To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

buciki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Beewee
Hello. Niedługo muszę kupić buciki zimowe dla roczniaka. Czy możecie polecić jakieś sklepy w Łodzi gdzie jest wybór i nie kosmiczne ceny? Nie wiem też jakie/jakiej firmy? Może Bartek, Elephanten.???
Dzieki i pozdrowionka.
Dorotka
Buciki Bartka są fajne i dobre znajdziesz je w Centrum Handlowym na Jana Pawła (dawna część Włókniarzy ) i w Manufakturze. A może Memo, aby dbać o właściwy rozwój do początku? Sklep firmowy znajdziesz na Andrzeja Struga icon_smile.gif
Saskia
memo są polecane raczej dla dzieci ze stwierdzoną wadą stóp
oprócz Bartka można trafić na niezłe w CCC albo Deichmanie - w D. kilka razy kupowałam Bobbi Shoes (czy jakoś tak)
Dorotka
CYTAT(Saskia @ pon, 10 wrz 2007 - 16:11) *
memo są polecane raczej dla dzieci ze stwierdzoną wadą stóp

nie koniecznie icon_smile.gif można nosić profilaktycznie. U zdecydowana większość przedszkolaków w takich butach biega icon_smile.gif
Beewee
Dzięki, pooglądam. Byłam w Deichman ale nie było nic ciekawego.
Pozdrowionka
Dorotka
Zajrzyj jeszcze do Baty. Powodzenia icon_smile.gif
Adasia
Bartek jest chyba najwytrzymalszy. I nic sie nie dzieje z wkładkami (a w zimowych butach różnie bywa). Trochę drogi, ale od czasu do czasu sobie pozwalam i nigdy nie żałowałam.
Czasem jeszcze mają coś ciekawego w Dino, ale trzeba uważać, bo jakościowo są bardzo różne.
Saskia
CYTAT(Dorotka @ pon, 10 wrz 2007 - 16:59) *
nie koniecznie icon_smile.gif można nosić profilaktycznie. U zdecydowana większość przedszkolaków w takich butach biega icon_smile.gif

cóż, zdania ortopedów i rehabilitantów są podzielone, miałam do czynienia z kilkoma i jednak przeważała opinia, że memo to przesada dla zdrowej stopy
ja dzisiaj w smyku znalazłam profilaktyczne firmy nemo - można obejrzeć na www.butynemo.pl
sandraw
w memo też mają fajne które nadają się jako "profilaktyczne", choć mają i takie które moim zdaniem i naszej rehabilitantki są tylko dla nóżek z wadami

Ja lubię smykowe buciki- tzn nawet Bartki ostatnio w sumie tam kupiłam taniej niż w smyku

w Gdańsku zawsze kupowałam w takim fajnym sklepiku gdzie od razu robią wkładki dla dzieci- i są prawdziwe profilaktyczne, szkoda że tu ich nie sprowadza nikt (bo cenowo też zdecydowanie tańsze od tych w memo czy nemo)

co do bucików ZIMOWYCH dla roczniaka- maluch tak krótko w nich pochodzi i pewnie nie więcej jak 1,5-2 godziny dziennie że spokojnie w CCC czy Deichmanie wystarczy kupić, co innego ze starszymi dziećmi które mogą dużó wiecej czasu w nich spędzać.
Skupiłabyum sie na dobrych kapciach
Beewee
a kapcie jakie macie, na jakich podeszwach,itp.
z góry dziekuje.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.