To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co zrobić :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Patiii
Hmm...nie chce zebyscie mnie uznaly za niewiadomo kogo, ale jestem w ciazy. Bardzo prosze o pomoc icon_sad.gif Gdy dowiedzialam sie o mojej ciazy wpadlam w depresje i jak najszybciej chcialam poronic (zaluje tego naprawde) Zaczelam pic, nawet wzielam narotyki, zaczelam brac jakies tabletki gdzie wycztalam ze moga zagrozic ciazy itd... Jestem zrozpaczona chcialabym cofnac czas ale wiem niestety ze sie nie da icon_sad.gif chcialabym sie obudzic z tego koszmaru. Mam pytanie: czy po tym wszystkim co zrobilam jest szansa ze moje dziecko bedzie zdrowe ? Modle sie teraz o to z calego serca. I mam nadzieje ze nie dostane tutaj komentarzy typu " idz sie leczyc" "jak moglas byc taka bezwgledna" i w ogole takich ktore moga mi sprawic przykrosc . Oczekuje pomocy! Naprawde bardzo o to prosze, bo niczego tak nie zaluje jak tego teraz. Dodam jeszcze ze jestem w 2 miesiacu ciazy...Licze na pomoc...
karzoo
Patiii, no nie powiem, żeby było to mądre co zrobiłaś, dlaczego to zrobiłas nie wiem, ale to pomińmy.
To co zrobiłaś mogło zaszkodzić, ale nie koniecznie. Najlepiej by było gdybyś poszła do gina i żeby zrobił Ci USG. Poza tym znane są podobne przypadki (jeszcze drastyczniejsze) a po 9 miesiącach rodziły się zdrowe dzieci.
Mam nadzieję, że Twoje podejście do dziecka zmieniło się i będziesz teraz robić wszystko żeby było ok.
Lila25
Alkohol, narkotyki( zalezy tez jakie icon_rolleyes.gif ) to raczje nie,ale te tabletki to nie wiem.A jakie one byly??Jaka nazwa??
Nie mysl tak,ze teraz Bog Cie pokara i urodzisz chore dziecko, bo bedzie Ci zle przez cala ciaze.
Jesli bardzo cos spaskudzilas to jeszcze mozesz poronic, zreszta mozna poronic nie robiac nic zle, tak to juz bywa niestety icon_sad.gif
Widze jednak, ze bardzo zalujesz wiec z calego serducha zycze Ci zdrowej dzidzi!!Trzymaj sie!
Edi Zet :)
Patiii, rada jest tylko jedna. Musisz teraz porozmawiać szczerze ze swoim ginekologiem. Musisz mu opowiedzieć co i w jakich ilościach brałaś. On, jeżeli jest rozsądnym lekarzem powinien skierować Cię na badania prenatalne. Wydaje mi się, ze zwykle usg nie wystarczy, by z dużym prawdopodobieństwem powiedzieć że dziecko będzie zdrowe.
Co oczywiscie nie oznacza, że bedzie chore. Wiele kobiet nie wie, że jest w ciąży i zażywa leki p/wskazane w ciąży. Ale moim zdaniem najrozsądniejszym wyjściem jest szukać lekarza który skieruje Cię na odpowiednie badania.
Trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że dalej pokierujesz się już we właściwą stronę. Powodzenia. icon_smile.gif
azi79
Patii najważniejsze ze w pore (miejmy nadzieje) sie opamietałas i zwrócilas sie o pomoc i o porzadnego kopniaka w pupę (bo Ci sie należy icon_lol.gif ) Jest na tym forum dopiero od wczoraj, ale jestem pewna ze na kazda z foremek możesz liczyc i razem z nami przetrwac te juz 7 cudownych miesiecy, a potem to juz tylko bedzie lepiej icon_smile.gif
sammy
Swego czasu lekarz namawiał, będącą w 2 miesiącu, Courtney Love , wtedy żonę, a obecnie wdowę po Kurcie Cobainie, ponieważ lekarze obawiali się, że zażywając narkotyki mogła uszkodzić płód. Courtney, która była wówczas w 6 tygodniu ciąży, zaczęła się z nim kłócić i żądać naukowych faktów. W końcu lekarz przyznał, że na tak wczesnym etapie ciąży kobieta może przestać brać heroinę nie wyrządzając dziecku żadnej fizycznej, ani psychologicznej krzywdy. Love uporała się z nałogiem i 1992 roku urodziła zdrową córeczkę Frances Bean.

pozdrawiam
s.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.