To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

nawiążę kontakt z samotnym tatą

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jagoda-mama-Oli
Od trzech lat jestem samotną mamą. Nie ukrywam, że owa "samotność" zaczyna mi już powoli doskwierać. Jakoś nie miałam szczęścia i przez te 3 lata nie spotkałam nikogo, z kim chciałabym spędzić więcej niż jedną randkę. Zresztą to nawet nie chodzi o randki, bo prawdę mówiąc, było ich w tym czasie jak na lekarstwo, nawet trudno je nazwać randkami. Chciałabym to zmienić, ale z powodu trybu życia jaki prowadzę, jest mi bardzo trudno wygospodarować czas na "bywanie" i poznawanie nowych ludzi. Może tą drogą uda mi się spotkać mężczyznę, z którym chciałabym spędzić więcej niż jedno popołudnie czy wieczór. Chętnie poznam jakiegoś samotnego tatusia z Poznania lub okolic. Jeśli więc "błąka się" tutaj na forum jakiś samotny/samodzielny tata, któremu także znudziła się już samotność, to zachęcam do wymiany korespondencji.
Jagodowy_tata
Witaj Jagoda,
prawdopodobnie jest ci bardzo ciężko na duszy będąc w takiej sytuacji. Ale nie martw się, szczęście przyjdzie samo i to w najmniej oczekiwanym momencie. Czego życzę Ci z całego serca.
Pozdrawiam
Jagodowy tata icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.