To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

endometrioza, problem z ciążą...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

natusia
hej.. mam straszny problem, już nie wiem co robić... od 2 lat staramy się o dziecko, ale bezskutecznie... mam endometrioze 4 stopnia, dramat... jestem już po laparoskopii, mam jeden drożny jajowód... w takiej sytuacji zostaje już chyba tylko INVITRO, pierwsze mam już za sobą, niestety kilka dni po transferze jedynej komórki jakiej miałam okazało się, że jednak nic z tego nie będzie... już zwątpiłam.. nie mam w sobie wiary... czy któraś z was miała taki problem..?
Desire
co prawda mam jeszcze w pamieci zadyme jaka zrobilas w moim watku (o solarium) - ale jesli jestes jeszcze na forum, to wiedz ze nie tylko ty masz problemy. Ja jestem w bardzo podobnej do ciebie sytuacji - rowniez mam endo i niedrozny jajowod. Teraz poddaje sie kuracji DIPHERELINE S.R. 3,75 mg w zastrzykach. Mam nadzieje ze to pomoze i bede mogla miec dzieci.

Jesli ktos tez ma zdiagnozowana endometrioze - dajcie znac
Tobatka
Podobny temat już był poruszany
Desire
dzieki!
kate forster
Ja też mam endometriozę 6mm. Nie wiem do którego stopnia się zalicza? Już napisałam wcześniej o tym co mnie spotkało - laparo, PUREGON PREGNYL itp..

Powiedzcie mi tylko czy endometrium 6mm jest OK? czy nie ? 13.gif
Desire
Ja czekam na swoj wynik bede go miala za tydzien to pogadamy icon_wink.gif
Zelda
ja miałam endometriozę ,przed laparo brałam diane 35 bromergon i ketanol bo tak mnie bolało,potem po laparo danazol i bromergon przez pół roku i na szczęście wszystko wróciło do normy..kontrola hormonów była cały czas.do ciąż brałam diane35 i po odstawieniu w 4 cyklu (2 cykl starań) zaszłam w ciążę z tym że na clostyl i duphastonie.ciąża rewelacja dopiero początek 8 miesiąca problemy,ale dzidzia urodziła sie dokładnie w dzień terminu wyznaczonego przez @.życzę powodzenia i trzymam kciuki!!!
fascia
a ja sie 'dorobiłam" endometriozy po ciązy. Jakis czas temu najpierw była cysta na jajniku - i na szczescie antybiotykoterapia pomogła... ale teraz ( z drugiej strony, wiec nie wiem czy to mialoby jakis związek) porobiły mi sie cuda. Nie wiem który to stopien.
Lekarka zaleziła hormony - wiec biore harmonet cały czas...
bedizemy sie starac o drugie dziecko jakoÅ› w wakacje... ale wiem, ze moga byc problemy..
na razie 14 -stego ide do gina, bo jak jest okres 7 dni niebrania tabletek, to mnie boli tak, ze ledwo mozna wytrzymac....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.