To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

USG 3D

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

*KATE*
Mam pytanko czy w Łodzi można gdzieś zrobić USG3D?
Jak tak to gdzie i po ile może być taka usługa?
Saskia
chyba robi takie dr Dudarewicz - bdb specjalista zresztą
jesli jesteś zainteresowana to moge Ci nr tel do niego na pw przesłać
pzdr
anonimowy
i prof. Szaflik icon_biggrin.gif, przyjmuje w CZMP i w swojej klinice Diason na Radwańskiej
*KATE*
Pewnie Saskia podam ci mój numer gg 2110730. Więcej namiarów mile widzianych 08.gif
myszowata
U dr Dudarewicza kosztuje +50PLN. Tzn zwykłe usg kosztuje aktualnie 90PLN i do tego 50PLN 3D, no i tak dalej, genetyczne płaciłam 150 i do tego znów 50 3D. Natomiast jeśli maluch źle ułożony i nie ma co oglądać nie zapłacisz nic (ja miałam tak ostatnio - widac było tylko jeden profil i nic nie zapłaciłam).
Generalnie polecam go bo bardzo miły, wszystko tłumaczy i nie zdziera jeszcze tak strasznie jek niektórzy icon_biggrin.gif
Mama Madzia
Myszowata mozesz dać namiary na tego doktorka icon_question.gif prześlij mi na pw lub na meila m_borun@go2.pl
Będe Ci bardzo wdzięczna , pozdrawiam icon_lol.gif
wojtalak
Prof Nowakowska PREGMED
al.1-go maja 24-26
cena 150zł za USG 4D
[post edytowany przez administratora]
corti
Ja swoje usg 3D robiłam u doktor Perenc na zielonej, kosztowało chyba 180zł ale ok15-20 minut i dużo zdjęć, szczególnieza pierwszym razem kiedy to syn dużo się ruszał i doktorowa się tak nim zachwyciła, że nie śpi, że chyba nacykała ze 20 zdjęc i ponad 20 minut filmu mamy. U córy już było gorzej bo mała po 12minutach wypieła się na nas i nie było już później co oglądać. Ale polecam to usg wielka pamiątka i jeszcze większe wzruszenie icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.