To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy to jesień , czy zima- grono Kwietniówek 04 się trzyma :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
madziarex
[size=18]Heloł icon_lol.gif Zapraszamy !
Patison
hehe, niezly tytul icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

melduje, ze jestesmy pozakupowi icon_cool.gif
w ramach rozrywki rodzinnnej bylismy...... 08.gif 08.gif na myjni icon_eek.gif icon_lol.gif icon_lol.gif przyznam szczerze ze ja drugi raz w zyciu na takiej mechanicznej (zawsze oddajemy do recznej) hihi i obserwacja od srodka jest ekscytujaca, zwlaszcza dla takiego prawie trzyltka icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif 29.gif
Mama Madzia
I my sie witamy w nowym wątku icon_lol.gif


Patisonku ja przedwczoraj tez myjnie zaliczyłam z Kacprem, on uwielbia to oglądać icon_lol.gif tylko do tej pory robił to z Andrzejem a teraz ze mną icon_biggrin.gif
madziarex
CYTAT(Patison)
hehe, niezly tytul  :lol:  :lol:  :lol:  


dziękuję za słowa uznania 08.gif 06.gif


Patison to przeżycia dzisiaj mieliście git icon_smile.gif

Madziu kliknij co u Was !!!

Jaaa- zrobiłam sałatkę warzywną i ... koniec końców , chcę mieszac i d..a - nie mam majonezu.Musze się ubrac i iśc po niego icon_evil.gif icon_twisted.gif icon_evil.gif Żeby to szlag....
Bbbbbbnn
My też meldujemy się na nowym wąteczku.

Trochę się opuściałam, ale własnie uzupełniam zaległości i poczytuje.

Madziarka zdjęcia super i te świąteczne i te z centrum handlowego i z kina. A to zdjęcie Qby zawiniętego w ręcznik powala wszystkie. Wklej parę zdjęć z imprezki.

Patisonku, cieszę się że zakupy były udane. Fajnie tak pospać sobie do dziesiatej, zazdroszczę ci. Mój mąż to do kuchni nie wchodzi, dobrze że kawę umie zrobić, chyba muszę go trochę podszkolić.

U nas niedziela mineła spokojnie, bylismy na obiedzie u teściów a potem u kuzyna. Trochę nadrobiliśmy zaległości towarzyskie. Wczoraj byliśmy u mojej przyjaciółki na kolacji (ale było obżarstwa) a rano na mega zakupach ciuchowych z Błażejem i mężem (choć im się to średnio podobało).
Właśnie mąż usypia Błażeja, a ja sobie klikam, i przyzwyczajam się do myśli że jutro zaczyna się od nowa kierat i tak do piątku. Zawsze poniedziałki są najgorsze, jak trzeba rano wstać i lecieć do pracy.
madziarex
Agunia odmeldowana- brawo icon_biggrin.gif
katna
i ja sie witam w nowym wątku icon_smile.gif
wczoraj bylismy an urodzinach u znajomych blizniakow oj, dzialo sie - wrocilismy wykonczeni...
zawsze po powrocie od nich zastanawiam sie jak, rodzice daja rade icon_rolleyes.gif

a dzisiaj u nas lało caly dzien icon_cry.gif
porażka, az sie z domu nie chcialo wychodzic... brrrr ...

aha, kobitki - klikniecie mi - pliiiiis icon_smile.gif
konkursomaniaczka was prosi icon_wink.gif

https://escejp.superkonkurs.pl/Details.aspx?id=5459

mozna codziennie, jakby ktos byl chetny icon_lol.gif
NATI
ZAGŁOSOWANE icon_smile.gif)


Madziarko
Mam o 1 słoik majonezu za dużo icon_lol.gif
Nadać pociągiem u konduktora ? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_wink.gif

O tej godzinie głupawkę już mam, więc się odmeldowuję i idę spać icon_smile.gif)

Dla coniektórych mogę jako pobudka robić icon_lol.gif
madziarex
Hej icon_smile.gif
Wtałam wreszcie icon_redface.gif icon_cool.gif matko ale ja się wyleniuchowałam przez ten ostatnie 2 tygodnie icon_smile.gif DObrze mi z tym icon_smile.gif

Nati godzina do kładzenia się niezła icon_eek.gif icon_wink.gif Rzeczywiście jak będziesz się kładła o 5 w czwartek , to możesz mie obudzić .Będę musiała wstać jakoś tak po piątej.
Za majonez dziękuję , bo sałatka już zrobiona i o połowę jej mniej icon_wink.gif

