To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dziewczyny uważajcie na Edytę1980!!!!!!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

beatka81
Nie kupujcie nic od niej bo to oszustka, dziewczyny na noworodku już ją odkryły https://www.noworodek.pl/phpBB2/viewtopic.p...asc&start=0
mamuśka.chłidzw
my tez jesteśmy nieufne jesli ktos udziela się tylko na podforum sprzedam i oddam. Swoja drogą ciekawe co by zrobiła jak bym chciała zobaczyć te rzeczy w Kielcach. icon_lol.gif
Ika
Przyklejam, ku przestrodze.
rita0102
Ta sama osoba działa tzn. sprzedaje pod nickiem monia11 icon_confused.gif
Mika
[quote=rita0102]Ta sama osoba działa tzn. sprzedaje pod nickiem monia11

pod tym u nas też jest
AniaEL
I jeszcze to
https://www.noworodek.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=37408
Basiek_T
CYTAT(mamuśka.chłidzw)
my tez jesteśmy nieufne jesli ktos udziela się tylko na podforum sprzedam i oddam. Swoja drogą ciekawe co by zrobiła jak bym chciała zobaczyć te rzeczy w Kielcach. icon_lol.gif


Cóż... mnie niewiele na innych podforach, fizycznie nie mam czasu na pisanie wiele, podczytuję czasami w tak zwanym międzyczasie tylko....
szantrapa
Kurcze, a nie można coś zrobić z tymi osobami które tu tylko sprzedają/naciągają itd? Bo chyba nie po to jest to forum. I wtedy taki człowiek jak ja, który normalnie sie udziela a czasem-jak każdy-potrzebuje pomocy czy zwyczajnie coś chce sprzedać/kupić czuje sie głupio posród tych naciągaczy. pragnę np zwrócić uwagę na osoby oferujace wciąż nowe firmóweczki. Nie wnoszą nic w forum a tylko naciagaja naiwnych, u nas na ciuchach te same firmóweczki mozna dostać za 15 zeta za kg, a na kg wejdie tego naprawde dużo,a tu na ktore forum człowiek nie wejdzie, widzi te same "twarze" i te same wygórowane ceny. Poiwnno być tak jak jest na tik-taku, że na forum sprzedam/kupie mogą pisac osoby które mają minimum ileś tam (tam chyba 50) postów napisanych na koncie. No, to sie wygadałam icon_smile.gif
Ika
CYTAT(magdainpoland)
Poiwnno być tak jak jest na tik-taku, że na forum sprzedam/kupie mogą pisac osoby które mają minimum ileś tam (tam chyba 50) postów napisanych na koncie. No, to sie wygadałam icon_smile.gif


Taki projekt jest rozważany.
agusia39
dołaczam sie - sama zostałam przez nią oszukana ...
Moyre
Dziewczyny nie jestem w temacie.W jaki sposob ta kobieta naciaga ludzi?wplacacie pieniadze na konto a ona nie przesyla rzeczy?
agusia39
dokładnie icon_sad.gif
aniÅ›
Ja zauważyłam, że są tylko odpowiedzi na oferty tylko oddam, ale jak ktoś napisze, że biedny i potrzebuje za darmo jakiejś pomocy to jest zero odpowiedzi i propozycji. Co z tymi ludżmi nie tak?!! każdy oczekuje coś w zamian a gdzie bezinteresowność??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mika
CYTAT(aniÅ› @ Thu, 03 Apr 2008 - 21:52) *
Ja zauważyłam, że są tylko odpowiedzi na oferty tylko oddam, ale jak ktoś napisze, że biedny i potrzebuje za darmo jakiejś pomocy to jest zero odpowiedzi i propozycji. Co z tymi ludżmi nie tak?!! każdy oczekuje coś w zamian a gdzie bezinteresowność??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


może ludzie nie lubią natarczywości i przymusu?

