To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam dermatologa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamuśka.chłidzw
Jak w temacie dla Idy, może być prywatnie. Ważne, żeby był dostępny.
flora
Dobra Dermatolog PAni Bąkowska, przyjmuje na Tatrzanskiej 1 zarówno prywatnie jak i na NFZ a dodatkowo w szpitalu na onkologii na jagielonskiej, mnie wyleczyła kiedys i to skutecznie a łaziłam po wielu dermatologach. Nie polecam natomiast dr Pyzio
mamuśka.chłidzw
dziekuję za odp. Na Tatrzańską własnie chodziliśmy z Arturem, ale pare razy było zamknięte bez uprzedzenia, tylko karka na drzwiach. icon_evil.gif . Nie pamietam tylko do kogo dokładnie.
miska71
Ja osobiscie polecam dr SielskÄ…, ul. Przecznica 3
Na NFZ przyjmuje, bardzo dobra
k2bzyk
A ja wręcz przeciwnie byłam bardzo zadowolona z doktor Pyzio.
mamuśka.chłidzw
Na Tatrzańskiej swego czasu była pani dermatolog, która specjalizowała sie w takich maluszkach i właśnie do niej chodzilismy z Arturem.Miała cierpliwośc i wogóle, tylko niestety zamkniete drzwi bez uprzedzenia, zmiana godz i dni wizyt to sprawiło, że zrezygnowałam. Nie wiem jak jest teraz, ale zapewniam że to nic przyjemnego wyciagnąć dwójke dzieci z domu, teściowa i pocalować klamke.Widze jednak, że wybór cos marny i chyba będę musiała się przekonać sama czy dalej tak jest icon_rolleyes.gif
aniapatryk
CYTAT(mamuśka.chłidzw)
Na Tatrzańskiej swego czasu była pani dermatolog, która specjalizowała sie w takich maluszkach i właśnie do niej chodzilismy z Arturem.Miała cierpliwośc i wogóle, tylko niestety zamkniete drzwi bez uprzedzenia, zmiana godz i dni wizyt to sprawiło, że zrezygnowałam. Nie wiem jak jest teraz, ale zapewniam że to nic przyjemnego wyciagnąć dwójke dzieci z domu, teściowa i pocalować klamke.Widze jednak, że wybór cos marny i chyba będę musiała się przekonać sama czy dalej tak jest icon_rolleyes.gif

chodziłam tam do dr Olejarczyk z Patrykiem,zawsze na zapisy wiec otwarte były drzwi.Lekarka super.Ale to było pol roku temu
truska
A znacie dermatologa dla dorosłych?
bo cos ostatnio mama problemy ze swoja skórą na twarzy
oliweczkas
Polecam dr Kupisa. Przyjmuje w przychodni skórno-wenerologicznej przy szpitalu wojewódzkim na Czarnowie. Chodże do niego od lat. Nazywa się dr Bogusław Kupis. musisz zadzwonić rano i się zarejstrować.
truska
oliweczka25 Dzieki za inf , moze po świętach tam zadzwonię, mama nadzieję ze długo nie trzeba czekać bo tego nieznoszę
truska
Podbijam bo nie wiem czy od tamtej pory coś się zmieniło.
A szukam dermatologa dla siebie 06.gif
serca dwa
A ja polecam dr Sielską, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, przyjmuje na NFZ (ul. Przecznica) i prywatnie też. Kilkoro moich znajomych ją poleca, ja chodziłam z Filipem, jestem bardzo zadowolona. Natomiast nie byłam zadowolona z wizyt u dr Kupisa, potraktował moje dziecko bardzo mocnym leczeniem, pomogło fakt ale na krótko. Komunikacja z nim też średnia. Spotkałam się z opinią, że on właśnie preferuje leczenie silnymi lekami, leczenie objawowe.
fifafo
polecam tez SielskÄ… !:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.