Katna zdjęcie cudne , głosik oddany icon_smile.gif

Matko minął mi ten weekend szybko jak nie wiem co . Dużo się działo , było wesoło .Oby kolejny był podobny icon_smile.gif


Ptysia gdzie wsiąkłaś ????
Bbbbbbnn
Wiatam poniedziałkowo, ja już od godziny ósmej w pracy, ale dzisiaj wstawanie było ciężkie, ledwo sie z Błażejejm wyrobiliśmy. icon_evil.gif

Nati współczuje ci tego siedzenia po nocach, wiem coś o tym, na dłuższą metę to nie zdaje egazminu. icon_wink.gif

Madziarka cieszę się że odpoczełaś, to ty miałaś tyle urlopu Fajnie ci icon_wink.gif

Katna zagłosowane. icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

A gdzie pozostałe dziewczyny czego się nie meldują
madziarex
CYTAT(agunia3)
Madziarka cieszę się że odpoczełaś, to ty miałaś tyle urlopu Fajnie ci  :wink:


06.gif 08.gif 48.gif
Ewaaa
melduje się
czasu brak
ale obiecuje nadrobić zaległości
madziarex
EPM - nie wierzę własnym oczom icon_eek.gif icon_wink.gif Witaj !

Co porabiacie? Ja właśnie przewertowałam całą Gazetę Wyborczą i zaczynam rozsyłanie ofert.Może mi się gdzieś ,coś uda... icon_rolleyes.gif icon_confused.gif

Poza tym dzień spokojny , jesteśmy po spacerku - bylismy w przedszkolu do którego będzie od września chodził Qba.Miejsce ślczne , niesłychanie miła p.dyrektor , tuż pod domem- same "za". Drzwi otwarte są na początku kwietnia , więc wtedy się zapiszemy i od września wioooo icon_lol.gif
katna
witajcie icon_smile.gif

na poczatku od razu pieknie dziekuje za wszystkie kliki icon_smile.gif

madziarka - my jakos tak telepatycznie wszytko podobnie robimy icon_rolleyes.gif
najpierw ta choinka - u mnie tez juz rozebrana icon_smile.gif
tez jestem na etapie szukania pracy - wychowawczy konczy mi sie w sierpniu icon_confused.gif TY tez na wychowawczym?
a i przedszkole dzisiaj odwiedziłyśmy icon_lol.gif na razi u nas nic nie wiadomo co do zapsów. moze w styczniu ,a moze w marcu - mam dzwonic i pytac, bo to ponoc urzad Miasta ustala...
aj80
Witam w nowym wątku. EwaPdowójnaMamuśka (swoją drogą nie dało się wymyśleć krótszego nicku? icon_lol.gif ) miło cię znów widzieć. Mam nadzieję, że nadrobisz icon_smile.gif

Katna zagłosowałam.

Ja jak zwykle w pracy. Po południu idę reklamować buty (rozlazły mi się normalnie na szwach icon_eek.gif ), kupić nowe i może poszukać jakichś dżinsów z niskim stanem. Jutro muszę lecieć na badania, cholera zapomniałam o nich, a w piątek mam wizytę u gin.

W sobotę byliśmy na basenie (zapisaliśmy się z powrotm na kurs, Grześ miał przerwę pół roku), Grześ z deka przerażony, a najbardziej lodowatą wodą. Przerwy nie wpływają dobrze na dzieci. No i później dostał nam gorączki, którą zbiliśmy i pojechaliśmy na wigilię (kuzyni obchodzą swięta w styczniu). Od tego czasu gorączki brak, innych objawów brak, więc Grześ poszedł znów do żłobka.

Na wigilii:


Basen:
Ptysiak
jestem, ale jakos nie mam co pisac

u nas wszystko super, wczoraj zakupy i obiadek u mamy icon_smile.gif wieczorem rozebralam choinke z Jaskiem bo wygladala juz koszmarnie

a dzisiaj chlopaki rano pojechaly do zlobka a ja sie wyspalam do 11 icon_smile.gif potem wysprzatalam mieszkanie, lacznie w korytarzem przed wejsciem do mieszkania bo przez to ze budynek jeszcze nie odebrany nie ma firmy sprzatajace a juz nie moglam patrzec na syf przed wejsciem ktory nanosil sie do mieszkania icon_smile.gif teraz drugie pranie sie konczy a ja nie robi nic icon_smile.gif

po polludniu przychodza do nas znajomi a jutro moj maz znowu wybywa na 4 dni icon_rolleyes.gif
katna
ANiu super fotki icon_smile.gif
Natalka tez uwielbia basen - jak tylko jej mowie zeby sie ubierala, bo wychodzimy, to ona - "basienu?" icon_lol.gif
tez staramy sie chodzic regularnie, ale wiadomo jak to bywa... wink.gif
a oto pare fotek z ostatniej wizyty na basenie icon_smile.gif

