To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

5 odcinek serialu GRUDNIOWE CUDA :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
z_m
Jako mama grudniowego cudu dostąpiłam zaszczytu otworzenia kolejnego odcinka serialowego tasiemca naszych pogaduszek icon_smile.gif


A oto nasze maleństwa


12.09.2006 - Dominika córeczka Agulki333 - wciąż czujemy się grudnióweczkami
12.09.2006 - Piotruś synek Agulki333 - aniołek 13.09.2006
25.11.2006 - Alusia córeczka Lumi
25.11.2006 - MichaÅ› synek Lumi
27.11.2006 - Alan synek Sylwii82
28.11.2006 - Marcel synek Iwki
30.11.2006 - Mikołaj synek Scurf
01.12.2006 - Olga córeczka Ewik
01.12.2006 - Szymonek synek Z_m
01.12.2006 - BartuÅ› synek an-ba
01.12.2006 - Zuzia córeczka Oli_80
02.12.2006 - Różyczka córeczka Vanilki
03.12.2006 - Dominika córeczka basip
06.12.2006 - Antosia córeczka AnnyJ
06.12.2006 - Kaspian synek Magdy208
07.12.2006 - Amelka córeczka Kamiki
08.12.2006 - Majeczka córeczka Vegi77
11.12.2006 - Majeczka córeczka Madzi30
11.12.2006 - Tosia córeczka Kos-mitki
11.12.2006 - Miłoszek synek Nemesi
11.12.2006 - Oskarek synek Dudi
12.12.2006 - Milenka córeczka lidki21
12.12.2006 - Paulinka córeczka Ewcik
12.12.2006 - Martunia córeczka Ani_23
13.12.2006 - Miłoszek synek Celii
14.12.2006 - Louisa córeczka Flo
14.12.2006 - WojtuÅ› synek Anuli 7
16.12.2006 - Juleczka córeczka Leny
17.12.2006 - Wiktoria córeczka Moonlight
17.12.2006 - Alicja córeczka (Nie)dzielnej
17.12.2006 - Pawełek synek pheli
19.12.2006 - Martynka córeczka Salamandry.79
21.12.2006 - Danielek synek Carolans
21.12.2006 - Alexander synek Adadeb
22.12.2006 - Juleczka córeczka Jul-i-anki
22.12.2006 - Tomaszek synek Agi_81
22.12.2006 - Tomeczek synek agnechy
25.12.2006 - Filipek synek Olmy
27.12.2006 - KubuÅ› synek red_monkey
28.12.2006 - Kacperek synek eMariolki
28.12.2006 - Julcia córeczka slomki
31.12.2006 - Juleczka córeczka Ewlin
01.01.2007 - Magda córeczka Białej
02.01.2007 - Hania córeczka Demoiselle
03.01.2007 - MaciuÅ› synek Meggie
06.01.2007 - Igorek synek Kr


... i ich aktualne zdjÄ…tka icon_smile.gif

Sylwia_82 – Alanek an-ba – BartuÅ› z_m - Szymonek

Ola_80 – Zuzia Vanillka- Różyczka basiap- Dominiczka

AnnaJ- Tosia Magda208- Kaspian madzia30- Majka

dudi - Oskarek Celia – MiÅ‚oszek flo- Lou

Lena – Julka moonlight – Wiktoria (nie)dzielna- Lusia

Phela- PaweÅ‚ek salamandra.79 – Martynka Jul-i-anka - Julka

eMariola – Kacperek Ewlin – Julka demoiselle – Hania

olmy - Filipek ewik - Olga kr - Igorek

Ania_23 - Martunia meggie - MaciuÅ› slomka - Julcia

no to miłego gadułkowania wszystkim życzę icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


wszelkie propozycje zmian proszę kierować na adres zet_monika@o2.pl
salamandra.79
Życie -
to, co ci ofiarowałam
Mama i Tata-
po to, byś nie była sama
Piękno -
to Twoja twarz, Twój uśmiech
Bóg -
On zmył Twój pierworodny grzech

A Ty taka delikatna, krucha
Po Twoim policzku Å‚za sucha
spływa...
Lecz nie z bólu krzywdzenia
Po prostu pragniesz jedzenia icon_smile.gif
Zgłodniała moja misia
PrzytulÄ™ CiÄ™ jeszcze dzisiaj
Byś pamiętała nas
Byś pamiętała mnie
Jak najpiękniejszy sen...






