To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

OBY DO WIOSNY- kwietniówki 2004 ;-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
madziarex
[size=18]Witam i zapraszam ponownie KWIETNIÓWKI icon_biggrin.gif

Przede wszystkim zdrówka Wam wszystkim życzę icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

i trzymajmy kciuki za przyjście wiosny................ icon_cool.gif icon_wink.gif icon_wink.gif
dawidek2
Pierwsza! icon_lol.gif

Madzia. Mówisz, że czas na zmianę emblematu? Ok, tylko na razie piszę z laptopa, bo mi monitor wysiadł, a na tamtym kompie mam zgrane fotki. Jak tylko będę miała do nich dostęp, to poprosze Cię o pomoc icon_smile.gif
madziarex
Oki - mówisz i masz icon_cool.gif



Gdzie reszta ???? icon_confused.gif icon_confused.gif icon_cool.gif wink.gif
madziarex
aneta z urwisami
To Ja też się melduję z moją gromadką icon_lol.gif

My w połowie zastrzyków icon_rolleyes.gif
Jeszcze 6 sztuk nam zostało.
Dzis takie ładne słoneczko a my wszyscy się w domu kisiliśmy, aż mi Mateusza szkoda bo przez siostrema zrąbane ferie, dobrze że juro wyskoczy do szkoły na basen i planuje jeszcze iść na zajęcia komputerowe.

Madziarka jaka ty młodzizna jesteś icon_biggrin.gif
Zdjecia superowe, szkoda że tak mało.

Madziu strasznie Ci wspólczuję oby Oli nie załapał tego świństwa.
Czym oprócz gorączki objawia sie szkarlatyna, pytam z czystej ciekawości bom się z nia nigdy nie spotakała.
olazdaleka
My tez sie meldujemy:) szybciutko-na pare dni wyjezdzam do Adelajdy(praca) i Majka z tata zostaje.
Weekend spedzilismy w piekle-nawet w nocy bylo po 30 stopni.
Dobrze ze sie jesien zbliza icon_lol.gif
Pozdrawiamy i zyczymy zdrowia icon_biggrin.gif
olazdaleka
Madziarka-pasek urodzinowy wstawie-ja sie swojego wieku nie wstydze icon_cool.gif w koncu to wiek balzakowski icon_lol.gif
madziarex
CYTAT(aneta z urwisami)
Madziarka jaka ty młodzizna jesteś  :D  


icon_cool.gif icon_lol.gif icon_lol.gif wink.gif

Anetko współczuję chorób ,ale co poradzić? Mój tez dawno nie chorował i od wczoraj gile do pasa lecą icon_confused.gif


U nas pogoda paskunda , mgła , zimno - aż się nosa z domu wystawić nie chce icon_confused.gif

Boję się coraz bardziej spotkania o 15 icon_mad.gif icon_sad.gif Obiecałam sobie systematyczne odwiedzanie stomatologa icon_twisted.gif


Madziu M jak noc-Kacperek z gorączką , czy bez ? Jest poprawa? Oli ma się dobrze?

Olazdaleka czakam na obiecany pasek icon_smile.gif

Ptysia gdzieś Ty ?

Ciekawe jak Patison po SPA.Czekam na zdjątka !


Miłego dnia !
madziarex
icon_confused.gif Gdzie jesteście???
Bbbbbbnn
Ja też się melduje na nowym wąteczku icon_smile.gif icon_smile.gif

Madziu M współczuje ci, niech się Kacperek trzyma przytul.gif
Patison
Juhuuuuuuuuuuuu

tylko sie melduje, mam mlyn w pracy...

poczytam Was i napisze jutro icon_cool.gif
Ptysiak
jestem icon_smile.gif
aj80
Melduję się na nowym wątku.

