To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kwiecień 2001

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Graz
Jutro, a właściwie już dziś są drugie urodziny mojego Szymka icon_razz.gif
Kto ma dziecko z 4 kwietnia> Kto w ogóle ma dziecko z kwietnia 2001?
Pozdrawiamy

Graz icon_wink.gif
lea
Cześć Graż icon_smile.gif

u nas niedługo 2 urodziny - 16.04. kurcze zleciał ten drugi roczek szybciej od pierwszego... maluch się usamodzielnia coraz bardziej, gada jak przekupka na targu icon_wink.gif kocha czytanie ksiązeczek, ogladać Kubusia Puchatka, Toy Story, Boba Budowniczego...

kochane maluchy

pozdrawiam - lea
jackaplacka
ja tez ma synka z kwietnia icon_smile.gif z 8 icon_smile.gif szybciej zlecial ten drugi roczek icon_smile.gif to chyba przez zywotnosc jacka icon_smile.gif ciagle gada i wogole icon_smile.gif no i wszedzie go pelno icon_smile.gif kocham go bardzo bardzo...
Yomama
[color=blue][/color]witajcie Mamy Kwietniowe!!!!!!!!
Jutro wazny dzien w naszej rodzince..bo urodziny mojej Maryski......oj jak te 2 latka szybko minely...czlowiek ani sie nie obejrzal...a to malenstwo..co niedawno jeszcze na cycusiu wisialo..samo chodzi..biega...i madrzy sie..ojojojojo...
No i z kazdym dniem moja milosc i serducho rosna jak widze to moje szczescie:))))
A na dodatek dzisiaj rano..tzn. 04.04.2003 urodzila zdrowego Stasia moja znajoma:))))
Pozdrawiam Joaska_Yomaha..mam Marysi
Graz
Dla Marysi
i dla Bartusia

U nas już po urodzinach - dla mnie był to dzień wspomnień. Przypomniało mi się, jak położono mi na brzuchu grubą kluskę , która teraz zmieniła się w
skaczącą piłeczkę , rozgadaną jak katarynka.

Szybko ten czas mija....

Lea, jak się cieszę, że się spotkałyśmy!

Graz wink.gif
mamanikoluni
Witam:)
Moja córeczka tez jest z kwietnia, juz 2 urodzinki bedziemy obchodzić 25!!
Nie wiadomo kiedt ten czas zleciał!!
Straszny z niej łobuz ale widzimy w niej cały świat...
Całuski dla wszystkich kwietniowych dzieci i ich mam:)
lea
Graż - skarbie i ja sie cieszę icon_smile.gif

fajne te nasze dwulatki są icon_wink.gif kochane , wypiesczone i wszędzie ich pełno !!!

mój Bartuś dziś skręcał swoje nowe łóżko z tatusiem ale nie wierze aby na nim zechciał spać hihi icon_smile.gif

pozdrawiam ciepło mamy kwietniowe - lea
kasia75
Witam! I moja córcia Oliwia załapała się jeszcze do kwietniowych bączków, jest z 30 kwietnia. Tak więc do 2 urodzin jeszcze parę dni, ale plany już są co do prezentu i imprezy.Olisia uczy się dmuchać świeczki.
Córcia jest oczkiem w głowie całej rodzinki i doskonale wie jak to wykorzystać...
Pozdrawiam wszystkich rodziców i ich kwietniowe maluszki.
Graz
Sto lat sto lat dla Bartusia lei!!!!!!!
Niech rośnie chłopina zdrowo, na pociechę rodzicom, niech wyrosnie na dobrego człowieka.

Wszystkiego dobrego jeszcze raz.
Buziaki od Szymka, starszego o dwa tygodnie!!

Graz icon_wink.gif
Ariadna
[color=green][/color] Witamy wszystkie mamusie i ich dzieciaczki icon_biggrin.gif
Moj synek,podobnie jak Bartus obchodzil swoje drugie urodzinki 16 kwietnia.
Nikolai ma 99 cm i wazy 20 kg.Ma piekne rude wloski i niebieskie oczy.Mowi po swojemu i bardzo wiele rzeczy pokazuje,rozumiec na szczescie rozumie wszystko.Bardzo lubi zwierzeta.Do wszystkich napotkanych po drodze psiakow podchodzi ,zabiera sie do przytulania i calowania...
i to na tyle narazie..moze i wy cos napiszecie o swoich dzieciach? icon_biggrin.gif
lea
Witaj Ariadna icon_smile.gif

Czyli Ty również Święta Wielkanocne 2001r spędziłaś na porodówce ? icon_wink.gif
a czy mogę zapytać o której godz. urodził sie Twój synek ? Bartek o 9:58.
Twój synek jest wyższy od mojego. Batrus ma 93cm wzrostu i wazy 16kg. Mówi pełnymi zdaniami i bardzo wyraźnie - ależ się chwalę icon_wink.gif Chcielibyśmy teraz rozpocząć naukę sikania na nocnik ale nic na siłę.