z resztą gdybyś przeczytała wątek dowiedziałabyś,że to w dużej mierze również ostrożność
skąd mamy wiedzieć,ze nie jesteś taka Edytą np. ???!!!
szantrapa
aniś ale jak ktoś pojawia się tylko na sklepiku i to jest jego cała bytność na forum przy czym co chwila pisze, że sprzeda albo potrzebuje przyjąć to ja na przykład takiej osobie nie pomogę, chociaż dla potrzebujących mam zawsze coś.
ewela2821
Ja nie rozumiem takich oszustow bo to tak jak by nasze maluszki oszukiwali.Ja jestem tu nowa ale mam nadzieje ze czas mi pozwoli poznac fajne mamusie by bylo z kim pogadac o troskach w wychowywaniu mojej kruszynki.Wpgole to ja nie wiem jak tu sie co robi he he.Tez sprzedaje kilka rzeczy ale to ze wzgledu na to ze w ten sposob mam pieniazki na kupienie innych Kamilce.pozdrawiam wszystkie mamusie
*ewcia84*
TA CALA niby edyta to chyba bez serca bo czasem ktos potrzebuje pomocy i ostatnie pieniadze wydaje a ta oszukuje .jak tak mozna ja nie wiem co z tymi ludzmi sie dzieje
MaMia
Ja zarejestrowałam się tutaj dzisiaj i sobie chodzę po forum szukając informacji, porad itd Zajrzałam również do tego działu, nie ze względu na to, że chce coś kupić czy sprzedać ale zobaczyć jak to wygląda - jednym słowem z ciekawości. Osobiście korzystałam jedynie z allegro, więc moje doświadczenie jest niewielkie.
Jednak pomimo niewielkiej wiedzy technicznej wiem, że Administrator każdego forum ma podgląd w nasze IP i widzi np. że dany użytkownik ma dwa nicki - wg mnie taka osoba powinna być usuwana z miejsca. A najlepiej wpisać to w regulaminie forum (jeżeli jest to wpisane to przepraszam, nie doczytałam)
Cieszę się, że są pisane takie przestrogi na forum - tylko szkoda, że Administracja nie eliminuje takich osób - bo teraz ona zarejestruje się pod innym nickiem i nadal będzie oszukiwać.
Joanna 81
CYTAT(*ewcia84* @ Thu, 06 Aug 2009 - 20:28) *
TA CALA niby edyta to chyba bez serca bo czasem ktos potrzebuje pomocy i ostatnie pieniadze wydaje a ta oszukuje .jak tak mozna ja nie wiem co z tymi ludzmi sie dzieje


Takich Edyt jest tu niestety więcej. Przekonałam się o tym niedawno, gdy wysłałam kurteczkę dziewczynie w czerwcu i do dnia dzisiejszego mi nie zapłaciła 30 zł, za które chciałam kupić córeczce kurteczkę na jesień 21.gif
Straciłam zaufanie do forumowych mam ( nie wzystkich, są na szczęście wyjątki ), więcej nie wyślę niczego bez wcześniejszej wpłaty na moje konto.
No cóż człowiek uczy się na błędach, szkoda tylko, że cierpi na tym dziecko 41.gif
MaMia
Joanna 81 - to dlaczego nie podasz nicku tej osoby? Może dzięki temu, pomożesz innej mamie/użytkownikowi.
Swoją drogą jest to dla mnie okropne w ogóle tego nie rozumiem.
Joanna 81
MaMia pisalam ( email, nasza klasa, tu na pv ) do tej osoby, prosilam o wyjasnienie sprawy, probowalam dowiedziec sie dlaczego nie wplacila jeszcze pieniazkow za rzecz, ktora ode mnie kupila w lipcu. Czekam jeszcze na wiadomosc, chcialabym rozwiazac problem pokojowo, choc jestem bardzo zawiedziona. Mialam kilka osob chetnych do zakupu rzeczy kupionej w koncu przez osobe, ktora nie zaplacila. Gdybym wiedziala, ze beda problemy .... Gdybanie nic dzis nie da, czekam na logiczne wyjasnienie sprawy do konca przyszlego tygodnia. Po tym czasie napisze na pewno z kim nie warto podejmowac wspolpracy, wlasnie ku przestrodze. Poki co nie chce nikogo nazywac oszustem.
MaMia
Rozumiem. W sumie, to co napisałaś jest logiczne, ja zrobiłabym pewnie podobnie (próbowałabym najpierw wyjaśnić daną sytuację).
Przykro mi, że tak się dzieje i to jeszcze wśród osób które powinny sobie pomagać, przecież to wszystko robi się dla dziecka.
Już nie mówiąc o tym, że Twój przykład, przedstawia kwotę 30 zł - na nią nie trzeba brać kredytu hipotecznego -więc tym bardziej nie umiem tego zrozumieć.
Ale tak jak napisałaś nie ma co gdybać, poczekamy, zobaczymy czy coś się zmieni do końca tygodnia.
Pozdrawiam Ciebie i Twoją córeczkę icon_smile.gif
simonav
CYTAT(Joanna 81 @ Sat, 12 Sep 2009 - 12:28) *
Takich Edyt jest tu niestety więcej. Przekonałam się o tym niedawno, gdy wysłałam kurteczkę dziewczynie w czerwcu i do dnia dzisiejszego mi nie zapłaciła 30 zł, za które chciałam kupić córeczce kurteczkę na jesień 21.gif
Straciłam zaufanie do forumowych mam ( nie wzystkich, są na szczęście wyjątki ), więcej nie wyślę niczego bez wcześniejszej wpłaty na moje konto.
No cóż człowiek uczy się na błędach, szkoda tylko, że cierpi na tym dziecko 41.gif

Właśnie ostatnio zastanawiałam się czy udało się Tobie odzyskać te pieniądze.Tego co się Tobie przytrafiło nie będę komentowała bo brak mi słów...
Joanna 81
CYTAT(MaMia @ Sat, 12 Sep 2009 - 19:37) *
Rozumiem. W sumie, to co napisałaś jest logiczne, ja zrobiłabym pewnie podobnie (próbowałabym najpierw wyjaśnić daną sytuację).
Przykro mi, że tak się dzieje i to jeszcze wśród osób które powinny sobie pomagać, przecież to wszystko robi się dla dziecka.
Już nie mówiąc o tym, że Twój przykład, przedstawia kwotę 30 zł - na nią nie trzeba brać kredytu hipotecznego -więc tym bardziej nie umiem tego zrozumieć.
Ale tak jak napisałaś nie ma co gdybać, poczekamy, zobaczymy czy coś się zmieni do końca tygodnia.
Pozdrawiam Ciebie i Twoją córeczkę icon_smile.gif