MARTYNKA, nasz owoc miłości , który każdego dnia sprawia że człowiek wie po co żyje, wie po co się usmiecha i po co oddycha

CÓRECZKO, jestes naszą iskierka, nadzieją w oddali, naszą miłości dzięki której jeszcze bardziej sie kochamy, jestes słońcem i deszczem, pomostem łączącym nasze rodziny...
Jestes GRUDNIOWYM CUDEM , który w ciemną noc chciał przywitac się z nami ,lecz długa droga narodzin sprawiła, że narodziłaś się rankiem 19.12.2006 roku pańskiego i po dziś dzień i ja i tatuś nie mozemy sie otrząsnać ze wzruszenia i szczescia... nasze serca są przemoknięte miłością, a każdy dzień z Tobą to kolejna kropla ... Córciu CHCE TOPIC SIĘ TOBĄ!!!!.... to juz ponad 4 miesiące jak jesteś z nami i pamietaj do końca naszych dni Cie kochamy...
magda208
[b]Paulinka serdecznie dziekuje wszystkim ciciom za zyczenia urodzinowe.

Sal biedna Martynka.Oby szybko wyzdrowiala.A syropek jak chcesz aby nie wyplula podawaj jej na prawie lezaco i przytrzymaj dluzej lyzeczke w buzi az polknie.Mozesz tez dawac po troszku bo moze duza ilosc to dla niej za duzo.

[b]Oczywiscie najlepsze zyczenia wiecznie usmiechnietej buzi dla Rozi i
magda208
A my w piatek do Zgierza na zlocik jedziemy.Zlocik lanci bo moj maz fanatyk.Zostajemy tam do niedzieli.
Vanilka jakbys chciala sie spotkac to wiesz ja bardzo chetnie.
kr
witam wszystkich na 5 edycji tańca z maluszkami u na s wszystko ok Igorek waży 7300 ale ma małą anemię i ma przepisane żelazo tylko po tym cholerstwie ma zaparcia i bidunia placze chyba nie dam mu już więcej tego dziadostwa a co do pleśniawek meggie to ja też miałam problem bo nc nie pomagału i dopiero coś takiego jak FLUMYCON w płynie na receptę rewelka dwa posmarowania i czyściutko. Pochwalę się Igorciem jak tylko będę mogła wysłać zdjęcie przez żabę bo narazie nie odpowiada.
vanillka
Ej kobiety jeszcze stary watek nie zamkniety a Wy tu juz buszujecie icon_twisted.gif
Ja sie staram, wypisuje głupoty wink.gif sama do siebie zeby 100 weszła, a Wy tu juz bagaze prawie rozpakowane macie wink.gif icon_lol.gif
vanillka
Madziu208 bardzo chętnie bym sie z Toba zobaczyła icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif, ale niestety nie damy rady być w piatek w Zgierzu choc nawet małż ma wolne icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif . Siedzi chłopina i w kazdej wolnej chwili remontuje nasze mieszkanko zebysmy szybko przeniesli sie na swoje -piętro wyżej icon_wink.gif.
Mam nadzieje ze sie spotkamy innym razem icon_biggrin.gif

kr to Å‚adnie wazy Igorek icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
madzia30
o kurcze, ja wysmarowałam posta ze zdjęciem na setnej stronce, bo nie zajarzyłam, że już tu nawijacie icon_biggrin.gif tam już wzniosłam toasty
kr
hej wysyłam zdjęcia przez żabę ale nie da rady pomóżcie przez co jeszcze można wysłać i instrukcja obsługi potrzebna icon_rolleyes.gif
Jul_i_anka
Hejo hejo witam na part 5 icon_smile.gif

