To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

rytmika dla dwulatka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

dosia1
cześć
Poszukuję jakiegoś klubu w Łodzi w którym byłyby zajęcia dla dwulatków. Rytmika lub zajęcia plastyczne. Wiem, ze takie kluby sa np. w Warszawie lub w Krakowie. W Łodzi niestety jeszcze nie udało mi się znaleść takiego miejsca, a figloraje i inne sale zabaw juz nam sie znudziły. Może ktoś coś wie.
Pozdrawiam
Saskia
w ogródku jordanowskim na Teofilowie są raz albo dwa razy w tygodniu zajęcia dla dzieci w wieku przed-przedszkolnym i przedszkolnym
w domach kultury zdarzają się zajęcia dla 3-latków (np. w emdeku na zawiszy była plastyka) - popytaj, może dla 2-latków tez coś będzie
a może tzw grupa rodzinna w żłobku? kojarzę że jest możliwość przychodzenia razem z dzieckiem np 2 razy w tygodniu
u nas m.in. brak takich zajęć skończył się zapisaniem Michała do przedszkola jako niespełna 3-latka - co wszyscy sobie do tej pory chwalimy icon_wink.gif
pozdrawiam
ewula144
witam
ja także szukam jakiegoś miejsca gdzie mała mogłaby sie pobawić i czegoś nauczyć z rówieśnikami, ale wszędzie zajęcia są od 3 lub 4 lat, a wtedy to ona będzie w przedszkolu
chodzimy do figloraju na retkini, na basen do wodnisia, ale ciągle nam mało zajęć
może ktoś coś odkrył nowego w łodzi
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.