To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

spokanie śląskie - może spróbujemy znowu?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

moko.
Co Wy na to? może chorzowskie zoo?
w granicach połowy czerwca? ewentualnie po 20 ?
kto chętny?
miriam b
ja...jestem za:)tylko nie 18 czerwca...bo mam szkolenie...z dzieciem...razem:)icon_smile.gificon_smile.gif
moko.
po 20 jestem za icon_biggrin.gif
Esther@
No i znów się nie załapię icon_sad.gif Buuu.... Ale nie znam w Chorzowie na tyle dobrego położniczego icon_lol.gif
Zróbcie dużo zdjęć icon_wink.gif
miriam b
a może jednak?????icon_smile.gificon_smile.gif:)załatwimy porodówkę w naszych samochodach:)
burek
Dziewczynki, a może w okolicach Bożego Ciała? Dałoby się? Może byłby jeden eksterytorialny gość... icon_cool.gif
moko.
no mi pasi icon_biggrin.gif
Esther@
Miriam, a kto będzie odbierał 06.gif ? Bo może rzeczywiście będziej sympatyczniej niż w szpitalu icon_lol.gif
miriam b
A ja mogÄ™????icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
moko.
ja mogę miriam pomagać icon_biggrin.gif
no to ustalmy datÄ™ jakÄ…Å› i miejsce ?
beattta
Jestem chętna i na spotkanie i na odebranie porodu icon_wink.gif
okko
szkoda że w długi weekend planujecie bo byłabym chętna
a co do porodów to sporo ich odebrałam icon_smile.gif (na serio)
Esther@
Skoro jest tyle chętnych, w tym doświadczone icon_mrgreen.gif to ja się też dopiszę icon_smile.gif
Dla mnie im wcześniej, tym lepiej icon_smile.gif
moko.
no to co za tydzień? czy okolice bożego ciała?
burek
Za jaki tydzień babo?! Toż zlot wtedy i ja nie będę mogła być. Na spotkaniu ofkors. Na zlocie będę. icon_smile.gif
moko.
no to później - zapomniałam, ze zlot jest icon_biggrin.gif zapomniałam, bo ja nie jadę :/
no więc kiedy ?
ja bym chciała się spotkac w zoo icon_wink.gif
rzenia
A my po zlocie jedziemy na polnoc zachaczyc o Bory Tuchol., ale na jakis nie dlugi weekend sie pisze icon_smile.gif Beatta wspominala o minizoo w Kazimierzu Gorniczym ( icon_question.gif )
moko.
pasi wam niedziela 18 06 w zoo ?
burek
Na zlocie ustaliłyśmy sobotę do południa w parku Chopina w Gliwicach. W niedzielę to trochę późno bo nam eksterytorialny gość będzie już wybywał.
Moko, piszesz siÄ™?
moko.
w sobotę nie pasi mi będe na weekendzie wink.gif w górach..... jej
a nie moze być niedziela do południa? icon_cool.gif
moko.
a teraz doczytałam o tym gościu......
a tak w ogóle gdzie jest ten park ? namiar proszę, może wrócę wczesniej ? nie obiecuję....
Kaszanka
Ja się piszę icon_smile.gif Co za gość ma zamiar nas nawiedzić?
Jaco
Ja icon_smile.gif Może być czy mam się z kimś zamienić icon_wink.gif ?

Przyjeżdżam w czwartek koło 13:00 a wyjeżdzam w niedzielę w okolicach 16:00, więc niedziela ze spotkaniem strasznie ciasna by była.... A ja strasznie chcę się z Wami w spokoju, bez pośpiechu spotkać i pogadać icon_biggrin.gif. Plac zabaw nadający się do upchnięcia dziecka w tym czasie mile widziany icon_wink.gif
burek
CYTAT(moko.)
a teraz doczytałam o tym gościu......
a tak w ogóle gdzie jest ten park ? namiar proszę, może wrócę wczesniej ? nie obiecuję....


