To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Witam mamy z Hamburga!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ivonka
Hallo, jesli ktoras z Was mieszka w Hamburgu i ma ochote stuknac kilka slow, zapraszam! icon_smile.gif Jestem tu "nowa": zarowno w Hamburgu jak i na forum. Jestem mama polrocznej Nicole.
Pozdrowienia!
Coffee
wyslalam ci priva...pozdrawiam
flo
to i ja sie z Hamburga okolic melduje:) jestem nowa na forum:)

moja corcia pojawi sie dopiero w grudniu. narazie robimy liste imion. jest na niej nawet Nicole:D

odezwijcie sie jak macie ochote.
ivonka
Fajnie Flo, ze dolaczylas! icon_smile.gif Przepraszam, ze odpisuje dopiero teraz ale bylam na urlopie az 1,5 miesiaca!!! Zero komputera, zero netu, no i teraz lawina maili do odpisania, uffff.... icon_smile.gif W jakiej dzielnicy HH mieszkasz?
magdalena_h
hej! Mieszkam w Hamburgu od niedawna i jestem swiezo upieczona mama 6 tygodniowej Sophie, fajnie by bylo czasami sobie pogadac z innymi mamami icon_smile.gif wiec jak macie ochote to dajcie znac.
p.s. mieszkam na bramfeld, moze jest ktoras z was w poblizu?
pozdrawiam
magda
roxi
ja też się dopiszę chociaż już nie mieszkam w hh icon_cry.gif ale bardzo za nim tęsknię...
Sunshine
Hi Dziewczyny,

milo Was tu spotkac!!!
Jestem mama od 13 miesiecy. Moj synek ma na imie Michalek.
Chcialabym rowniez nawiazac kontakt z mamami z Hamburga.
Czy zagladacie tu jeszcze?

Dajcie znac.

Papatki

Sunshine
flo
witaj sunshine>:)

ja czasami zagladam aby sprawdzic co nowego icon_smile.gif

chetnie nawiaze kontak z jakas "hamburgerowa" mamajakby co, to pisz smialo na priv icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.