Zabawy z tatą w wodzie icon_smile.gif





na razie wysylam tyle, o cos mi net nawala....
katna
i jeszcze kilka icon_smile.gif





I minka na koniec icon_wink.gif

Ptysiak
Natalka to prawdziwy aniolek icon_smile.gif
Mama Madzia
Slicznooosci icon_lol.gif
madziarex
Wow jaki kostium icon_eek.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Nie wyrobię - Natalka wygląda czadowo.Tak , jak Ptysia pisała- jak aniołek icon_biggrin.gif

Katna to co - piszesz , że jakaś telepatia nas łączy wink.gif

Kuba na basenie był też kilka razy , ale nie dał sobie do tej pory założyć rękawków. Nie czuje się z nimi pewnie i woli jak się z nim pływa podtrzymując lub kąpiele w swoim kole z takim czymś co pozwala mu usiąść i ma gwarancję , że się nie npije wody icon_rolleyes.gif wink.gif

Aj80 Grzesiu też fajowy i ODWAŻNY icon_smile.gif Superowe fotki icon_smile.gif

Ptysława balujesz cały czas ? icon_smile.gif Nieźle !


Kurde ja chciałam wyjśc na dwór albo pojechać do teściów z Qbą a tu pan z firmy kurierskiej oznajmił , że mam na niego czekać , bo jedzie do mnie z paczką z Ery icon_confused.gif M zamawiał kiedyś jakiś plecak i teraz muszę gnić i czekać na chłopa ,a na dowrzu jest tak pięknieeeee icon_smile.gif
Ptysiak
no mialam przerwe w balowaniu icon_smile.gif od sylwestra icon_smile.gif ale w koncu karnawal icon_smile.gif
Bbbbbbnn
co tu tak cicho, jest tu kto ! icon_cry.gif
madziarex
Ja jestem icon_smile.gif
Patison
JUhuuu icon_smile.gif

Po pierwsze.......
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif Ewcia wrcila....wszak tylko zameldowala ze zyje i nie wiemy nic wiecej ale to juz COS icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Katna, Natala jest bjuuuti i w szoku jestem jak Wasze maluchy sie basenuja fajnie icon_smile.gif icon_smile.gif my z Wipsem za tydzien wybywamy na dwa dni na basenowo........ icon_cool.gif icon_wink.gif icon_cool.gif
btw...Katna, jest lista ze zrzutna na znane nam forum, jezeli jests zainteresowana to szczegoly na priwa posle icon_wink.gif

Madziara, a Ty juz niedlugo domowa bedziesz co icon_rolleyes.gif
i jak salatka, dokonczylas w koncu icon_twisted.gif icon_razz.gif

Jam dzis wpadla w szal porzadkowo-praniowy rowniez, ale to dopiero po pracy, wiec wlasciewie dopiero zasiadlam na chwilku i zaraz mykam czytam kasiazke dalej icon_biggrin.gif
A w srode ide do kina i w piatek tez....i na kolacje uroczysta...bo wiecie co..... icon_arrow.gif bedzie to nasza 5-o rocznica icon_cool.gif i w szoku jestem ze tak nam minelo i ze nadal sie tak kochamy icon_redface.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Bbbbbbnn
Dziewczyny dzieciaczki super basenowe, ja też muszę się wybrać z Błażejem na basen. Teraz mam trochę spokoju, moję dziecię w końcu pozwala na to żeby uśpił go tata, więć siędzę sobie popijam piwko i klikam do was. icon_razz.gif
Patisonku kino, kolacja tylko pozazdrościć. Spróbuję wybrać się w piątek z mężem gdzieś na kolacyjkę (są jego imieniny) jak znajdę opiekę dla Błażeja. Może się uda.... zobaczymy. icon_confused.gif
Madziarka co tamu ciebie, jak zrozumiałam jesteś mocno poszukująca pracy, a tak właściwie to czym się zajmujesz icon_question.gif
Patison
Agunia, poszukaj i idzcie....ja wprost uwieeeelbiam te nasze samotne wyjscia we dwoje - nawet jak tylko do kina icon_wink.gif ostatnio obowiazkowo raz w tygodniu chociaz, ale to dlatego ze super nianie mamy i jest dyspozycyjna wieczorami icon_biggrin.gif
Bbbbbbnn
Masz całkowitą rację, bo ostatnio to mamy dla siebie coraz mniej czasu i mijamy się po prostu, a to chyba nie jest dobre.
katna
Dzięki za komplementasy icon_biggrin.gif