My wczoraj wybraliśmy się do Parku Południowego:








Paska nie będę wklejać, bo nie lubię takich rozbudowanych podpisów, w sierpniu skończę 27 latek.
Dorotka
Witamy i my icon_smile.gif Byliśmy trochę w Wawie na zakupach i urodzinki. Moje dzieci bawiłu się ze swoim rocznym wujkiem icon_lol.gif i było wesoło. Ja wyrosłam chyba z maluchów bo zawiozłąm mu za małe ubranka, albo Christian jest taki wielki icon_wink.gif pewnie to drugie icon_lol.gif Super pogodny z nigo maluch. Musieliśmy wrócić w sobotę juz do domu a Kacperek rozchorował mi sie w niedzielę rano icon_confused.gif znowu wysoka tem, woda z nosa i okropny kaszel z chrupą. Podono to tylko chore gardziałko, ale ten kaszel brzmi potwornie icon_evil.gif Po za tym boję się, że Kornel jeszcze sie rozchoruje i znowu bedzie szpital w domu icon_sad.gif

Jeszcze nie wiem co powinnam zrobic z moim odkryciem ... a mianowicie pan prowadzący imprezę karnawałową w przedszkolu moich dzieci wieczorami pracuje jako striptiser (rozbierał się w pubie, w którym urodziny robiła moja kumpela) icon_rolleyes.gif Myślicie, że powinnam powiadomić dyrekcję przedszkola czy dać panu sznasę innej pracy?
madziarex
Aj80 zdjecia fajowe icon_smile.gif

Dorotko jak miło Cię widziec icon_lol.gif Niedobrze , ze chłopaki znowu chorują...taka pogoda do bani.Oby tylko Kacperek nie zarazi Kornelka... Jak jest dwójka maluchów to chorowanie nie ma końca.Jedno od drugiego wszystko łapie- tragizm icon_confused.gif icon_sad.gif
Swoją drogą ciekawe jak u Madzi i chłopców?

Co do pana z przedszkola....hmmm ... jaja jak berety icon_smile.gif
Ja bym milczała , bo myślę , że facet nie rozbiera się w klubach z przyjemności , tylko z musu finansowego icon_confused.gif Dzieciom w ten sposób nie szkodzi ,a co robi poza przedszkolem to wg mnie jego sprawa icon_smile.gif

Dorotka jak chłopaki wyzdrowieją to musimy się w końcu spotkać icon_smile.gif



Kurde mam coraz większego stracholca ...brrr. nie cierpię stomatologów icon_twisted.gif Ale mam pietra ....

Pooglądałam sobie dzisiaj na allegro moje ukochane rzeczy w wikliny i siedze teraz chora icon_razz.gif Ale sobie zaplanowałam dodatki do łazienki i pokoju icon_smile.gif Muszę po mału zacząć kupowac ( tylko M mnie oskubie ) icon_cool.gif icon_wink.gif
Bbbbbbnn
Dorotka, niezłe jaja ale myślę podobnie jak Madziarka, on chyba tego nie robi z czystej przyjemności.
A co do podisów to może noewych nie będe wklejac. Poprostu powiem wam dziewczyny, że ja chyba najstarsza jestem z towarzystwa (w styczni skończyłam 31 lat) icon_evil.gif icon_evil.gif
madziarex
Agunia co się pieklisz wink.gif 31 to nie 99 icon_biggrin.gif To nie jest dużo icon_smile.gif
Wiem kto ma więcej icon_cool.gif wink.gif wink.gif
madziarex
idę rycze.gif rycze.gif rycze.gif rycze.gif
Bbbbbbnn
Madziarka, nie płacz kochaniutka, jesteśmy tutaj. icon_smile.gif
Mama Madzia
Madziu kciuki zaciśniete icon_exclaim.gif

Grześ super facet icon_lol.gif

Pati czekamy na fociaki icon_lol.gif

Kacpero ma sie lepiej przede wszytskim gorączki juz nie ma ale dziś jak wróciłam popracy to myślałam ze mnie cos trzaśnie co oni z tym dziadkiem nawyprawiali no ale juz mieszkanko do ładu doprowadzone a dziadek z Olim na spacerek wyslani a Kacperek śpi smacznie icon_lol.gif
Objawy szkarlatyny: nagła gorączka dosć wysoka 39-40stopni, ból gardła, powiększone migdaly i węzly chłonne , wysypka na ciele która poawia sie 24 godz od pojawienia sie gorączki.

