To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rodzić w tarnobrzegu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kr
czy ktoś zna warunki i rodził w szpitalu w tarnobrzegu
Aldinka
Witaj mam na imie Aldona, tak rodziłam w Tarnobrzegu 17 miesiecy temu. Warunki sa super, to nowy oddział i jest swietnie wyposazony, sale sa swietnie dostosowane do potrzeb matki i dziecka. Ja bardzo miło wspominam to, ze juz od samego porodu do wyjscia ze szpitala, mógl byc ze mna przy mnie mąż. Mógł siedziec od 9 rano do 21 wieczorem , zajmowac sie naszym synkiem gdy ja nie mogłam, bo miałam cesarke. Nie kazdy szpital na to zezwala. Co wiecej chciałabys wiedziec? Pytaj smiało. Pozdrawiam
alusia27
Hej dziewczyny, w końcu widzę, że jest też ktoś z Tarnobrzega i okolic icon_smile.gif
Aldi70, cieszy mnie, że masz taką dobrą opinię o szpitalu tarnobrzeskim, bo my obecnie staramy się o dziecko i będę zapewne właśnie tam rodziła.
My chcielibyśmy mieć poród rodzinny, jesli oczywiście nie będzie potrzeby na cesarkę, ale mam nadzieję, że nie.
Pozdrawiam Was ciepło
Aldinka
Alusia gratuluje i zycze zdrowego, pieknego bobaska icon_smile.gif
Nasz poród tez miał byc rodzinny ale niestety zakonczył sie cc icon_confused.gif
alusia27
Witaj Aldi, dziękuję, bardzo bym chciała, żeby wszystko poszło pomyślnie, bo niestety, ale pierwszą ciążę miałam martwą... trochę boję się jak będzie z drugą, ale jestem dobrej myśli.
Pochwalę się oczywiście, jak nam się uda zajść.
Pozdrawiam
Aldinka
Alusia trzymam kciuki. Bardzo współczuje z powodu pierwszego dziecka, to bardzo bolesne dla matki przeżycie. Tym razem bedzie dobrze, zycze Ci tego z całego serca. Tarnobrzeg polecam , bo najschuldniejszy oddział w okolicy, nie ma bakterii jak Stalowa Wola ( gronkowiec zakaża maluchy), i pod kazdym wzgledem jest ok. Jak nadejdzie ten czas to opisze Ci ze szcegółami . Powodzenia. Moj Synek był wczesniakiem taaaki pyci sie urodził, a teraz chłop jak dąb , bije równiesników wagowo i pod każdym względem rozwoju icon_razz.gif
My mielismy szczęscie , jak zdecydowalismy sie na dziecko to udało sie za pierwszym razem. Tobie, zycze szybkiego .... icon_smile.gif
alusia27
Witaj Aldi icon_smile.gif
Pokazuję się tak jak obiecałam icon_smile.gif Jesteśmy z mężem przeszczęśliwi, bo zostaniemy rodzicami!! Dziś rano robilismy teścik i wyszedł pozytywny icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Mam nadzieję, że tym razem wszystko będzie dobrze, i że też nasz maluszek będzie rósł jak na drożdżach.
Pozdrawiam CiÄ™ serdecznie!
A co do szpitala, to jestem dobrej myśli icon_smile.gif
Pięknej niedzieli icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Aldinka
No ALUSIA GRATULACJE! To naprawde super nowina icon_lol.gif
Trzymam kciuki by było ok, przed Wami szczesliwe chwile.
alusia27
Dziękuję Aldi icon_smile.gif
Mam nadzieję, że wszystko ułoży się prawidłowo icon_smile.gif
Pozdrawiam icon_exclaim.gif
Aldinka
Hej Alusia. Troche czasu mineło od naszej ostatniej pogawedki... jak sie czujesz? czy wszystko ok? pewnie niedługo bedziesz miala dzidziusia? My planujemy rodzenstwo dla Dorianka icon_smile.gif Całuski dla Ciebie . Trzymam kciuki!
alusia27
Witaj Aldi, oj faktycznie sporo czasu minęło! A nasz dzidziuś już zaraz roczek skończy icon_smile.gif
Nie zaglądałam na forum , brak mi czasu, a jak mam to wolę książkę złapać icon_smile.gif
Cieszę się, że plany na kolejnego brzdąca mieliście, rety, a może już się urodziło maleństwo, patrząc na Twój ostatni post....
Daj znać jak u Ciebie, jestem ciekawa i trzymam kciuki icon_smile.gif
My mamy śliczną córeczkę, Gabrysię icon_smile.gif urodzona 13 sierpnia 2008roku!
Może za niedługi czas też będziemy myśleć o rodzeństwie dla niej icon_smile.gif
Pozdrawiam serdecznie

O kurcze!!!!!!!!! Dopiero zauważyłam suwaczek icon_smile.gif WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.