To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chorzów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kala101
Cześć jestem z chorzowa mieszkam tu od 3 lat ale w sumie nie mam znajomych takich strikte z chorzowa tylko np ruda śląska, katowice itd
Może znajdzie się ktoś kto również szuka znajomych
Ja na 15 września mam termin porodu może ktoś z chorzowa również ma zbliżony termin i może byśmy się razem na spacerki później wybierały z wózkami

Pozdrawiam
Agulka 333
A gdzie chcesz rodzić ? Ja co prawda wyemigrowałam już Świętochłowic ale chcę tam rodzić. Termin mam na koniec października.
Pozdrawiam
Agulka
kala101
Agulka ja zamierzałam rodzić w Siemianowicach bo z tego co wyczytałam to najlepszy szpital w okolicy, ale kumpela która rodziła w styczniu w chorzowie też sobie chwaliła a do tego szpitala mam 5 min pieszo więc może jednak zmienie. Pogadam jeszce z moją ginką i zobaczymy co mi poleci.
Agulka 333
Ja słyszałam o Chorzowie niezbyt dobre opinie ale może coś się zmieniło od czasu jak rodziła moja koleżanka.
Pozdrawiam
Agulka
agniesha
Agulka 333 Chcesz rodzić w Świętochłowicach?
A do jakiego lekarza chodzisz?
Ja chodziłam do ostatniego piątku do dr Bukowskiego ale mnie ostatnio wkurzył okropnie 21.gif i szukam namiaru na innego ginekologa najlepiej własnie z tego szpitala. Mam namiar na dr Bałage. Słyszałaś coś o nim może?
agniesha
Kala 101 Nie polecam szpitala w Chorzowie. Rodziłam tam 4 lata temu. No, może od tego czasu coś się tam zmieniło ale nie sądzę.
Agulka 333
CYTAT(agniesha @ czw, 19 lip 2007 - 02:01) *
Agulka 333 Chcesz rodzić w Świętochłowicach?
A do jakiego lekarza chodzisz?
Ja chodziłam do ostatniego piątku do dr Bukowskiego ale mnie ostatnio wkurzył okropnie 21.gif i szukam namiaru na innego ginekologa najlepiej własnie z tego szpitala. Mam namiar na dr Bałage. Słyszałaś coś o nim może?


Oczywiście, że chcę rodzić w Świętochłowicach i mam nadzieję, że mi się uda icon_smile.gif
Nie dziwię się o dr Bukowskim też nie mam dobrego zdania. A dr Bałaga jest moim lekarzem prowadzącym i mogę go polecić icon_smile.gif

Pozdrawiam
Agulka
julka
ja z czystym sumieniem plecam szpital w Katowicach Bogucicach. Cały personel bardzo miły, przyjaźnie nastawiony do pacjentek. Sale 2 osobowe z łazienkami. na oddział noworodków może wejść tatuś i uczyć się od położnych prawidłowej opieki nad dzidziusiem. wszyscy pomagają młodym mamą.
kala101
Ja moge polecić z czystym sumieniem szpital w chorzowie leżałam tam ponad 2 tygodnie przed porodem, później poród SN zakończony cesarką bo mała główką sie zablokowała i kolejne 4 dni do wyjścia. Poznałam cały personel i uważam że jest super pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i dziękuję za opiekę icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.