To ja Julka icon_smile.gif tak mnie wzięło i zmieniłam sobie nick, żeby moja córeczka miała swoje osobne imię i żebyśmy się nie dublowały np. przy opisie zdjeć zrobionym przez Monikę..... No wiec od dziś jestem Jul_i_anką icon_smile.gif
Toaściki za dzisiejsze jubilatki Paulinkę i Hanulkę impreza.gif

A u nas dziś miał podobno padać śnieg a ostatecznie był całkiem ładny dzionek. Pospacerowałyśmy więc sobie, aż zmarzłyśmy icon_smile.gif

Jutro jedziemy do teściów na wieś, choć troszke poczuć ten długi weekend, który u mnie generalne niczym ne rózni się od pozostałych icon_lol.gif Bo ja tak jak zawsze sama siedze w domu, a mąz w pracy albo na budowie....

Postanowiłam Julinke zapoznać z nowymi smakami. Jak na razie eksperymentowałam z kleikiem ryzowym, i młodą marchewką. Kleik okazał się strzalem w 10, bo Julcia potrafi 100ml takiego gęściutkiego kleiku łyzeczką w ciagu paru minut pochłonać. Z marchewką jest bardziej ostrożna ale zawsze cos tam przełknie. No i dzieki temu kupki mamy fajniejsze, co jest dla mnie ooogromną radością icon_lol.gif

W piatek idę do fryzjera. Poddaje się. Nie mam juz siły i boję się, że w koncu wyłysieję jak tak dalej bedą mi włosy wypadac. Odkurzacz i odpływ w wannie mam już zapchany na amen. Nie wiem na ile starczy mi odwagi ale chce obciąć na króciutko. W niedziele jade na komunie mojej chrześnicy więc musi być tak, zebym nie przypominała własnego portretu pamięciowego. Chyba zaraz poszukam na sieci jakiegos fryzurowego natchnienia. Kurcze chciałabym jeszcze kolor, ale mąż tak długo nie wytrzyma chyba sam z małą icon_lol.gif

Sal, życze Martynce szybkiego powrotu do zdrowia.

No całkiem długi post mi się wystukał. Zmykam coś zjesć, bom głodna jak zawsze icon_lol.gif
meggie
kr dzieki za nazwe chyba bede musiala niestety skorzystac, wiem ze ponoc dobry jest syrop Frukonazol? bo przez tel nie doslyszlam dobrze i tez na recepte. To "gowno" co teraz mamy nie pomaga, znow plesniawy wrocily

Monis dzieki za fotosa najs paw icon_razz.gif
kr
a oto mój Igorciuś
Jul_i_anka
No kr widac, że Igorek to facet słusznej postury. Przesłodki jest icon_smile.gif
magda208
Kr z igorka kawal faceta. icon_smile.gif

Vanilka
szkoda chociaz prawde mowiac bardziej o sobocie myslalam. icon_cry.gif Udanych remontow zycze obyscie jak najszybciej mogli to pieterko zajac.

Julianka
na wlosy najlepsza czarna rzepa.scierasz ja na tarce wyciskasz sok i ten sok wcierasz pol godziny przed myciem glowy w skore.Na poczatku troche szczypie ale efekt jest niesamowity.Moje wlosy to uratowalo jak prawie wylysialam.Tylko nie kupuj szamponow z czarnej rzepy bo nie ma po nich zadnych efektow.
magda208
Dobra dziweczynki ja mykam spac.

[b]DOBREJ NOCKI ZYCZE.
Demoiselle
To i ja się melduję na kolejnej części. Może nawet załapię się na I stronę, bo moja kolej na zakładanie wątku to za jakieś 3 lata icon_lol.gif

aaa i powtarzam moje pytanko z 4 części: czy któraś z Was zna się na wskaźnikach ekonomicznych?
AnnaJ
Hej ale Wy tempo macie
znaleśc Was nie mogłam... nie ładnie koleżanki mi sie chować icon_biggrin.gif

