To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kolejne pytanie o fotelik

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

tysia24
Mój synuś waży już ponad 11 kg, przeczytałam już troszkę tematów o fotelikach i zastanawiam się, czy istnieje jakiś dobry, w którym mogłabym mojego brzdąca przewozić, ale taki do 36kg.,bo nie wiem czy jest sens kupować fotelik do 19kg.jak pewnie za niezbyt długi czas trzeba będzie znów go zmieniać. Proszę o pomoc blagam.gif icon_wink.gif
myszka
Jest jeszcze opcja do 25 kg - np. Play.
Mika
napewno nie kupiłabym dla malucha fotelika do 36kg -nie regulowane oparcie to minus nr. 1

opcja-Play jest ok
jeszcze ostatnio widziałam do 25kg foteliki Coneco

kejtlin
Ja mam właśnie ten Coneco - z całą pewnością mogę go polecić.
tysia24
Dzięki za podpowiedź icon_smile.gif. Mika chyba kiedyś chciałaś sprzedać fotelik, jak on wyglądał? to jeszcze aktualne?

Aaa i zależy mi, żeby była możliwość regulacji wysokości do spania.
Mika
powiem tak -Coneco z cała pewnością do 25kg nie starczy wink.gif
wielkościowo jest taki sam jak wszystkie inne foteliki do 18kg
to tylko "chwyt reklamowy"

Tysia -ja mam do sprzedania ale taki do 18kg,z regulacją boków,taki jak Bebe Comfort
kejtlin
CYTAT(Mika @ śro, 16 maj 2007 - 10:38) *
powiem tak -Coneco z cała pewnością do 25kg nie starczy wink.gif
wielkościowo jest taki sam jak wszystkie inne foteliki do 18kg
to tylko "chwyt reklamowy"


Mhr... to nie ciekawie, wprawdzie nie orientuje się jakiej wielkości jest 25 kilowe dziecko, ale wydawało mi się że nawet ja na upartego w ten fotelik wejdę 08.gif
A tak poważnie to chyba zależy od dziecka, bo ja np. ja ważyłam 25 kilo w wieku 12 lat, a nie wyobrażam sobie 12 latka w takim foteliku, 06.gif z drugiej strony są małe dzieci 1,5 - 2 latka które ważą te 25 kilo i wydaje mi się że one spokojnie tam się zmieszczą.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.