Dziękuję. MaMia masz rację - kwoty, jakie przychodzi zapłacić za kupione ciuszki dla maluchów nie są generalnie jakimiś wielkimi pieniędzmi. Wiadomo większość z nas chce kupić coś ładnego za niewielką sumę, bo wydatków jest zawsze dużo. Ja dotychczas traktowałam mamy, u których kupowałam / którym sprzedawałam z życzliwością i dobrym sercem ( bo przecież kto, jak nie inna matka zrozumie lepiej ), wysyłałam ubranka, a potem mi płaciły, żeby nie naciągać na zawyżoną przesyłkę. Tym razem miało być tak samo .... wyszło jak wyszło, zobaczymy jaki będzie finał.
szantrapa
Dziewczyny chodzi mi to po głowie jakiś już czas,. Ja wiem, że głównym celem forum nie jest sprzedawanie i kupowanie rzeczy, nie w tym rzecz, ale chciałybysmy czuc się bezpiecznie . Asiu strasznie Ci współczuję i niestety takich wypadków jest więcej, znam takie przypadki. Na którymś forum widziałam cos w rodzaju punktacji po transakcji, czy po prostu opinii, byłam tam tylko przelotem icon_wink.gif i nie umiem w tej chwili powiedziec jak to dokładnie było rozwiązane, ale dziewczyny opisywały transakcje z mamami, można było zajrzac i zorientowac się czy ktoś ma plusy czy same minusy, i podjąc decyzję czy ryzykowac czy nie. Mógłby byc przyklejony temat w którym kto chce dopisywałby posta, coś w rodzaju nick-ubranka w dobrym stanie, szybka wysyłka, polecam, albo nick-długie oczekiwanie na wpłatę, zero kontaktu. To oczywiście tylko mglisty pomysł, może odrzucicie od razu samą myśl, tak tylko chciałam się podzielic przemyśleniami icon_smile.gif
Joanna 81
Witam, wpadłam napisać, że dostałam zapłatę za ubranko, które sprzedałam na forum pewnej osobie. Ufff, kamień z serca. Dziewczyna nie napisała ani słowa, po prostu wpłaciła należąną kwotę.
Cieszę się, choć mam nauczę na przyszłość!
MaMia
Może poczytała nasze komentarze nt nieprzyzwoitego zachowania icon_wink.gif
Joanna 81 - ogólnie cieszę się, że wszystko się zakończyło dobrze, choć szkoda, że tak długo to musiało trwać. Całkowicie niepotrzebna sytuacja.

(nie chce być okropna i się czepiać, ale mogła chociaż napisać "przepraszam" - to nie wymaga wysiłku)
Joanna 81
CYTAT(MaMia @ Fri, 18 Sep 2009 - 11:36) *
Może poczytała nasze komentarze nt nieprzyzwoitego zachowania icon_wink.gif
Joanna 81 - ogólnie cieszę się, że wszystko się zakończyło dobrze, choć szkoda, że tak długo to musiało trwać. Całkowicie niepotrzebna sytuacja.

(nie chce być okropna i się czepiać, ale mogła chociaż napisać "przepraszam" - to nie wymaga wysiłku)


ważne, że pieniążki znalazły się na moim koncie. Kultury uczyć nie zamierzam, każdy ma jaką ma 29.gif
azus
Dziewczyny chodzi mi to po głowie jakiś już czas,. Ja wiem, że głównym celem forum nie jest sprzedawanie i kupowanie rzeczy, nie w tym rzecz, ale chciałybysmy czuc się bezpiecznie . Asiu strasznie Ci współczuję i niestety takich wypadków jest więcej, znam takie przypadki. Na którymś forum widziałam cos w rodzaju punktacji po transakcji, czy po prostu opinii, byłam tam tylko przelotem icon_wink.gif i nie umiem w tej chwili powiedziec jak to dokładnie było rozwiązane, ale dziewczyny opisywały transakcje z mamami, można było zajrzac i zorientowac się czy ktoś ma plusy czy same minusy, i podjąc decyzję czy ryzykowac czy nie. Mógłby byc przyklejony temat w którym kto chce dopisywałby posta, coś w rodzaju nick-ubranka w dobrym stanie, szybka wysyłka, polecam, albo nick-długie oczekiwanie na wpłatę, zero kontaktu. To oczywiście tylko mglisty pomysł, może odrzucicie od razu samą myśl, tak tylko chciałam się podzielic przemyśleniami icon_smile.gif


jestem za ,,, to jest swietny pomysl i napewno byl by skuteczny
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.