Mam nadzieję ,ze Oli sie uchowa od tego świństwa.


Ja na temat wieku miiilczę icon_redface.gif
aneta z urwisami
Madziarka trzymam kciuki, ja tez nie cierpię dentysty juz wolę cipologa jak go ładnie Ptysia nazwała icon_lol.gif Jeszcze jak jest przystojny icon_cool.gif

Aniu fajny spacerek icon_biggrin.gif widać że grześ szczęśliwy, my nadal się kisimy w domu icon_rolleyes.gif

Byle do wiosny jak to Madziarka napisała icon_biggrin.gif

Madziu cieszę się że Kacperek lepiej sie czuje icon_smile.gif
Nie milcz tu sami swoi wink.gif

Ja paseczka nie zrobię bo ledwo dzieciom zrobiłam icon_rolleyes.gif (nawet emblematu nie umiem wstawić icon_redface.gif )
Anetka 14.10.07 skończy 29 latek icon_lol.gif

Jezu za godzinę jedziemy na zastrzyk icon_sad.gif

Idę robić pizzę bom urwisom obiecała icon_rolleyes.gif
Ptysiak
Widze wiekszosc dzieciaczkow chora icon_sad.gif Jasiek tez jeszcze domu, mysle ze w srode puszcze go do zlobka juz icon_smile.gif

Madziarka, jak tam po dentyscie? zyjesz ? icon_smile.gif

co do pana z przedszkola, to mysle ze Madziarka ma racje icon_smile.gif

a teraz na zyczenie Madziarka - jako ze marudzi ze malo zdjec to zasypie was zdjeciami pt. "Ptysia kilka lat wczesniej" icon_smile.gif zdjecia sa kiepskie bo to zdjecia zdjec, i licze ze wy tez sie pokazecie za mlodu icon_smile.gif

wiec zaczynam od roku 1994
Francja - Monte Carlo





rok 1995
Londyn


Muzeum figur woskowych




Oboz harcerski 1995


Lato 1995 Tunezja


Czerwiec 2000
Z kolegami ze studium reklamy na wyjezdzie po obronie dyplomow




Lato 2000
Pobierowo


Czerwiec 2001 - impreza z okazji moich 23 urodzin



Czerwiec 2001 - impreza z czatu na Interii - tydzien przed poznaniem Sebastiana icon_smile.gif


Lato 2001 - szczesliwa narzeczona - ze znajomymi z internetu - z tylu moj maz
Bbbbbbnn
No no Ptysia całkiem fajkne te zdjęcia wspominkowe.

A ja dzisuaj z innej beczki, powklejam wam trochę fotek mojego mieszkanka po niewielkim remoncie.
Najpierw przedpokój

Teraz kuchnia


Ta ściana to mój pomysł i częściowe wykonanie

To sypialnia

i salon


Pokój Błażeja wkleję pózniej, bo mały śpi i nie chce go budzić
Ptysiak
bardzo fajne przytulne mieszkanko icon_smile.gif


a u nas cos sie w koncu zmieni w mieszkanku w weekend, ale nie moge napisac co bo moj maz podczytuje to forum a ma to byc niespodzianka icon_razz.gif



Madziarka, co z toba ?
bonczek
melduję się i ja
Madziarka wie, kto ma więcej - chyba najwięcej wink.gif
Ptysia - ale laska - czyli jesteś naturalną blondynką ? - szok icon_eek.gif
Anetak - wspólczuję zastrzyków - jesteście bardzo dzielne - dacie radę
Agunia - zazdrodszczę tych pierwszych chwil po remoncie - to tajkie przyjemne icon_smile.gif

