To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Promocje w Szczecinie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

meggie
tak sobie pozwolilam zalozyc nowy temat majacy na celu poinformowanie nas gdzie i kiedy mozna sie spodziewac ciekawych promocji cenowych na art dzieciece takie jak ciuszki, proszki, zabawki i inne


tak wiec jesli wiecie gdzie i co to wpisujcie sie, zawsze to cos latwiej i taniej kupic niz latac po calym miescie i wszystkich sklepach icon_smile.gif

mam nadzieje ze to nam ulatwi zakupy a przy okazji stanie sie pomocne dla mamusiek zaczynajacych kompletowac wyprawki dla dzieci

icon_biggrin.gif
szantrapa
Meggie jak tam brzuszek ? icon_smile.gif Pewnie nie możesz się doczekać icon_smile.gif Trzymam kciuki za maluszka. A co do promocji to bardzo dobrze , że ten temat poruszyłaś, będzie nam łatwiej sie odnaleźć. Z tego co ja się orientuję to zabawki Fisher Price najtaniej są obecnie w Carrefourze, ale nie jestem pewna czy coś się w tym względzie nie zmieniło. Tak czy inaczej na dniach się tam wybieram po prezent dla Olisi. Jak będę coś wiedzieć o innych promocjach to dam znać icon_smile.gif
meggie
w Geant (wykupionym przez Real) jest promocja kombinezonow dla niemowlaków i wiekszych dzieciaczkow-cena 25 zl/szt

polecam obejrzec gazetke reklamowa znajdujaca sie tu icon_arrow.gif https://www.geant.pl/superpromocje_prezenty.asp

promocja trwa do 17.12


no i polecam hipermarkety, bo teraz przed swietami sa promocje pieluszek pampers w roznych rozmiarach

a Realu od jutra tj 15.12 pampersy tansze o 12%
meggie
nastepne wiesci


w Galaxy w "5-10-15" sa przeceny od 20 do 50% na ciuszki dla dzieciaczkow

przeceny nawet do 50% sa rowniez w "planet sport" jesli ktos chce firmowki dla maluchow

a dla mamusiek i tatuskow to tylko wycieczka po sklepach bo wszedzie od 20% do 70% i mozna sie obkupic ile wlezie
szantrapa
Dzieki Meggie icon_smile.gif Powiedz tylko jak znajdziesz gdzieś tanie kombinezony bo nam zamek poszedł icon_sad.gif
do.
W Geant pieluchy Huggies Mega Pack 29,99
Meganka.
Dorkam, a to huggiesy clasicc czy super flexy??

Meggie, te kombinezony teraz w realu na Słonecznym 19,99 icon_biggrin.gif
do.
Classic , a ktore lepsze ? Ja zawsze kupowalam Classic
meggie
Madziu w "smyku" sa fajne ale cena ok 99 zl-nie oplaca sie bo zaraz zima sie konczy, ewentualnie dac do krawcowej koszt mysle 20 zl

