęcia, ale mogę Wam ewentualnie puścić na pw jak chcecie, bo boję się takie zdjęcia umieszczać na forum, bo niestety różni, cholerni pedofile takie fora przeglądają icon_evil.gif Co by zdechli!!! icon_evil.gif
Meggi
Myssia mogę podesłać Tobie Aurelkę na naukę załatwiania się na sedes icon_question.gif icon_biggrin.gif
Dawaj mi zdjecia na pw,masz rację , odkąd mamy kafejkę to dopiero sie przekonałam ile zboków i świrów po świecie chodzi. Sama kiedyś jednego takiego przepędziłam, wyglądał na porządnego ,a jak zajrzałam do komputera po nim to normalnie icon_evil.gif

A ja już wyglądam jak człowiek plamki zeszły już z twarzy i rąk , prawie juz ich nie widać też na tułowiu icon_lol.gif
Meggi
Cześć Niki icon_biggrin.gif
Myssia
No i co Meggi, dorosły gość icon_smile.gif
Ja go nie uczyłam ostatnio nocnikowania! Sam zaczął. Chyba przez swoją zabawkę, grający kibelek z tańczącą kupą icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Buziaczki
Meggi
Z rozpędu napisałam na pw
Meggi
A i miałam dodać ,że z Kasandrą też tak miałam , że wolała od razu na sedesik niż do nocnika. Podstawiała sobie sam miskę do góry dnem , bo za mała jeszcze była że by wejść i załatwiała się do kibelka dorosłego icon_lol.gif Tylko ,że ja wtedy nie pracowąłam i było inaczej , teraz ze względu na prackę jest ciężej . Za tydzien teściowa przyjeżdża i będzie ubolewac nad tym , eehhhhhh icon_redface.gif
Meggi
Niki a ty to nas tu nie podczytuj nienie.gif tylko pisz , szybciuto icon_lol.gif
Ja w pracy dzisiaj narazie mam luzik to sobie pisze a co icon_wink.gif
niki
A ja sobie skaczę po forum i nadrabiam zaległości.

Ale już napiszę, napiszę...

Z Kacperka prawdziwy chłop.
Jeszcze sobie książeczke na kibelku podczytuje...Ha, ha... Dla mnie Myssia też podeślij fotki, chętnie sie pośmieję.

Ja z nocnikiem na razie nie startuję, bo teraz sie "skupiamy" wink.gif na nauce mówienia. icon_lol.gif

Przeczytałam gdzieś, że dziecko nie trzeba w mówieniu wyręczać i prosić, aby cos powiedziało, bo wtedy bedzie na "nie", tylko pytać go o wszystko niech sam odpowiada. Szkopuł w tym, ze mądre nauki mądrymi naukami, a mój maly jak chce jeść, to mlaska buzią, jak chce pić, to pokazuje paluszkiem w gardziolko, a "siku" mówi, ale robic nie chce, wszystko na odwrót... icon_rolleyes.gif A pytany co to jest-nie zawsze chce odpowiedzieć, tylko wtedy kiedy ma ochotę. icon_twisted.gif I weż tu bądź mądry i pisz wiersze...
Myssia
No Kacper to uwielbia wszystko powtarzać icon_smile.gif Trzeba zatem przy nim uważać co się mówi wink.gif
a tu jeszcze jeden deszczowy chłopiec

Kurcze ale mi sie kichać chce!!! No i kaszel mam i z nosa leci i leci icon_sad.gif
A do tego ząb mnie boli icon_cry.gif
Myssia
Niki, mówisz i masz icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.