To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

MAJÓWKI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

saranowak
icon_biggrin.gif MAJ 2007 icon_biggrin.gif
saranowak
Jestem tu po raz pierwszy i też po raz pierwszy będę miała dziecko. Termin na 5 maja ale co wizytę juz jest coraz szybszy o kilka dni. Strasznie mam pietra tymbardziej, że zostalam całkowicie sama z maleństwem. No ale nie o tym chce pisać dlaczego i jak zostawił, bo brak słów. Wiem, że urodze chłopca i wiem że muszę dać radę. Ale jedno pytanko?? Czy wy też byłyście tak przerażone za pierwszym porodem?? Bo w sumie ja dopiero teraz zaczęłam o tym konkretnie myśleć i mam obawy icon_biggrin.gif
Inek
Tutaj jest wątek ciężarówek majówek wink.gif
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=36173
meggie
z tego co wiem to tutaj jest taka tradycja ze watek miesieczny zaklada ta pierwsza ktora urodzila juz dzieciaczka

np masz termin na maj razem z innymi dziewczynami i jesli z nich wszystkich ty urodzisz pierwsza to masz prawo do zalozenia watku

wiec nie wiem czemu go zalozylas jesli jeszcze nie urodzilas, chyba ze juz tak icon_wink.gif
maja1
saranowak zapraszam cie do nas ma majowki.Napisz do nas.Chetnie cie przyjmiemy do naszego majowkowego grona.

https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=36173
anonimowy
Napisz na majowkach, tam bedziesz przezywala ciaze razem z innymi dziewczynami ktore maja termin porodu na maj, mozesz napisac o wszystkim co cie przeraza i martwi a one na pewno ci pomoga i beda wspieraly icon_smile.gif Pozdrawiam.
anonimowy
CYTAT(meggie)
z tego co wiem to tutaj jest taka tradycja ze watek miesieczny zaklada ta pierwsza ktora urodzila juz dzieciaczka

:


maggie, eee no bez przesady, ta kolejnośc chyba nie jesta tak ważna icon_rolleyes.gif
fakt, że watek rówiesnicczy powstaje jak dzieci z danego miesiąca są juz na świecie, ale kolejnośc urodzin nie daje żadnego PRAWA do jego zakładania icon_wink.gif
meggie
hmmm to dziwne GOSCiu! (jesli sie nie masz odwagi zalogowac to sie chociaz podpisz)

boo w 2006 roku ta co urodzila pierwsza z danego miesiaca miala "prawo" zo zalozenia watku




a skoro jeszcze Majowki sie nie rozmnozyly to po jaka cholere zakladac temat? o czym beda pisac, skoro dzieciaczkow jeszcze nie ma? o ciazy???? ten watek juz istnieje

rownie dobrze twoim tokiem rozumowania mozemy zalozyc juz GRUDZIEN 2007 a zeby bylo ciekawiej wszystkie pozostale miesiace, ot tak zeby byly icon_evil.gif
addera
Hmmm meggie, wybacz, ale zobaczyłam, że nie jestem zalogowana dopiero po tym jak wysłałam post. I odwagi akurat mi nie brak icon_razz.gif
I jeszcze jedno, źle mnie zrozumiałaś. Nie chodzi mi o to, że wątek załozony jest prawidłowo, bo powinien być w maju i jeżeli autorka nie ma nic przeciwko, a mysle, że zgodnie z Waszymi wcześniejszymi sugestiami przeniesię się na "ciążę i poród", to ja ten watek po prostu usunę.
Chodziło mi li tylko o to prawo.... no niestety, każdza z Was "majówek" będzie miała prawo założyć taki wątek w maju, bez względu na to, czy urodzi pierwsza, czy czwarta icon_cool.gif
atage
Witam serdecznie, jestem tu po raz pierwszy i bardzo sie cieszę, że Was znalazłam. Pierwszy raz zostanę mamą i już nie mogę się doczekać icon_smile.gif. Termin porodu mam na 25 maja, wiem już że to będzie dziewczyneczka icon_biggrin.gif. Brzuszek rośnie, maleństwo kopie coraz mocniej a ja pomalutku komletuję wyprawkę i mam z tego mnóstwo uciechy icon_exclaim.gif Tylko po schodach coraz trudniej się wspiąć icon_wink.gif ale nic to oby do maja> Pozdrowienia dla wszystkich oczekujących mam.
-agata-
meggie
addera wybacz nie chcialam na ciebie napadac, poprostu "udzieliło" mi sie z ciazy i porodu-akcja ze sa zakladane watki po 20 razy te same, i wkurza mnie jak ktos wchodzi na forum i pierwsze co robi to zaklada nowy temat choc tamten juz byl 500 razy poruszany

widze ze dziewczyny zamiast na ciaze i porod i na watek miesieczny to wchodza tuu i pisza o ciazy w danym miesiacu jak to mialo miejsce wyzej wynika to chyba z tego ze nie "grzebia" po forum oraz z pierwszego skojarzenia ze 2007-to za pewne watek dla tych ciazowych i rodzacych i mamusiek (3 w jednym)

moze chce byc za bardzo porzadnicka icon_razz.gif

kiedys mi przejdzie icon_smile.gif


pozdrawiam
maja1
Dziewczyny skonczny ta niemila wymiane zdan na temat tego tematu.Saranowak nie wiedziala ze tu nienalezy pisac.Jak bym mogla cie prosic addera to saksuj ten temat.Ja zaprosze dziewczyny do nas na maj.A w odpowiednim czasie zalozymy tutaj majowy temat.

Z gory dziekuje


saranowak,atage zapraszam was TUTAJ icon_arrow.gif https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=36173
napiszcie do nas bedzie nam bardzo milo... wink.gif
meggie
maja1 dyskusja jest juz zakonczona jak zapewne przeczytalas

zaprosilas wyzej dziewczyny do majowek wiec nie rozumiem twojego posta
maja1
meggie zaprosilam ale nie wiem czy zauwazylas ze nowa majowk tu napisala(atage).Wiec wolalam napisac to jeszcze raz(wrazie jak by nie zwrocila uwagi na mojego wczesniejszego posta).Nie badz taka nerwowa. Tylko spokoj moze nas w dzisiejszych czasach uratowac wink.gif
meggie
ja nie jestem nerwowa

a spokoj mnie nie musi ratowac chyba ze ciebie
maja1
No wiesz zalezy kiedy wink.gif
addera
watek zamykam, ale nie kasuje, żeby było "ku pamięci" wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.