Pozdrawiamy wiosennie i piszcie !!!

lea
Ariadna
Lea moj Minius przyszedl na swiat o 3.25 nad ranem.
Jak pisalam wyzej nie chce mu sie mowic ,skoro uzywajac slojego jezyka ,widzi ,ze i tak go mama rozumie.Szczerze mowiac nie moge sie doczekac kiedy zacznie ze mna rozmawiac.Jak narazie jego ulubionymi wyrazami sa mama ,nie i Ania(nie wiem dlaczego Ania,ale tak wola na swoja ciocie Marzenke).Jesli chodzi o siusianie do nocniczka to nie mamy z tym wiekszego problemu.Chociaz musze przyznac ,ze zakladam mu pieluszke na noc bo nie jest w stanie utrzymac siuskow.Zobacze czy uda mi sie wstawic zdjecia ,zebyscie mogly podziwiac mojego malego mezczyzne icon_wink.gif
lea
co u nas taka cisza ??? chwalić mi sie postępami dzieciaczków !!!
my jestesmy na etapie nauki sikania w nocnik, dzis 3 dzień jak Bartek śmiga bez pieluszki, jestem taaaka dumna icon_smile.gif
bawimy sie plastelina, rysujemy, nadal czytami wierszyki- bajeczki jak narazie sa dla Bartka za długie, uczymy się tychże wierszyków, tańczymy i śpiewamy z Arką Noego.

obecnie Bartuś mierzy 95cm i waży 14kg. to narazie tyle nowin, a co u Was ??? czekamy i ciepło pozdrawiamy icon_smile.gif

lea z Bartusiem icon_smile.gif
Ari
Minius rowniez urusl ma 101 cm i wazy 22 kg.Siusia do sedesu (na nocniczek sadza pluszowego pieska, Manfreda).Rysuje,czyta a raczej oglada ksiazeczki.Pomaga przy pracy w ogrodzie,mama wyrywa chwasty a Minius kwiatuszki..;)Najbardziej jednak lubi podlewac kwiatki i oblewac wszystkich dookola...
Moj najukochanszy Minius ...mam nadzieje ,ze kiedys powie cos wiecej niz mama..
Graz
Jejku, to wasze dzieciaczki są... dość... dobrze zbudowane wink.gif
Ariadna - 22 kg i ponad metr wzrostu....
Lea, Bartek 16 kilo...
Mój Szymek waży 13 kilo i wcale nie uważam, że to jakoś szczególnie mało. icon_biggrin.gif
Gada jak najęty, podobnie jak Bartuś - całymi zdaniami, wyraźnie, i z polotem wink.gif . Umie różne wierszyki, piosenki (fragmenty). Uwielbia auta, autka, auteczka, hilikoptery wink.gif oraz wszelkie przyczepy.
Kocha Kubusia Puchatka.
Kocha brykać i biegać.
Nauczył sie jeździć na rowerku.
Kocha ciastolinÄ™.
I od maja nie nosi pieluchy!!!!!!! Z czego wszyscy siÄ™ bardzo cieszymy.

Pozdrawiamy
wiola
wiecie co..ja zawsze myslałam ze dzieci z kwietnia na naszym forum jest bardzo duzo..a tu prosze taka cisza....uuuu szkoda..

Pozdrawiam.. mama Kwietniowej Nikoluni...
anonimowy
ano szkoda icon_smile.gif

no oki to ja się chwale postępami ;

Bartek mówi wszystko pieknie i baaardzo wyraźnie, zna bardzo duzo piosenek i wierszyków, zna już pojedyńcze słowa z jęz czeskiego. Jest bardziej samodzielny w zabawach, potrafi już posługiwac się nożyczkami, próbuje rysować, ulubione bajki to przygody Kubusia Puchatka, słoń beniami, lubi bardzo też programy poranne dla dzieci " Jedyneczka " i "Budzik"
urósł chłopaczyna , obecnie nosi rozmiar ubranek 110 a buta 27 icon_smile.gif