Patison super macie te wyjścia i super opiekunkę icon_smile.gif
o boze, ja to nie pamietam kiedy ostatnio bylismy w kinie czy na kolacji ...
madziarex
Dobry icon_smile.gif
Ptysiak
Dobry icon_smile.gif
Bbbbbbnn
Witam, jak tam dzisiaj chumorki dopisują icon_lol.gif

U mnie średniawo, rano musiałam wysłuchiwać godzinnego wycia i jęczenia Błażeja, bo nie chciał wstac z łożka i pójśc do babci. O wpół do siódmej wymyślił że będzie malował farbami, i nie chciał sie ubierać a ni jeść, więc głodnego wszeszczącego bah.... musiała znieść z czwartego piętra wsadzić do samochodu a potem wtaszczyć znowu na czwarte piętro. ( ba, waży tylko 20 kg) icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif
madziarex
Humorki dobre , dziękumemy icon_smile.gif

Agunia Błażej to chyba najwięszy kietniowy maluch- 20kg piszesz icon_eek.gif icon_wink.gif
Bbbbbbnn
Faktycznie dużo, ale on naprawdę to nie jest gruby tylko duży i taki zbity
aj80
patison zazdroszczę ci tej opiekunki, a możesz zdradzić ile bierze za wieczór?

agunia3 rany 20kg? Grześ było statnio ważony i mierzony w żłobku. Ma 93 cm i 12,8 kg. Od września urósł dwa centymetry,a el przytył tylko 0,3 kg. Trochę mało. Ale to przez to jego niejedzenie w żłobku icon_sad.gif A Błażej na grubask nie wygląda, super chłopak, w końcu jest duży.

A ja dziś byłam na badaniach i w piątek do gina. Może podglądniemy malucha icon_smile.gif A na rzyszły tydzień zapowiedziała się moja ciotka z kuzynkami, rany, trochę sobie tego nie wyobrażam. Zobaczymy jak będzie.

katna super fotki basenowe, Grześ też uwielbiał pływać, nurkował, a teraz znów się bał chlapania wody i zimna (niestety minus tego basenu na Ostrowskiego jest zimna woda, a Grześ to zmarźluch). Na Redeco było dużo cieplej.
katna
i ja sie witam icon_wink.gif
dzisiaj idziemy do przedszkola icon_smile.gif
a za tydzien ponoc jest zabawa karnawalowa icon_wink.gif

20 kg? icon_rolleyes.gif
Natalka wazy ok 14.300 i mierzy jakies 93 cm.
ale w przedszkolu w porownaniu z innymi dziecmi, nie jest wcale najmniejsza ani najdrobniejsza.
Patison
Haloł icon_biggrin.gif
wtorek...a w pracy mam od wczoraj taki mlyn, ze czuje jakby conajmnie czwartek byl icon_rolleyes.gif ale lubie tak wink.gif bo to pozytywny mlyn icon_lol.gif
Jutro nam sie nie uda wjsc niestetty, bo maz w czwartek do Berlina wybywa i chce sie wyspac, a mielismy isc na bardzo pozny seans icon_rolleyes.gif no trudno, ale za to piatek jak najbardziej aktualny...nasz rocznicowy, cala sie ciesze icon_lol.gif
btw...Aniu my dajemy 8zl/godz icon_smile.gif
aaaa tak wogole to w czwartek mam wolne i tez sie ciesze, bo mam zaplanaowanego fryzjera, kosmetyczke i obiad z kulizanka icon_cool.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif jest an co czekac wink.gif

Blazejek wcale nie wyglada na te 20 kilo icon_smile.gif i szok, ze tyle wazy, ale faktycznie sa ludzie, co maja ciezke kosci i sa nabici wink.gif Wips tak jak Wasi podobnie, czyli okolo 13 kg icon_smile.gif

aha....psssst icon_smile.gif pochwale sie..... icon_cool.gif Wips tez juz z nocnika nie kozysta icon_biggrin.gif (tylko rano po przebudzeniu, bo w pokoju kolo lozka ma wink.gif ) Jupiiiii, nawet nie myslalam ze tak szybko zapomne o pieluchach icon_lol.gif i wcale nie tesknie icon_twisted.gif icon_lol.gif

