To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kto sie wybiera na Zlot 06'?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

rzenia
Kto sie wybiera na Zlot 06' ze Slaska ?
Jeszcze nie bylam i sie zastanawiam, z opowiadan warto...
iff
rzenia ja sie zastanawiam, ale nie wiem czy sama dam rade z trojeczka
wiola
ja tez myśle nad tym .. fajnie by było icon_biggrin.gif
iff
a cala rodzinka byscie jechaly ?
beattta
CYTAT(rzenia)
Jeszcze nie bylam i sie zastanawiam, z opowiadan warto...


Pewnie, że warto i nie ma się co zastanawiać wink.gif

Iff, zawsze możemy się umówić na wspólną drogę. Tradycyjnie wybieramy się w komplecie icon_biggrin.gif
iff
Beattko u mnie chodzi raczej o technike jazdy, bede mialy wszystkie dzieci z tylu, a nie wiem czy na tyle moge powierzyc opieke z tylu starszemu, aby to nie wykraczalo ponad jego checi a moje ewentualne zdenerwowanie placzem a ja np nie moge nigdzie stanac, , choc trasa chyba prawie taka sama ? czy juz przejrzalas moze trase ?
karolka
Chętna jestem
rzenia
Iffona ucichlas ostatnio icon_question.gif
Ja bez prawka poki co, wiec szukalabym na doczepke albo pozostaje mi naciskac meza. Jesli w ogole wroci z delegacji do zlotu icon_sad.gif
burek
Wybieram się oczywiście. Warto bardzo. icon_smile.gif Na doczepki jednak się nie nadaję bo najprawdopodobniej pojedziemy w komplecie. icon_rolleyes.gif
beattta
CYTAT(iff)
czy juz przejrzalas moze trase ?
jeszcze nie

Wybierać się samemu w trasę z trójką dzieciaków nie jest na pewno proste, ale Ty dzielna kobieta jesteś icon_wink.gif . Nie namawiam, ale zniechęcać nie zamierzam icon_biggrin.gif
iff
beattko trojka jak trojka, gorzej, ze to maluszek bedzie icon_smile.gif
ale na razie nie mowie nie, tak jak pisalam sprawdze jakie to dziecie bedzie w obrobce icon_wink.gif
miriam b
mamy w planach:):)ale nigdy nie wiem co wypali:)icon_smile.gificon_smile.gifa co nie....mam zamiar zabrać chłopa ze sobą....jeśli nie to dwa miejsca w moim "porsche" wolne;)icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
rzenia
Miriam biore sie ostro za prawko :oops Ale do zlotu raczej nie zdaze icon_smile.gif A na jakiej dacie stanelo?
miriam b
Rzenia....i jak???masz w planie zlot????jade z Ulką..mam dwa miejsca wolne...nie wiem czy pojade seiczusiem...czy pozycze od ojca...cos "porządniejszego":)ale jeśli bez meża będziesz...to mozemy razem
rzenia
Sejczus jak najbardziej icon_biggrin.gif Maz raczej sie nie pojedzie. Miriam kiedy zlot ma sie odbyc?
beattta
Zlot odbywać się będzie 9-11 czerwca. Cieszę się, że jedziecie icon_biggrin.gif
moko.
cholera a mnie nie bedzie icon_sad.gif w połowie czerwca mam obronę pracy mgr ( w zasadzie tydzień po zlocie) ale nerwy mnie zjedzą i za pewne będa ostatnie konsultacje z promotorem. szkoda icon_sad.gif icon_sad.gif
beattta
Moko icon_sad.gif , ale przemyśl, bo może takie zrelaksowanie się przed obroną byłoby potrzebne icon_wink.gif (gdyby oczywiście nie ta konsultacja)
miriam b
Moko ja przed egzaminami zawsze spierniczałam z domu:)icon_smile.gificon_smile.gif:)trzeba sie odstresować!!!!Już my się za Ciebie wezmiemy:)icon_smile.gificon_smile.gif....Rzenia...czyli jedziemy razem:)[/b]
rzenia
Miriam jeszcze potwierdze w ten weekend wyjazd. Beatta my tez sie cieszymy icon_biggrin.gif
Dzis zapomnialam patrzalek i slepa jestem jak kret. icon_evil.gif
moko.
sama obrona to pryszcz, ale te konsultacje, musze na nich byc.....
iff
moko juz znasz tak dokladnie termin obrony ? icon_eek.gif