a widze ze Meganka juz napisala ze w realu promoction icon_wink.gif

sama musze cos na chrzest skombinowac, wiec chyba tez rzuce sie na kombinezon icon_biggrin.gif
szantrapa
Meggie kurcze stówy za kombinezon już nie dam, bo nie warto icon_sad.gif, chociaż pewnie śliczne są . Tych w realu nawet nie będę ogladać, bo mam, kupiłam w zeszłym roku w marcu , jeszcze w ciąży,za dychę (dokładnie 9.90!), taki sam jak teraz są za 19.90 i w nim chodzi teraz Oliśka, ale na mrozy to on nie jest. Cóz, poszukam jeszcze. dzieki w każdym razie
do.
Magdainpoland jaki rozmiar kombinezonu potrzebujesz ? Ja moge oddac rozmiar z metki 74 ale jest na pewno wiekszy nowy, zielony, bardzo cieplutki, z rekawiczkami .
szantrapa
Dorkam z rozmiarami to różnie, ten co Oliśka nosi, z Reala, to jest 74-80 i jest dobry tyle że cienki icon_sad.gif , ale ten co miała, cieplutki, na polarze, co nam zamek poszedł, był 80 i był taki ledwo ledwo. Generalnie moja Olka wyrasta powoli z 80 (bodziaczki 80 np. są już za małe) ale 86 jeszcze jest za duże. problem też w tym, że nie da sobie załozyć dwuczęściowego, a taki mam, więc musze znaleźć jednoczęściowy. Co do Twojej propozycji to musiałabys mi powiedzieć ile za niego ewentualnie byś chciała (chyba że potrzebujesz coś dla małego na wymianę icon_smile.gif no i chyba musiałybyśmy przymierzyć.
Meganka.
Dorkam, ja używałam i tych i tych, jednak bardziej zadowolona jestem z super flexów.
Teraz kupiłam duki i jestem jeszcze bardziej zadowolona icon_smile.gif
do.
Kombinezon jest jednoczesciowy, ja mam jeszcze dla Wiktora 2 i ten trzeci zajmuje mi miejsce w szafie jesli tylko bedzie Ci pasowal po prostu go oddam.Wymiary od szyjki 60 cm + 8 cm buciki ( odpinane ), rekaw od paszki 25 cm + rekawiczka. Jak chcesz przymierzyc zapraszam.
do.
Meganko a jak cenowo te Duki ?
Meganka.
Dorkam, kupiłam 44szt za bodajże 21zł - wychodzi gdzieś 48 gr. Są tak samo ładne, kolorowe. No i jakość też wysoka. Są chłonniejsze od Pampersów.
do.
Trzeba bedzie wyprobowac icon_biggrin.gif
gosiaM
A ja wbiję sie z pytankiem troszkę innym od pieluch icon_wink.gif
Czy jak zaglądałyście w wyprzedaże to nierzuciło się wam jakieś czapki? Kupiłam młodemu kurtkę- w wyprzy oszywiście, ale czapka którą mamy kompletnie do niej niepasuje ... poszukuje nowej a na jeżdżenie po sklepach niebardzo mam czas i ochotę bezsensownie pchac się w ten Galaxy moloch.
meggie
GosiaM-proponuje ci 2 miejsca, oczywiscie z cena roznie bywa

1 to hurtownia na slonecznym tam jest duzy wybor i malo ludzi https://www.bebeclub.pl/

2 to hurtownia na mieszka I obok yusk www.tato.pl tam kupowalismy czapke dla naszego brzdaca

ewentaulnie pozostaje ci siec sklepow "olenka" ale tam ceny zwalaja z nog icon_smile.gif
szantrapa
GosiaM a jaki kolor czapki i rozmiar potrzebujesz? Bo jak coś to może znajdę u siebie, kupiłam tego mnóstwo, niektóre za wiekie inne nie ten kolor i leżą, a nuz coś się znajdzie
Dorkam tym Twoim kombinezonem byłabym zainteresowana, tylko musiałybyśmy przymierzyć, jednak Oliwia jest bardzo chora, my tez, i narazie niechcemy zarażać. odezwe się jak pozbędę się szpitala w domu
do.
Zycze szybkiego powrotu do zdrowka i zapraszam, chyba ze chcesz zebym wyslala poczta. MIeszkasz na prawo czy lewobrzezu ?
szantrapa
Dorkam dzieki, słuchaj nie ma potrzeby żebyś wysyłała pocztą skoro mieszkamy w jednym miescie, zresztą bywamy w centrum prawie codziennie, możemy wszędzie podjechać, tylko nie chciałabym zarażać narazie, bylismy dziś u lekarza, jest zle, mamy nosic maski a i Oliwia źle wyglada i zle się czuje. A mieszkamy na prawo, na gryfińskiej, niedaleko hurtowni bebe.
gosiaM
magdainpoland Łoooooooooo tamta strona miasta to dla mnie jeszcze dalej niż znienawisdzone galaxy.
Dzięki za propozycję czegoś od was ale myślę, że twoja mała nosi zdecydowanie mniejszy rozmiar niż mój ponad trzy letni Kuba a aż takich za wielkich to chyba niekupowałaś- jego łepetynka ma 51 cm więc czapka musiałaby być na jakieś 52. A kurtka jest jasno zielona.