pozdrawiam mamusie i kwietniowe maluszki
lea
kurka wyżek to pisalam ja - lea ino mnie wylogowało
wiola
Lea..
jak bardzo sie ciesze ze dałas jakis znak zycia..w kwestii kwietniowych dzieciaczków z 01' ..a juz sie bałam ze wszystkich wywiało.. icon_biggrin.gif
Nikolunia też mówi pięknie, wyraznie i az za duzo.. wierszyki lubi..ale śpiwewaczka z niej iurodzona;) śpiewa wszyskto co w padnie jej w ucho..ostatnio usłyszała w radio.." Baśka miła fajny biust..i spiewa..Baśka miła fajny gust.." icon_biggrin.gif
a jakomaniaczka to z niej na punkcie Toma i Jerrego..a poza tym Bob , Krecik, Flinstonowie, no i wszystkie Dobranocki..

a wyrosła mam ze hej.. tez na 104-110 kupujemy ciuszki..ale wazy 13 kg..wiec to nie tak duzo na ten wzrost..a moze to ja tylko tak wiedze w niej chudzinke..

Pozdrawiam w ten piękny słoneczny dzionek.. icon_smile.gif

PS. LeuÅ› Ty jednak naprawde jesteÅ› niezawodna... icon_biggrin.gif
lea
powiadasz niezawodna jestem icon_wink.gif ? no to miło słyszeć icon_smile.gif

niedługo 3 urodziny zastanawiamy się nad prezentem dla szkraba, marzy mu się piesek ( mnie zresztą też icon_wink.gif ) ale wiem, że narazie mąż się nie zgodzi więc kombinuję może by tak złotą rybkę kupić ?

Bartek jest coraz bardziej samodzielny icon_smile.gif lubi mi pomagać w pracach domowych, miesza ciasto, wyciąga pranie z pralki, podaje mi spinacze jak wieszam pranie itp icon_smile.gif
Graz
Ano własnie, kolejny rok mija... za miesiąc trzecie urodziny Szymka. Niedawno Szymek został starszym bratem... bardzo lubi Wojtusia, zagląda do Niego, głaszcze, całuje, mówi: Jaki ten Wojtus malutki.

Jestem z Niego dumna ... ale... szkoda mi, że nagle tak bardzo urósł w moich oczach... w porównaniu z Wojtkiem Szymek jest teraz wielkoludem

Graz
lea
Graż - u Ciebie w domu już 3-latek hasa u mnie od jutra ... szkoda mi, że tak szybko czas leci, naprawdę szkoda i korzystam z każdej chwili aby zapamiętać te dni z dzieciństwa Bartusia
Graga
od niedawna jestem tutaj ( a raczej podglÄ…dam)

i dopisujÄ™ siÄ™ do kwietnia 2001

KrzyÅ› 06.04.2001
ur prawie miesiÄ…c przed terminem ale za to prosto w urodziny swego Dziadka!!!
niestety trzecie urodziny świętował już sam choć miały to być ich wspólne 62

rozgadany i rozśpiewany (macie pomysły jak to wykorzystać?tzn ukierunkować pozadomowo)
Tuwim, Brzechwa itp na pamięć- przeraża mnie pojemność jego główki
do wrzesnia przedszkole- jak ten czas leci
mimo że jedynak i w domu chowany bez osiedlowego podwórka garnie się do dzieci i nie ma problemu z dzieleniem zabawkami
zaczęlismy chodzic do logopedy- nie wymawia przedniojęzykowych c s z cz sz rz
ulubione zabawki- książki,i maszyny budowlane, choć ostatnio spi z lalką icon_rolleyes.gif kt nazywa Basią- pewnie dlatego, że gdy pojawi sie siostrzyczka będzie to własnie Basia (w planach)
b empatyczny, zwłaszcza po okresie długiej walki o życie Dziadka
mamy w domu 4 koty i psa- b mnie ten jego kontakt z futrzakami cieszy ze wzgl na brak alergii i kwestię wrazliwości na potrzeby innych
uwielbia wodę w każdej postaci, na basenie szaleje, najchetniej w deszczu podlewa kwiatki w ogrodzie (kalosze, peleryna i spodnie pdeszczowe to jego ulubiony zestaw)


możnaby dłuuuugoooo

pozdrawiam ciepło
wiola
tak więc witamy Krzysia w kwietniowych maluszkach 2001 icon_biggrin.gif
azalia
Z największą przyjemnością dopisuję się do kwietnia 2001,
a właściwie nie ja ale moja córa.
andzia30
No to ja też dopiszę się do kwietnia 2001

Patrycja ur.26 04 2001 i za tydzień już skończy 7 lat.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.