To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dobra niania- gdzie szukać? ile płacić?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agnesmagnez
hej! szukam dobrej niani od połowy września, dziewczyny jeśli macie jakieś doświadczenia dajcie znać, thanx icon_biggrin.gif
Agnieszka*
My do złobka od wrzesnia posłalismy lecz moze tez niani szukac bedziemy...
Starszy chorował 3 miesiące a wiosne ale juz jest ok i chodzi do złobka
Młodszy własnie poszedł we wrzesniu i choruje, choruje....... troche przetrzymamy w domu a pozniej znow zobaczymy.
Jak bedzie nadal tak chorował to niania........
I jak znalazłas? Jakie ceny?
agnesmagnez
hej znalazłam przez Podlaskie Centrum Opiekunek, za cały miesiąc pracy, od poniedziałku do piątku po 7 godzin i soboty 3-4 godziny płacę 700 zł, w tym oprócz opieki na maluchem jest sprzątanie, prasowanie itd. jestem baaardzo zadowolona, pozdrawiam
Monique
No wlasnie, chce zatrudnic dziewczyne, ale raczej dorywczo. Jesli placicie takiem opiekunkom,to ile wynosi Was godzina takiej opieki?
Pliis odpiszcie bo to naglaca sprawa, a ja troche "zardzewialam" w cenach, odkad sama dzieci pilnowalam icon_smile.gif W ogole napiszcie jakie sa ceny tu w Bialym?
AM
Ja płacę 500zł za 9 godzin. Pani ma tylko pilnować dziecka. Obiady ja gotuję. Ceny w Białymstoku kształtują się od około 400zł do 550 zł.
Moja znajoma płaci chyba 750 zł za pilnowanie dziecka, za gotowanie obiadu dla dziecka i drobne prace w domu.
Czasami do ceny dolicza się cenę biletu, jeżeli opiekunka dojeżdża autobusem.
Monique
AM a ile dni w tygodniu twoja opiekunka pracuje?
AM
od poniedziałku do piątku
eni20
ta cena 500zl to jest za tydzien? czy za miesiac? my mamy nianie znajoma rodziny i lacimy jje 5zl za godzine miesiecznie wynosi nas to 700-800zl,nic nie musi robic wszytsko ma gotowe(ewentualnie podgrzac),jedzenie,ubrania przygotwane itp.
AM
Płacę 500 zł za miesiąc.
eni20
9godzin tyg i 500zl?to ja przeplacam i to jeszcze znajoma:(
eni20
u nas mniej tych godzin wychodzi: od 4 do 7 dziennie, sobota 3godziny.
Monique
Nianie juz mam, zaakceptowala sume 3 zl za godzine , z tym ze godzi to jej wychodzi roznie raz 9 raz 10, bo to okrez przedswiateczny i mnie w domu dluzej nie ma. Robic nic nie musi, ale sama wykazuje sie inicjatywa i zaproponowala gotowanie obiadow. Dobrze ze trafilam na taka dziewczyne co lubi gotowac icon_biggrin.gif
Agnieszka*
A ja niani juz nie szukam - od stycznia pare miesiecy wychowawczego icon_smile.gif
Zobaczymy jak nam to wyjdzie finansowo........
ulamisiula
a ja pracowałam jako niania.W sumie opiekowałam sie 5 dzieciaków.I stawki były różne w zależności od tego co należało do moich obowiązków.Jeśli tylko opieka to 3 zł. za godzinę a jeśli dochodziło do tego sprzątanie, gotowanie, itd to 5 zł.To czy jest jedno czy dwoje dzieci też mz znaczenie.Ale jeżeli osoba, która podejmuje się tej pracy jest dobra to lepiej zapłacić więcej i mieć pewność że dziecko będzie zadbane, i zadowolone.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.