To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

GDZIE W ŁODZI DOBRY ALERGOLOG?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

emka1
PYATM O DOBREGO ALERGOLOGA, MOŻE KTOŚ POLECI MI DOBREGO LEKARZA?
emka1
NIKT NIA ZNA DOBREGO LEKARZA?
syli
Ja znam icon_biggrin.gif i POLECAM!!

Centrum Alergologii prof.Krzysztofa Buczyłko
ul.Kopernika 67/69

042 632 81 47
emka1
witam
a czy to jest jakaś poradnia, czy prywatny gabinet?
syli
To jest poradnia!
2 lata temu przyjmowała pacjentów głównie prywatnie bo mieli tylko kilka wizyt w msc-u refundowanych przez NFZ
Niewiem jak to jest teraz icon_confused.gif

Ale nic nie szkodzi Ci zadzwnić
Centrum POLECAM (to oni zdiagnozowali mi córkę kiedy przez rok kilku innych lekarzy, róznych specjalizacji szukało i znaleźć przyczyny nie mogli!!)
Mają lekarzy dla osób dorosłych i dla dzieci i sami na miejscu wykonują badania
emka1
syli bardzo dziękuję za informację icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
moncik1976
emka1 korzystałaś z tej poradni? Szukamy alergologa dla naszego syna,zaczęła się wiosna i z nia przyszły problemy alergiczne naszego skarba. Dr w przychodni powiedziała,że u takich maluchów nie ma sensu robić testów, bo są niewspólmierne do tych co się wykonuje w późniejszym wieku. Wolałabym to jednak skosultować ze specjalistą.
mońcia
Hej,
ja polecam dr. Gwardysa, który przyjmuje na ul. Czechosłowackiej (w tym dużym niebieskim szpitalu). Ja trafiłam tam przez jego gabinet prywatny (róg Kamińskiego i Pomorskiej), ale główną diagnostykę przeprowadzał nam na Czechosłowackiej w ramach NFZ. Nie wiem czy można tak od razu w szpitalu, musiałabyś zadzwonić i zapytać, czy może jakieś skierowanie potrzeba, bo ja już nie pamiętam jak to u nas było. W razie co numer telefonu chętnie podam na pw.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.