jak zwykle nie jedziesz icon_razz.gif

dziewczyny wypisywac formularze zgloszeniowe icon_smile.gif ja juz swoj wypelnilam icon_smile.gif
beattta
Iff, od kiedy jedziesz? Planuję od piatku do niedzieli, ale mocno zastanawiam się nad czwartkiem. Wykupiłaś obiad na niedzielę?
iff
Beatttko no wlasnie zapisalam sie od piatku do niedzielnego obiadu, ale ogolnie nie wiem
moze faktycznie lepiej jest pojechac w czwartek, ale wiesz ja planuje wyjechac w piatek rano jak ostatnio okolo 4-5, moi starsi troche jeszcze podespia no i to najmniejsze mam nadzieje, ze tez icon_wink.gif poza tym mniejszy ruch

sprawdzalas jak to dojechac ?
chyba trzeba sie kierowac na lodz tak ? kurcze nie umiem znalezc w necie takiego wyszukiwacza tras, moze znacie cos takiego ?
moko.
Iffka mam terminy dwa jeden to:17-18 czerwiec i to raczej na 80% pewne a 20% to koleny weekend.
Poza tym sama boje się jechac..... a mój maz nie cierpi tego typu spotkań, więc jak co bym musisła jechac sama z Oskarem.
iff
boisz sie sama prowadzic samochod ?
a co ja mam powiedziec, jade z trojeczka icon_smile.gif na spokojnie dojedziesz icon_smile.gif troche wiary we wlasne mozliwosci icon_smile.gif
moko.
iffka nooooo, boe ja dopiero jestem w trakcie zdawania egz z prawka, za I razem oblałam na placu, a 07,04 mam kolejny egz, myslę zdać.
iff
spoko moko, bedzie dobrze, ja zdalam za drugim razem i w tydzien po tym jechalam z dwojka dzieci nad morze icon_smile.gif) dasz rade icon_smile.gif
rzenia
Zanim sie wgryze w temat zlotu,
a daloby sie rezerwnac miejsca zebysmy wszystkie blisko siebie mieszkaly?
Pecia
ja juz wypelnilam formularz
od piatku do niedzieli,

iff z tego co patrzylam trzeba jechac na Łódz a potem dalej wink.gif
miriam b
Rzenia...kurde mogłysmy zarezerwować razem pokój...icon_sad.gifa ja już wypełniłam formularz:(icon_sad.gif
burek
Bez paniki. Podejrzewam, że wszystkie będziemy mieszkały blisko siebie. I równiez podejrzewam, że nie będzie problemu żeby was wsadzić do jednego pokoju. Już się cieszę.
beattta
CYTAT(Ciocia Pecia)
iff z tego co patrzylam trzeba jechac na Łódz a potem dalej wink.gif


rozwinę to dalej wink.gif
mijamy Zgierz, Kutno, Gostynin i przed Płockiem kierujemy się na Włocławek (na głównej drodze mamy Soczewkę)
albo według mapy na stronie zlotowej za Gostyninem skręcamy w Łącku w lewo i też wyjedziemy na Soczewkę (tym razem nie jest to główna droga)
Pecia
o to mi chodzilo wink.gif
rzenia
Miriam rezerwnelam od 8-11. Jak na dzien dzisiejszy maz jedzie, dal sie przekonac po obejrzeniu zdjec z ubieglego zlotu icon_smile.gif Mozemy wyjechac razem z Gliwic.
miriam b
ok:):)ale ja bede 9 dopiero...:)zobacze kto jeszcze pojedzie....to moze jakoś na trasie bedzie rażniej...icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
beattta
CYTAT(Ciocia Pecia)
o to mi chodzilo  :wink:


nauczyłam się czytać w myślach icon_biggrin.gif wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.