Jeszcze raz dziękuję Madziarce za przyjęcie nas i ugoszczenie - było super choć niestety przeze mnie krótko icon_sad.gif
Madziarkowie mają super przytulne mieszkanko - Kubusia widziałam jak lunatykuje icon_biggrin.gif i chwileczkę jak śpi - ale yes yes yes !!! widziałam moje najsłodsze w Łodzi poliki icon_lol.gif

moje małe dziecko sprzedane do dziadków przez okrutnych rodziców spało ..... w niedziele do ..... 11 icon_eek.gif icon_eek.gif - zrobił sobie taki marketing, ze dziadkowie chcą jeszcze - no jak się wyspali - to się nie dziwię icon_lol.gif. Ostanio wszystko trzeba negocjować, z racji większego doświadczenia w tej sferze kończy się jego rewelacyjnie wypowiadanym - noooo doblaaaa - ale z takim westchnieniem jakby podpisywał kontrakt życia.
moje duże dziecko z kolei ( matematyk genetycznie po rodzicach) został wyznaczony do konkursu recytatorskiego icon_eek.gif
witam wiosennie - byle do marca ...
Dorotka
Agunia3 to ja ciut młodsza jestem od ciebie bo 4 kwietnia bedę mieć równo 30 icon_lol.gif
Madziarko jak ząbki? Odezwij się icon_smile.gif Chętnie spotkamy sie w marcu bo wtedy będę się urlpować icon_wink.gif

A teraz buuuu icon_sad.gif nie mam co z dziećmi zrobić od jutra icon_confused.gif Ja muszę iść do pracy, liczyłam na ojca męża, ale im też sie dziecko pochorowało icon_sad.gif Numer do opiekunki mam nieaktualny, pewnie mąż znowu będzie musiał wziąść urlop icon_evil.gif
justin
no to melduję się i ja icon_biggrin.gif

Latek mam, rocznikowo 32, ale jeszcze mi zostało 9 miesięcy icon_wink.gif

madziarkodziękuję za łódki, udały się pieknie, produkcja była spora icon_biggrin.gif
Kobieto, tos Ty kupę świata już zwiedziła, zdjęcia bardzo mi się podobają.

aguniaładna masz kuchnię, możesz napisać jaki masz okap i czy zadowolona jesteś?

Natalka wczoraj rano po przebudzeniu woła ze swojego pokoju:
-mamusiu, mamusiu
-NO
-juz jest jasno, wyspałam się w dobrym humorze icon_rolleyes.gif Mogę przyjść?
-YHM

przychodzi
-wiesz co, ide na dół, zaraz przyjdę, ale nie płacz, dobrze?
icon_eek.gif
i bedąc już na schodach:
-nie płacz, śpij, zaraz przyjdę icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

póżniej sprawdzałyśmy jeszcze czy jest potwór pod jej łóżkiem, oczywiście była zmartwiona, że Go nie ma.
a myjąc zęby wygoniłyśmy czarownicę w dużym kapeluszu z buzi icon_rolleyes.gif icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
aj80
justin jakbym słyszała swojego Grzesia on też często mówi "nie płacz, zaraz przyjdę, tylko nie płacz" icon_lol.gif

madziarka przeżyłaś szczękologa?

ptysia no, no niezła laska byłaś i jesteś icon_smile.gif

agunia fajne mieszkanko, czekam na pokój Błażeja. Mój mąż nareszcie wziął się za kuchnię, wczoraj przybyła mi jedna szafka icon_smile.gif

mamo madziu trzymam kciuki, żeby Oli nie podłapał tego cholerstwa od brata? A wam to już niegrozi, tylko dzieci chorują?

Wczoraj dotarła do nas nagroda za bloga:
Bbbbbbnn
Cześć dziewczyny!

Justin mój mały też czasem tak gada, to chyba mają wszystkie dzieci. A jeśli chodzi o okap to zwykły jest i dobrze się spisuje , ale niepamietam nazwy

Madziarko co tam z twoimi ząbkami

Aniu Grześ chyba cieszył się z nagrody. Jak twój mąż skończy kuchnię to poprosze zdjęcia. Na twoją prośbę obiecane zdjęcia pokoju Błażeja

aj80
Agusiu fajnie kolorowo, Twój Błazej ma chyba podobny pokoik wymiarami do Grzesiowego.
Jak kuchnię skończymy to oczywiście pokażę, ale jeszcze trochę pracy mojego męża będzie kosztowała.