U nas dzis dzień spacerowy, tatuś w domku (Wolne) więc go na długi spacer z Tosia zabrałysmy, pogoda sprzyjała , póżnym popołudniem jeszcze Tesco zaliczylismy bo sie Tośce obiadki pokończyły a tu troche swiat przed nami znowu.... no i zakupilśmy dziś Tosi kolejny fotelik samochodowy bo nosidło 0-13 przestało ja bawić i starasznie jej w nim niewygodnie chyba jest, bo wierci się jakby robale miała teraz kupiliśmy 0-18 takie któe ma regulowane oparie... jutro zamontujemy i sprawdzimy czy już moze być, bo wg mnie jeszcze troche bym poczekała ze zmianą, maż natomiast uwarza że będzie ok...

nic uciekam bo jeszcze mam pranko do rozwieszenia i lulu...
Nie lubie chamstwa
Meldujemy że znaleźliśmy 5 część i się wpraszamy icon_smile.gif

Kr Igorek super facet icon_smile.gif

A to dla wszystkich naszych Grudniowych cudów

Demoiselle
Celia: Hania bardzo dziękuje za śliczną kartkę icon_smile.gif
magda208
Witam z rana.Dzis jestem pierwsza bo moj Kaspek zasnal wczoraj bardzo wczesnie i co za tym idzie wczesnie bardzo wstal o 5.40.
z_m
dzień dobry bardzo

z Szymonkiem meldujemy się na 5 części icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif miło nam będzie z wami spędzić kolejne pogaduchowisko wink.gif

toaścik za dzisiejszych jubilatów Dominiczkę i Maciusia
impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

[b]demo
- ja siÄ™ nie znam kompletnie wink.gif
dudi- dzięki wink.gif
celia- śliczna karteczka, thx icon_lol.gif
kr- dawaj to zdjęcie na moją skrzynkę - zamontuję na wąteczku wink.gif a z Igorka duzi męcizna icon_lol.gif
Julianka- zdjątko w nowej fryzurce wskazane icon_lol.gif trzymam kciuki żebyś była zadowolona


no to miłego dzionka kochane
pa
Dudi
hop siup i jestem.... icon_lol.gif
*sylka*
no ija witam na 5 części!!
my dzis nockę mieliśmy super mimo że Alan wczoraj tez wcześniej spać poszedł bo jakiś marudny był ale o dziwo jak nigdy przespał do 7 normalnie to budzi sie o 6 (ma to po mnie) ja zawsze wcześnie wstawałam - teraz zżałuję może i synuś by spał dużej icon_lol.gif icon_lol.gif

kr Igor duży chłopak, prześlij do Monisi zdjątko co by na pierwszej stronce zamieścić!!

Demo ja tez sie nie znam icon_rolleyes.gif

Celia Ty Nasza zdolniacho Å‚adna karteczka icon_lol.gif

Julianka Å‚adny nick , i powodzenia u fryzjera

my dzis do mamy na grilla jedziemy bo zapowiada siÄ™ Å‚adny dzionek
pozdrawiam i buziaki
Dudi
Oczywiscie wznoszę toasciki za naszych solenizantów !!! icon_lol.gif

Zaraz zmykamy na wies bo tam dużo ciociów a mamusia zrobi sobie dzień dziecka....ale to sobie wymysliłam wink.gif

Muszę Wam jeszcze powiedzieć że Oskarowi spodobało się chodzenie i za nic nie chce leżeć i siedzieć i tak łazimy tam i z powrotem a jaką ma minę zadowoloną ,nie jestem w stanie mu tego zabronić...ale mam gimnastykę icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif

BAWCIE SIĘ DOBRZE I GRZECZNIE HEJ !
Demoiselle
Witam wszystkie Panie w rocznicÄ™ dania Polsce I konstytucji.
Przede mną dziś fantastyczny i fascynujący dzień... Nie zgadniecie co robię od rana... icon_confused.gif
salamandra.79
witam


demo pewnie tlumaczenie i koorekta tlumaczen:)))
Demoiselle
CYTAT(salamandra.79)
demo pewnie tlumaczenie i koorekta tlumaczen:)))


Sal: ty to inteligentna bestia jesteÅ› icon_smile.gif
Już nie mogę patrzeć na kompa, no może poza stroną forum...
kr
zm daj adres na skrzynke to przesle zdjecie
olmy
Witajcie na nowym watku....
powiem szczerze ze jestem pod wrażeniem Waszego tępa.