Myślałam może że w 5-10-15 coś wam się rzuciło w oczy
szantrapa
gosiaM, moja Ola nosi 46 a czapki mam w naprawdę różnych rozmiarach icon_smile.gif poszukam jak znajde chwile icon_smile.gif
niewidzialna
Jesli ktoś ma możliwość wejścia do makro, to można kupić tam pieluszki tetrowe a 1.59 szt, pakowane po 11szt. , wiadomo taka pieluszka zawsze się przyda, w normalnym sklepie widziałam takie za ponad 2 zł,jak sie kupi ze 20szt to widac róznicę w cenie
joaba
hej dziewczyny ija sie podziele swoimi spostrzeżeniami dla mnie aktualnie najlepsze sa pampersy happy -90szt i 46 zł ,nie trzeba ciagle do sklepu latać,a chusteczki hugies bezzapachowe -6.5 w Carefure.

w Tesco zaś za 6.5 sa 3paki obiadków bobowita z kaszą.

tyle co pamietam

nara
szantrapa
w realu bodziaczki dwa dlugi rękaw za 8.99 i dlugi plus krotki za 7.99, bardzo dobre gatunkowo, juz wyprobowalam dzis na Olce icon_smile.gif
meggie
zgadzam sie z madzia, pajace tez dostepne z tej serii, siora mi zakup zrobila icon_biggrin.gif bo ja nie siegam tak daleko

dobre gatunkowo 100% bawelny i swietne kolory, nie farbuja! co najwazniejsze sa milusie w dotyku, oczywiscie ciuszki a nie kolory icon_wink.gif
meggie
OD PIATKU TJ 13.04 W REAL-u DOSTEPNE O 24% TANIEJ PIELUCHY HAPPY

PO OK 28 ZL/OPAKOWANIE

no i bodziaki i pajace rowniez, polecam 100% bawelny sa rewelacyjne
szantrapa
Bodziaków nakupiłam wczoraj całą reklamówę, polecam, są naprawdę fajne, i są wreszcie duże rozmiary, ja zawsze szukam 86 a bardzo ciężko dostać
joaba
meggie a te happy to jaki rozmiar?, a nie wiesz czy tam te pampersy do 18 kg za 39.9 sa?
szantrapa
Joaba, wczoraj te pampersy jeszcze były, dziś nie byłam.
joaba
dzieki magdain poland nabyłam i szczęsliwam icon_wink.gif

nie wiem czy ktos widział ale w realu deserki hippa w promo 2.19 sztuka -takie wypasione
szantrapa
Joaba ale jakie deserki, bo nie oglądałam , jedzenie kupuję w Kauflandzie. Pytam jakie, bo Ola ma skazę białkową i z mlekiem nie może.
joaba
juz ci mówię ja kupiłam:

jabłko + gruszka

jabłko + brzoskwinia + banan

jabłko+ winogrona + jagody

morele+ banany

marchew + jabłko+ dynia

bezmleczna,moja Klodka tez nie je mleka prócz z cyca
szantrapa
O, to rzeczywiście fajna sprawa, musze jutro się przejść, jak mi sie uda wyrwać z imprezki własnego dziecka icon_wink.gif, w Kauflandzie puste półki ostatnio może i w kaszki się obkupię icon_smile.gif Dzięki
joaba
MaGDA I CO NABYłAś?
szantrapa
Joaba, nie kupiłam zbyt wiele, bo jak dotarłam wreszcie do Reala, to był taki bajzel w związku z przenoszeniem stoisk dziecięcych, że cały towar żywnościowy był zamiast na półkach, to w wózkach i ciężko było cokolwiek wyłowić, nie jestem zadowolona.
niewidzialna
czas odświeżyć wątek icon_wink.gif

w netto są chusteczki Bambino Juniorki po 60szt w paczce, dwie paczki z pudełkiem za 6.99

gdzie można tanio pampersy kupić? najlepiej w megapaczkach ,słyszałam ze od 15.02 mają być w makro
#Margola
niop taka sobie jedna były... icon_smile.gif)))
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.