A ja dowiedziałam się dzisiaj, że zacznę skryptować, czyli znów będę blizej programowania w pracy, z czego bardzo się cieszę. A najbardziej cieszy mnie, że wracam do swojego starego pokoju i starej ferajny. Hip hip hura icon_lol.gif
madziarex
Witam.

Jestem ledwo żywa od wczoraj icon_sad.gif Dzięki za pamięć i otuchę.
Przeżyłam istny horror- nawet mimo , że przygotowałam się na najgorsze , to i tak cały zabieg przerósł moje oczekiwania icon_eek.gif icon_sad.gif
Pani nie mogła sobie poradzić z wyjęciem korzenia i wbiła mi cos m-dzy dziąsło a korzeń i waliła w to młotkiem icon_eek.gif icon_eek.gif icon_cry.gif Miałam takich 5-6 serii po kilka uderzeń.Myślałam, że umrę z bólu , choć miałam 3 znieczulenia.SZOKKKKK Zeszłam z fotela po i tak niedługim czasie ( 15 minutach horroru) i ledwo doszłam do wyjścia.Myślałam, że zemdleję.
Nie boli mnie dziąsło po wyrwaniu zęba ,ale boli cała czaszka i szczęka od tego młotka. Łeb szcześć na dziesięć...
Modlę się , oby dzisiejsza noc była spokojniejsza , bo wczorajsza to !($^*&%*%*$^)#(_~

To tyle o mnie...

Kuba był dziś na wizycie u lekarza i dostał antybiotyk.Ma kaszel niezaciekawy i lekarka bała się zap. oskrzeli ,więc zapobiegawczo dała anty. Tym sopsobem od jutra mam kolejne L4 icon_confused.gif icon_confused.gif Boję się co będzie z pracą , choć wracać mi się w ogóle nie chce icon_cool.gif icon_wink.gif Siedzę więc do końca m-ca w domu icon_smile.gif

Oglądam te fotki i w zachwyt popadam icon_smile.gif
Ptyśka Twoja seria wspomnień jest niedoopisania icon_smile.gif Te miejsca , krajobrazy - bajer icon_smile.gif Ty wyglądasz jak dzieciątko na fotkach. Ślicznie Ci było w długich włoskach icon_smile.gif Najbardziej podobasz mi się na zdjęciu z 23 urodzin i z konikiem icon_smile.gif

Agunia mieszkanko biuti icon_smile.gif Takie ciepłe i z własną inwencją icon_smile.gif Rozwaliłas mnie firankami kuchennymi ! Ja mam taki zestaw długie + zazdrostki od ładnych paru lat i jak dotąd nie widziałam ich u nikogo icon_biggrin.gif To są moje najkochańsze foranki świata icon_cool.gif icon_exclaim.gif
Mieszkanie baaardzo fajnie urządzone!

Dorotka na spotkanko jestem chętna icon_smile.gif

Aj80 gratulacje za zajęcie podium icon_biggrin.gif

Justin napisałaś : "madziarko dziękuję za łódki, udały się pieknie, produkcja była spora" ...

dziękuję - cieszę się , że mogłam pomóc icon_razz.gif , ale...

"Kobieto, tos Ty kupę świata już zwiedziła, zdjęcia bardzo mi się podobają." ... to nie ja , tylko Ptysiek icon_wink.gif icon_wink.gif icon_lol.gif

Bonku ja też dziekuję za odwiedzinki icon_smile.gif Oby do następnych !Powklejej no trochę zdjęć chłopakófff !!!

Patison aloooo !

Madziu M co u Was ?