Demo... witaj w klubie ja tez przy kompie już mi robaki w tyłku siedzą
już zaczęłam wymyślać dodatkowe atrakcje do siedzenia, nawet siedzę w okularach z filtrem ... ale ja wymyslam no ale jeszcze troszeczkę
Twoje pytanie wysłałam do koleżanki pani dr ekonomii mam nadzieje że mi odpowie dzisiaj wieczorem
Julianka tez uważam że ładnie się teraz nazywasz .... ja tez zaszalałm u fryzjera jak wyszłam to byłam zła na siebie że dałam się tak ostrzyc ale jak kilka osób mi powiedziało że tak mi lepiej to poszłam dwa tygodnie temu jeszcze raz się tak obciąć
kr Igor jest juz duzy jak przystało na prawdziwego faceta
Celia potrafisz czarować z tymi programami graficznymi


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
olmy
eMariola nasze chłopaki maja takie same czapeczki tylko mój ma bordowa a Twój khaki... tez mieliśmy kupić taka ale w tym samym kolorze ma kurtkę

Dziewczyny czy któraś z Was robi samodzielnie marchewki, jabłuszka czy wszystko kupujecie w sklepie. Chce robić takie rzeczy sama nawet kupiłam z tej okazji taki mikser Brauna, posiałam pierwszy raz w życiu marchewkę (jeszcze nie urosła icon_wink.gif ) .... no i na razie czekam aż Filip skończy pięć miesięcy i zaczniemy eksperymentować

Czy wiecie że ja już jestem na urlopie wypoczynkowym...
w niedzielę skończył mi się urlop macierzyński . 4 czerwca wracam do pracy chyba że mój kochany nie rady sie odczepić od kul to przedłużam urlop na maksa
Demoiselle
Olmy: dzięki. Co do przecierów to ja na razie kupuję, ale jak tylko będę miała ogrodowe warzywka to przerzucam się na domowe papu...
aga_81
To ja też tutaj wskakuję icon_wink.gif

Olmy ja też mam mikser brauna i ostatnio robię w nim deserek z jabłek i banana a oprócz tego daję mu soki po 4 msc.

Z zupami jeszcze czekamy i akurat załapiemy sie na nowe warzywa. Póki będę w domu będę gotować.

Nie wiecie ile zapalenie spojówek może się utrzymywać? Od wczoraj aplikuje Olce krople z antybiotykiem(dostała już 4 x),ale żadnej poprawy nie widzę,a nawet jest gorzej.
Dzwoniłam już na info medyczne i od samego rana atakujemy okulistę.

Mam wreszcie aparat foto, wieczorkiem wkleję nasze zdjęcia.

Miłego dnia, u nas pogoda iście spacerowa icon_wink.gif
Demoiselle
Sylwia: wydaje mi się, że oczko będize jeszcze zaczerwienione przez kilka dni. Ja zawsze tak miałam icon_confused.gif
Paris mon amour
Witam, jak zwykle mamy kłopoty z trybieniem, ale jak zatrybimy wink.gif to już idzie jak z płatka wink.gif . Więc i my meldujemy się na nowym wątku. Fajnie będzie spędzić z wami kolejne 100 stronniczek icon_biggrin.gif
Dzionek mamy fajny, a malutka załapała mi katarzysko i kicha bezustannie, do tego chyba boli ją gardzioło icon_confused.gif Frida poszła w ruch, do tego nasivin, paracetamol i smarowidło Vick. I zastanawiam się czy poczekać i to wystarczy, czy udać się do lekarza icon_confused.gif W dodatku koleżanka zaprosiła nas dziś na grilla i dumam, czy w takiej sytuacji dwie godzinki na dworze póżnym popołudniem nie zaszkodziłyby małej icon_confused.gif Jak wam się wydaje? Trochę mi żal, bo kumpela dużo trudu włożyła w przygotowania kulinarne spotkania i jeszcze wczoraj biedna dzwoniła, by potwierdzić nasze przybycie icon_confused.gif
Olmy- ja też jestem za przygotowywaniem samemu różnych danek i podobnie jak dziewczyny zarzuciłam sobie mikserek z Brauna. Notabene- fajna sprawa, bo do niektórych modeli dołączone są naczynia próżniowe. Tylko trochę mam cykora, bo mnie też mama robiła sama zupki i po takiej zupce dostałam się do szpitala z ostrą biegunką- marchewka z której mama ją upichciła najprawdopodobiej była prochowana jakims dziadostwem icon_evil.gif . Też nasadziłam w ogrodzie różnych warzywek, ale niestety nie mieszkam w zbyt czystym ekologicznie regionie, bo kilometr od mojej chawiry wznosi się dumnie chałda icon_evil.gif , więc nie mam pewności, czy, moja marchew nie będzie piła jakichś drinków z metali ciężkich i siarki icon_evil.gif
Sal- dzięki icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Nie lubie chamstwa
Witam icon_smile.gif
U nas dziś prześliczna pogoda, w słonku 24 stopnie icon_smile.gif mały leży w wózku na tarasie i gada sobie ...niezgadniecie .....do siatki na górze wozka bo mu wywietrznik otwarłam icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif


[Za dziesiejszych imprezowiczów toaściki i ciacho icon_smile.gif Dominiczkę i Maciusia



Sylwia: czasami taki stan utrzymuje siÄ™ pare dni.

Dzięki że kartka się wam podoba polecam się na przyszłość icon_razz.gif

Miłego świątecznego dnia icon_smile.gif i super ciepłej POGODY WAM życzę
Nie lubie chamstwa
Lena moja pediatra mi zawsze mowi, jak dziecko nie ma temperatury to może spokojnie iść na dwór jak nie ma wiatru a temperatura powietrza przekracza 18 stopni. Poza tym, dziś w domu zimniej niż na dworze, a jak się ma katar to na dworku lżej się oddycha, ale wybór należy do ciebie.
A mała kaszle?Co do zupek to do 9 miesiąca słoiki (sprawdzone przy Danielu) a potem zupki domowe z młodych gołąbków.
magda208
No to i ja przylanczam sie do toascikow za Dominisie i Maciusia. impreza.gif impreza.gif

Lena wydaje mi sie ze powinnas mala przytrzymac w domciu.Co innego gdyby byl upal ale niestety pogoda iscie wiosenna.

Temat gotowania szkrabikom.Moj Kaspian musi sie narazie smakiem obejsc .A puzniej to sie zobaczy .Niestety ja nic nie uchoduje sama bo anty talent jestem .W zeszlym roku zasadzilismy z mezem rzodkiewke i owszem wyrosly piekne ale liscie.Korzonek byl cienki i dlugi i poszla na smietnik. icon_confused.gif
magda208
Celia moj Pawel golabki jadl.Wojek mi 5 przyniosl-zywych.ukatrupil je w lazience i kazal szybko obierac.Podloga byla mokra od moich lez jak je obieralam.Po tych 5 sztukach juz wiecej golebi w domu nie bylo.
Nie lubie chamstwa
magda mój małż jest hodowcą lotuje gołębiami mamy ch 30 sztuk starych co daje 15 par każda para ma 4 razy w roku po 2 młode pomyśl za co bym po roku dała im jeść i za jaką kase.....15 X 2 X 4= 120 młodych gołębi w sezonie od maja do października.... a dzieci mają akurat z tego mięska dużo żelaza.
Poza tym ja ich nie skubie, bo też bym wyła, tak jak ty...małż przynosi je już zrobione.
Paris mon amour
Hmmm, kobietki, dziękas za rady icon_smile.gif Mała ma 37,3 stopni, więc chyba pozostanie w domku pozostać, chyba że tempka spadnie, bo mierzyłam po karmieniu więc mogła się zagrzać
No, tak gołąbki fajne ptaki, mnie tak króliki martwe rozczulają icon_eek.gif -w życiu bym nie przygotowała, a mięsko smaczne icon_twisted.gif
salamandra.79
lena o ile pamietam to nie wolno malucha do 3 lat smarowac vickiem, bo to za silna masc, najlepiej na noc mascia majerankowa...
Nie lubie chamstwa
Ja też stosowałam dopiero później te maść a potem przeszłam na herbolen https://www.aptekaotc.pl/go/_info/?id=914 chociaż wszedzie piszą że dopiero od 5 roku życia
z_m
HEJ

