To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ProszÄ™ o radÄ™ na temat porodu w wodzie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Zyta87
Mam prośbę:
Jeżeli któraś z was rodziła w wodzie to bardzo proszę o wasze wrażenia i opinie to dla mnie ważne!Z góry dziękuje!!
mamuśka.chłidzw
sorry ale po co zakładasz ten sam temat na kilku podforach. Zaśmiecasz forum, moderatorki i tak wykasuja lub przesuną posty.
Zyta87
Bo jest to dla mnie ważne i nie wiem gdzie w końcu ktoś może odpowiedzieć.
mamuśka.chłidzw
wiekszość osób korzysta z opcji posty od ostaniej wizyty, przynajmniej stałe forumowiczki. Jesli nie ma odzewu znaczy to mniej ni wiecej, że nie maja nic do pwoiedzenia w tym temacie lub nie chca. Zakładając 4 raz ten sam temat nie spowodujesz lawiny postów. Możesz tez skorzystać z opcji szukaj. Może jest cos w archiwum. Patrzyłaś? Dla mnie tez jest duzo ważnych tematów ale gdyby kazdy postepował w ten sposób dopiero byłby bałagan.
Zyta87
no tak ale na "Ciaża i Poród" odzywały sie tylko same kobiety, które tez się tym interesowały, dlatego spróbowałam gdzie indziej, gdzie będą zagladać kobiety, które juz urodziły, a nie te które też są w ciąży, chciałam usunąć z tamtąt tamten temat, żeby nie było dużo ale nie wiem jak icon_sad.gif
mamuśka.chłidzw
Jeśli moge doradzić to może napisz na pw do moderatorki podforum, gdzie umiesciłas tamten post. Tylko dzis zaczyna sie zlot maluchowy i moze nie byc odzewu. Nie wiem może dziewczyny nie miały takich doświadczeń i dlatego nie piszą icon_question.gif
chomik
Miałam więc piszę,choć mi się nie chce icon_wink.gif

Myślę,że każdy reaguje inaczej na ten sposób rodzenia. U mnie było tak: bąbelki mnie delikatnie mówiąc denerwowały,woda była stanowczo za gorąca i okazało się, że kiedy wchodzę do wody akcja porodowa ustaje icon_rolleyes.gif.Obok wanny stało takie zwykłe łózko porodowe i kiedy musiałam na nie wejść aby mnie zbadał lekarz ,powiedziałam ,że z niego nie zejdę i do wanny nie wracam bo tu mi jest dobrze icon_eek.gif .Jeśli masz możliwość spróbuj,może będziesz tą osobą której wanna złagodzi bóle porodowe?

Nie piszę o niewątpliwym plusie urodzenia dziecka wprost do wody,ponieważ nie było mi dane tego przeżyć,w związku z kąplikacjami trafiłam na salę operacyjną.

Jeśli masz jakieś inne pytania, chętnie odpowiem icon_biggrin.gif Kasia
chomik
PS.Rodziłam w Gubinie,polecam icon_biggrin.gif Skąd jesteś?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.