Aha znowu siedze dziś sama ... ty, razem M ma wieczór ostatkowy- a co ! Ktoś się do cholery musi bawić - nie? icon_twisted.gif icon_evil.gif Pan se poszedł z towarzystwem z pracy na bilard , lotki i piwko icon_evil.gif icon_evil.gif icon_mad.gif Jak mnie wkur..... takie wyjścia icon_evil.gif Kobita to zawsze musi być z dzieckiem - nie? Ja bym nie polazła nigdzie , jakby Q był chory... icon_confused.gif icon_rolleyes.gif

Sama sobie z tego wszystkiego też kupiłam 3 piwa i się opiję z nerwów icon_confused.gif icon_cool.gif icon_redface.gif icon_rolleyes.gif
madziarex
Ptyśka zauwazyłas , ż enasze "super "paski nie odliczają dni... icon_evil.gif Od zrobienia ciągle jest to samo jeśli chodzi o czas do wyznaczonych urodzin icon_cool.gif Chyba specjalnie , żebyśmy wkasowały paseczki icon_sad.gif
Ptysiak
no wlasnie tez zauwazylam ze nie odliczaja icon_sad.gif a Kuby odlicza?

Madziarka, no to przezylas u tego lekarza - nie ma co icon_rolleyes.gif
madziarex
Qby też nie odlicza icon_evil.gif za chwilę , jak Q pójdzie spać , zmienię je icon_twisted.gif icon_twisted.gif


Ale mam dupny nastrój icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif zakopałabym sie jak kret w jakiejś norze i nie wychodziłabym z niej przez najbliższy tydzień icon_cry.gif
Ptysiak
Patison, na goly tylek dawno nie dostalas

zebym ja sie z innego forum musiala dowiadywac ze bylas na ekg bo cos coe boli



na innym forum to piszesz , dawaj no tu relacje z weekendu


Madziarka
Mama Madzia
Madziu bidulko kochana przytul.gif

Ja mogę dołączyć do siebie mi tez wszytsko sie wali icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
madziarex
Wiecie co - mam ochotę uciec.... daaaalekooooooooo i nie wracac z miesiąc icon_confused.gif Nie chce mi się dzisiaj spotkać z M , bo zorbię awanti na max ( już to wiem icon_evil.gif icon_mad.gif icon_redface.gif 0 , nie mam ochoty użerać się z Q o zasypianie u nas czy u siebie , nie chcę mordy drzeć , bo mi wstyd sądziadów i najchętniej zapakowałabym kilka rzeczy i wiooooo na księżyc icon_redface.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif Chyba mam jakąś deprechę na maxa icon_cry.gif icon_sad.gif icon_redface.gif

Patison a co z Tobą ? Hę ? Czytałam tez o badaniach icon_eek.gif

Ptysiu thanks przytul.gif
madziarex
impreza.gif Kto pije ze mną drugie piwo ?

Szukam dzis zapomnienia............................................ icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif icon_confused.gif
Patison
Ej Madziolu jeden icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif kazdy ma czasem taki dzien, taki czas, raka chec by uciec dlaeeeeko, jak najdalej icon_rolleyes.gif wiem to.....daj sie poniesc, ale nie do konca, nie daj sie wciagnac w dol tej przepasci icon_exclaim.gif nie pograzaj sie prosze icon_exclaim.gif zawsze patrz na jasne strony zycia i takie probuj widziec.
Wiem, ze czasem jak sie wali, to tak po kolei wsio, przytlacza nas codziennosc, banalne problemy staja sie problemami nie do przesjcia. Ale uwierz mi, ze sa....zawsze sobie mowie, ze jak rpblem nie ma rozwiazania, to nie jest to problem icon_wink.gif Powsciekaj sie, pochlipaj, ale zaraz otrzyj lzy, glowa do gory icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif wiosna w koncu przyjdzie, slonce zaswieci, Kuza zacznie sam sypiac, praca bedzie lepsza. Zrob sobie radostke jakas!
Przytulam Cie mocno!!!

ja sie moge jedynie herbatka "spokojna noc" z Toba stuknac icon_wink.gif
madziarex
Dobranoc ... nawet tu nie mam dziś pocieszeszenia icon_cry.gif icon_cry.gif
Bbbbbbnn
Mogę się dołączyć, przytul.gif właśnie podpijam piweczko mężowi. icon_smile.gif
Madziarka nie martw się jutro będzie nowy dzień i gwarantuje ci że o wiele lepszy. icon_smile.gif
madziarex
icon_sad.gif idę spać icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif mam dość icon_cry.gif
aneta z urwisami
Madziarka Ja Cie tylko przytul.gif
Banalnie to zabrzmi ale będzie dobrze.