Szo u was icon_question.gif icon_smile.gif
madziarex
Cisza wszędzie ...
Pokażey Wam z Qbą za jakąś godzinkę efekt naszej dzisiejszej zabawy :0 Czekamy tylko , żeby móc go wykończyć icon_biggrin.gif

Wiecie- zadzwoniła do mnie dzisiaj jedna osoba w sprawie pracy i umówiła się ze mną jakby nigdy nic na jutro na 14.30 na romowę , ja przytakiwałam , spisałam adres i słyszę - czym Pani przyjedzie- autem czy pociągiem icon_eek.gif icon_question.gif icon_eek.gif Wale na spokojnie , że mam blisko- podrzucę synka do babci i dojęe pieszo ... icon_cool.gif Konsternacja w słuchawce...
Proszę Pani ale Pani się nazywa ... i jest Pani z ??? Łodzi ?
Ja - no oczywiście icon_rolleyes.gif icon_cool.gif Syszę nagle- ale ja dzwonię z Poznania ..... icon_redface.gif icon_redface.gif icon_rolleyes.gif icon_wink.gif ...................................
..................................................hehehehe
Znowu konsternacja , bo nie przypominam sobie żebym była na tyle głoopia i wysyłała swoje cv w celu podjęcia pracy w Poznaniu icon_eek.gif icon_rolleyes.gif Pytam o co chodzi ... Okazało się , że dane do ogłoszenia poszły do firmy rekutującej , zewnętrznej firmy i oni szukają kandydatów do pracy w Łodzi ,a rekrutują w Poznaniu icon_eek.gif Dobre - nie???
Stanęło na tym , że mam przejśc dłuższą rozmowę przez telefon hehehe- już to widzę icon_smile.gif

Najlepsze jest to , ze po adresie tej firmy zewnętrzej nie mogłam przez godzinę dojść czego ma dotyczyć ogłoszenie , na które mam jutro być "przesłuchiwana". Znalazłam w bólach i mam nauczkę - dzisiaj musze zrobić spis wszytskich wysłanych przeze mnie ofert i firm z opisem czego ogłoszeni dotyczyło icon_cool.gif icon_cool.gif icon_cool.gif

Uśmiałam się dzisiaj z tego , ze hej ! icon_lol.gif
Patison
Aneto urwisowa pisz co u Was icon_biggrin.gif widze Cie icon_cool.gif

Madziarka tez byla icon_cool.gif

Wy podgladaczki icon_razz.gif icon_wink.gif
Patison
o Madzia icon_biggrin.gif nalozylysmy sie....hihi, icon_lol.gif
znowu cos wumyslilam Pomyslowy Dobromilku??? icon_lol.gif

ale jadra z ta praca icon_lol.gif jutro ta rozmowa telefoniczna??? i co za firma? do jakich genaralnie firm powysylalas???
madziarex
CYTAT(Patison)
o Madzia  :D  nalozylysmy sie....hihi,  :lol:  
znowu cos wumyslilam Pomyslowy Dobromilku???  :lol:  

A tak- wymyśliłam icon_cool.gif wink.gif
CYTAT(Patison)
ale jadra z ta praca  :lol:  jutro ta rozmowa telefoniczna??? i co za firma? do jakich genaralnie firm powysylalas???


Jaja jak brety.
Nazwy firmy docelowej nie znam.. tajemnica ,ale aplikacja dot. kierownika sklepu icon_rolleyes.gif icon_cool.gif Coz tego wyjdzie , nie wiem i do końca to nie jest to , czego szukam. Ale ważne , zeby była zmiana , koniecznie zmiana , bo zwariuję icon_twisted.gif

Szukam? Różnie , gdzie się da , bo mi podpadnie. Dyskryminuje mnie niestety w masie ogłoszeń brak prawka icon_confused.gif icon_sad.gif Teraz i tak go nie zrobię , a tym bardziej nie odważyłabym bez doświadczenia w prowadzeniu iść np na przedstawicielke i kursować ciągle obcym autem.
Szukam w bankach , sklepach , niezadużych firmach w działach kadr. Po coś w końcu kończyłam te cholerne 5 letnie studia icon_twisted.gif
Patison
Juz czuje, ze to "cos" to bedzie C*O*Ś icon_cool.gif jak TY wymyslisz, to nie ma bata, musi byc boskie icon_cool.gif
a ze zmiana musi byc, to nie watpliwosci, kciuki trzymam bardzo mocno
aneta z urwisami
To Ja marnotrawna kwietniówka icon_redface.gif icon_cool.gif
Podgladam, podczytuję ale niemam weny do pisania.