Park jest tam gdzie palmiarnia. Wejść do parku jest kilka, czyli np. ulicą Barlickiego, prostopadłą do Zwycięstwa.
Godziny nie ustaliłyśmy. Rzućcie jakąś. Proponuję do południa. Później to już większość spędza czas rodzinnie (chyba).
Padła również propozycja, żeby spotkać się na lotnisku bo to teren bardziej piknikowy (kocyki te sprawy), ale parasole by trzeba wziąć bo jak słoneczko poświeci to się usmażymy na skwarki. Co sądzicie?
Esther@
Ja się chętnie doturlam icon_smile.gif Ale wolałabym do parku, bo kocyk mnie nie interesuje jako że trzeba by dźwigu, żebym potem wstała icon_mrgreen.gif
Aha , a jak chodzi o godzinę, to głosuję za 11 icon_smile.gif
miriam b
to jeszcze raz bo się pogunbiłam...to aktualna ta sobota????do południa???czy popołudniu???może po??to też bym się załapała bo do 14.00 pracuję;(
Ev
Jaco,
czy my się już nigdy nie spotkamy? icon_cry.gif Bardzo mi przykro, że znowu rozmijamy się po drodze.... Może się uda coś wykombinować z moim wyjazdem i wrócę trochę wcześniej. Nie obiecuję - ale postaram się icon_biggrin.gif
Jaco
Daj spokój Ewa, odpoczywaj, wdychaj świeże powietrze, złap trochę słońca. Co się odwlecze..... icon_biggrin.gif
Tuni
I my siÄ™ wybieramy.
Tylko na którą?
Bo do południa Marek ucina sobie drzemkę a nie chciałabym zaburzać rytmu dnia.
Jaco
To może rzeczywiście zróbmy po południu? W godzinach poobiednich? Burku? Nakarmimy młode, żeby humory miały i dopiero na spotkanie? To wydaje sie rozsądne icon_lol.gif, ciacho w ramach podwieczorku łatwiej zapakować w kieszeń niż obiad icon_wink.gif
burek
Okej. Jak sobie życzycie. Która godzina wam odpowiada? 15? 16?
moko.
może zdaże przybyć? ? może...jak nie dojadę dam znac burkowi na komórkę(moze byc burek?). Więc gdzie w tym parku?
burek
W tym parku jest plac zabaw. Jakby lało to może w palmiarni? Czy McDolanda wolicie?
Jaco
Rany, a ten desz co u Was b?dzie pada? to mog?yby?cie pogoni? precz? Na Mazowszu upa?y a na ?l?sku ulewy......

Burek, mo?e to jednak ty do mnie powinna? przyjecha? icon_mrgreen.gif
burek
Ogłupłaś? Jutro grilla robimy. Nie będzie padać. icon_twisted.gif
Sprawdziłam. Gdzie ulewy widziałaś? Zbacz tu.
Jaco
Z jakiegoÅ› innego kraju mam pogodÄ™ icon_eek.gif ? No zobacz..... tutaj leje.... Ulewy nawet sÄ…...
beattta
To o której icon_biggrin.gif ?
Moko, mogę Cię zabrać tylko daj mi znać wcześniej.
burek
To jak? O krórej mamy przybyć? Tuni wypowiedz się może bo to od najmniejszych zależy przecież któa godzina będzie najlepsza. 15.30-16 będzie dobrze?
beattta
Proszę o rozpiskę, jak mam tam dojechać z autostrady.

Na chwilę obecną tkwię po uszy w remoncie, który teoretycznie miał się zakończyć wczoraj ale standardowo nieprzewidziane okoliczności ...
Muszę dopilnować naszego specjalistę od remontu icon_wink.gif , bo zaczyna za bardzo fantazjować icon_evil.gif

Mam nadzieję, że się wyrobię, ale jakbym jednak nie dała rady to chyba wybaczycie icon_biggrin.gif icon_question.gif
burek
Bettta, zjeżdżasz z autostrady drugim zjazdem na Gliwice i jedziesz w lewo na światłach czyli na Gliwice właśnie. Potem jedziesz prosto ulicą Rybnicką przez trzy skrzyżowania ze światłami i dalej jedzies prosto w Jana Pawła II. Potem możesz jechać tylko w prawo i w lewo, więc jedziesz w lewo(Dworcową chyba) aż dojeżdżasz do ul. Zwycięstwa i skręcasz w nią w prawo. Jak miniesz McDonalda (po lewej) skręcasz w pierwszą możliwą w lewo (ul. Barlickiego) i tam parkujesz. Ona jest ślepa i jak się skończy to się zaczyna park. Idziesz do końca oczywiście prosto. I już. jakbyś się zgubiła to dzwoń.
moko.
łeee dopiero wróciłam z Zywca, nie dam rady dojechać.... icon_sad.gif miłej zabawy.
Dzięki beatta za oferowany przewóz icon_biggrin.gif
Esther@
Dla nas niestety za późno było, bo Jasiek śpi do 16tej. Szczególnie wtedy kiedy mi zależy na czasie icon_evil.gif
Ale mam nadzieję, że sie świetnie bawiliście i że szybko zdjęcia wrzucicie icon_biggrin.gif
burek
Było nas cztery plus dzieci, ale szybko ewakuowałysmy się z Jaco bo Kubuś już był padnięty i Emi też już miała dość. W sumie nic dziwnego bo zafundowałysmy im przez kilka ostatnich dni istny maraton. Iha, Kaszannna wybaczcie. icon_smile.gif
beattta
Zdjęcia są? icon_biggrin.gif

Wiecie, że ja nadal remontuję icon_evil.gif Dzisiaj około 23 przywiozą mi blat, bo poprzedni miał złe wymiary. Jutro po raz kolejny "fachowiec" od remontu będzie poprawiał fugę. Czy to się kiedyś skończy icon_confused.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.