My jutro kończymy zastrzyki a pojutrze do kontroli mam nadzieję że będzie już ok icon_rolleyes.gif
I z miejsca biorę się za migdały icon_evil.gif

Madzie nasze kochane trzymajcie się przytul.gif
justin
madziarko czy dzisiaj masz lepszy humor?
przepraszam bardzo, że Cię pomyliłam, na usprawiedliwienie mam tylko to, że czasem tak się spieszę, żeby cosik wam skrobnąć i wtedy tak się mylę.

wczoraj byłam taka padnięta, że zasnęłam razem z dziecmi po 20.00 icon_rolleyes.gif

Do końca tyg. jestem w domu z Łukaszkiem, wychodzimy z zapalenia oskrzeli bardzo powoli. Mam nadzieję, że od poniedziałku pójdzie do żłobka icon_confused.gif

Dziewczyny winko znalazłam, zakupiłam, narazie stoi w braku i czeka. Kolorek piękny, a w smaku zobaczę. Jest napisane na nim, że półwytrawne, ale mam nadzieję, że za cierpkie nie będzie.

Dzisiaj środa popielcowa, czy przestrzegacie postu icon_exclaim.gif icon_question.gif

Przymierzamy się do kupna nowego łóżeczka/tapczanika dla Natalki możecie cos polecić?

Obejrzałam sobie : Diabeł ubiera się u Prady, fajny, luźniutki, leciutki filmik dla zmęczonej kobity, która chce się odprężyć. Chciałabym potrafić się tak umalować jak dziewczyny w tym łilmie, nio ale jakos do tego mam lewe ręce.

chyba powstawałyście juz, halo, halo.
Ptysiak
justin, ja niecierpie win polwytrawnych ale to jest wyjatkowe i jedyne ktore mi wchodzi icon_smile.gif jest boskie, nic a nic cierpkie icon_smile.gif


co do postu, to ja nie przestrzegam icon_redface.gif

a ja zapraszam na ciasto kokosowe z bita smietana icon_smile.gif
Bbbbbbnn
Powstawałyśmy, powstawałayśmy i od rana w pracy. ( Ja mam pobudkę przed szóstą, co by siebie, Błazeja wybrać, odwieź go i dotrzeć na czas do pracy)
Ptyśka smaka mi na to ciacho narobiłaś, aż ślinka leci. icon_smile.gif
Justin , nie twoja pociecha zdrowieje, dosyć tych chorowitków wiosna idzie.... icon_razz.gif
Madziarko odezwij się bo się martwimy o ciebie taki wczoraj wisielczy humor miałaś. przytul.gif
justin
Ptysiajak zwykle znęca się nad nami takimi zdjęciami.

ja miałam w planie zrobic murzynka z masą serową, ale narazie nie mogę się zabrać. Obiad właściwie mam, bo zostały mi pierogi ruskie od wczoraj, no nie wiem może się jeszcze wezmę. Ptysia wjechała mi na ambicję to może cos upiekę.

agunia, normalnie to my tez tak wstajemy, ale dzis bimbam sobie w domu icon_biggrin.gif
madziarex
CYTAT(agunia3)
Madziarko odezwij się bo się martwimy o ciebie taki wczoraj wisielczy humor miałaś.  :przytulam


Mam jeszcze gorszy , więc nie piszę , bo nie chcę smęcić icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif Mam na prawde ochotę stąd uciec.
Patison
Powstwaly, choc przyznam ze jako iz mam dzien wolny to pospalam icon_redface.gif icon_redface.gif

nerwobol mam nadal w klacie, ale z tabletkami da sie funkcjonowac icon_wink.gif
ide na 12 do fryzjera, choc taaaak mi sie chce icon_rolleyes.gif

Packa kokoskami mnie tu pred nosem majta, bezduszna baba icon_twisted.gif a ja walke z kilosami zaczac w koncu chce icon_exclaim.gif icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
Bbbbbbnn
Dawaj Madziarka wypłacz się i wykrzycz co ci na duszy leży po to tu jestesmy przytul.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.