Iśka ospowa, na szczęście łagodnie przechodzi w przedszkolu niedaleko naszego panuje szkarlatyna mam nadzieje że do nas nie dojdzie.
Do tegop nasze kochane migdały daja o sobie znać icon_rolleyes.gif my ich chyba nigdy nie wytniemy

Mąż zwolnił sie z pracy żeby móc rozwinąc nasza firemkę wink.gif i mamy lekki kołowrotek żeby wszystko ogarnąć ale uznaliśmy że raz kozie śmierć.

Sylwester mieliśmy superowy wśród znajomych więc było odjazdowo icon_lol.gif
Wszystkie was przytulam i pozdrawiam icon_biggrin.gif
To tak w mega skrócie icon_biggrin.gif
madziarex
CYTAT(Patison)
Juz czuje, ze to "cos" to bedzie C*O*Ś  8) jak TY wymyslisz, to nie ma bata, musi byc boskie  8)  
a ze zmiana musi byc, to nie watpliwosci, kciuki trzymam bardzo mocno


Coś za 20 minut się ujawni icon_wink.gif Wykończeniowe sprawy zaczynamy za chwilę.

Za kciuki dziękuję !!!!!!!!! Tfu , tfu - oby nie zapeszyć icon_rolleyes.gif
aneta z urwisami
Pokaże wam kilka naszych fotek
Czekamy na mikołaja

Nareszcie przyszedł

Krótka sesja w domu


Sylwestrowo


A tak moje dzieci wczoraj ogladały bajkę (niepozowane)


Przepraszam za ilość icon_cool.gif
madziarex
Oooo- Anetko witamy icon_smile.gif Zdradzisz jaki biznes planujecie?

A my wyczarowaliśmy przez 1h takie cuś icon_cool.gif wink.gif









skończone icon_biggrin.gif



Pozdrawiamy Magda , QBuś i jeż icon_cool.gif icon_lol.gif
madziarex


Sliczności Wam rosną icon_biggrin.gif:D:D

Ładnie wyglądaliście na Sylwku icon_smile.gif)

Ostatnie zdjęcie niezłe- pozycje iście akrobatyczne , zwłaszcza Weroniczki icon_biggrin.gif
aneta z urwisami
Madziu ty to masz fantazję , super jeż z masy solnej może icon_lol.gif

Dziękujemy za komplementy icon_biggrin.gif
Jak weszłam do pokoju i zobaczyłam jak siedzą to nie mogłam sie powstrzymać, nawet nie zauważyli jak im zdjęcie zrobiłam icon_rolleyes.gif

Biznesik już w toku od roku (ale mi sie zrymowało) tylko ten rok to posłuzył nam na załatwienie formalności a było ich icon_eek.gif
Madziu regenerujemy kartridże i tonery do drukarek i jak mój mężus pracował to wszystko było na mojej głowie a że (na szczęście) zaczełam niewyrabiać to zdecydowaliśmy że zaryzykujemy i sporóbujemy na własny rachunek pociągnąć.
Mama Madzia
kurcze powiadomien nie dostawałam a tu tyle sie dzieje icon_lol.gif

Madzia kciuki za znalezienie pracy trzymam wciaż icon_lol.gif

Jez bomba icon_lol.gif

Patisonku gratulacje piatej rocznicy icon_lol.gif

Grześ super chlopak icon_lol.gif

Ewuniu pisz co u was icon_exclaim.gif

Anetko fotki cudniaste icon_lol.gif
Bbbbbbnn
No, no jak wychodziłam z pracy to tu zaględałam, a tu patrzę ile manożyłyście przez ten czas.

Patisonku, życzę miełego sam na sam. przytul.gif

Madziarka, myślę że znajdziesz tą wymarzoną pracę. Zabawy to ty z Qbysiem wymyślasz, że ho ho ....

Anetka dzieciaczki rosną i rosną . To zdjecie przy oglądaniu telewizji jest całkiem fajne, dzieci jak się zapatrza w to pudełko to świata nie widzą

Madziu co tam uc iebie pisz ...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.