zaliczyliśmy spacerek i zakupki wink.gif a teraz malutki ćwiczy obroty na macie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

jaki mikserek kupowałyście brauna? bo ja mam robota kuchennego ale chyba jeszcze blender zakupię żeby całego sprzetu nie uruchamiać do małej zupki icon_confused.gif

kr- zet_monika@o2.pl

małemu kupiliśmy dziś czapę bejsbolówę
wink.gif -jemu też się podobała jak patrzał na siebie w lustrze wink.gif

no to na razie
meggie
z-m, celia, magda208, dudi Maciek dziekuje za zyczonka icon_biggrin.gif na razie padł po jedzeniu i odpoczywa ale zapewne wieczorem urzadzi impreze icon_wink.gif

dzisiaj jako niespodzianke walnol matce kupe przy zmianie pieluchy na RECE icon_biggrin.gif fakt ze zielona ale grunt ze wyszla icon_razz.gif

bylismy na spacerku, pogoda sliczna tylku ludzie jacys walnieci-jedni sie smaza w samochodzie na parkingu a inni na "golasa" lataja po podworku, grunt ze spokojnie duzo osob chyba wyjechalo

chyba sie przeniesiemy do spacerowki ;/ maly ma juz 5 cm wolnej przestrzeni w gondoli w tym tyg testujemy oby bylo lepiej, no i od jutra skrobane jabłuszko icon_biggrin.gif

100 LATEK DLA DOMINISI icon_smile.gif)) Maciek cieszy sie ze ma kolezanke do pary icon_wink.gif

znikam na kolacje

buziiaki
*sylka*
my też z działeczki wróciliśmy Alan był w miarę grzeczny chociaz ale swój humerk tez pokazał icon_wink.gif
no i dziś na działeczce wypróbowaliśmy spacerówkę i chyba się przeniesiemy na stałe bo gondolka ciasnawa się zrobiła icon_confused.gif icon_rolleyes.gif

za dzisiejszych solenizantów Dominisię impreza.gif impreza.gif

meggie a te jabłuszko to z marketu czy z Waszych zbiorów?? bo na początek to chyba lepiej takie słoiczkowe bo takie z marketu czy sklepu to nie wiadomo gdzie rosło i czym było pryskane i przypadkiem może mieć wiecej chemii niż witaminek ale oczywiście to tylko moje skromne zdanie

Sal duużo zdrówka dla Martynki
Lena dla Twojej Corci równiez oby szybko mineło
meggie
Sylwia ze straganu, swoje bedziemy mieli jesienia a najwczesniej w lipcu/sierpniu. Mysle ze nie ma co pod kloszem trzymac dziecka, oczywiscie nie dam mu calego jablka ani nie bede zmuszac jak nie bedzie chcial.
Moja siostrzenica jechala na sloiczkach, wiecej miala problemow zoladkowych niz na zwyklych warzywach ze straganu, ale oczywiscie jesli nie podpasuje mu skrobane, to mam sloik swoich jabłek zagotowanych bez cukru icon_smile.gif Ale dzieki za czujnosc, dam znaka jak to wyszlo w praniu icon_smile.gif

a to usmiech dla wszystkich ciotek i szkrabkow

*sylka*
może i masz rację poprostu tylko napisałam co myślę mam nadzieję że mu zasmakuje icon_lol.gif ja
no a uśmiech pierwsza klasa!!!! śliczny ten Twój synuś icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Dudi
meggie - USMIECH ZA USMIECH !!! przytul.gif

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Dudi
icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

icon_arrow.gif A tak z innej beczki....w IKEI są sliniaczki(gładkie) po 5 szt za 10 zeta zapinane na rzepa i całkiem całkiem wink.gif

icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Nie lubie chamstwa
Jak zdjątka to i ja wam wkleje mojego Misiaczka icon_smile.gif Wasze maluszki takie śliczności icon_smile.gif
A tu Miłoszek: troszkę powagi na jednym a uśmiech dla wszystkich na drugim



To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.