To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dorkowemu Misiowi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

użytkownik usunięty
Jak wynika z opisu Dorki na GG jej Misiu kończy dzisiaj dwa latka!

Maluchu, życzymy Ci dużo zdrowia, radości, żebyś rósł na pociechę Rodzicom i starszym Braciom!
A dzielnej Mamie tej drużyny życzę wytrwałości i pięknych owoców ciężkiej icon_wink.gif pracy wychowawczej icon_smile.gif
Mika
wszystkiego najlepszego icon_biggrin.gif
ilona
Najserdecznosci urodzinowe dla Misia i jego mamy icon_biggrin.gif
Ila
Misiu, blizniaku mojego dwulatka wink.gif , szczesliwego dziecinstwa i wszystkiego co najlepsze icon_biggrin.gif
Maciejka
Misiu! Sto lat w radości i miłosci i szczęściu. Ściskamy Cię bardzo, bardzo mocno!

Dorka, powtarzam to, co napisałam Ili: przeciez dopiero co czekałyśmy na poród, a tu już dwa lata!
Tobatka
Wszystkiego najlepszego, spełnienia dziecięcych marzeń i samych beztroskich dni!
aga_mama
Miśku, przesłodki łobuziaku, wszystkiego najlepszego! Rośnij duży na pociechę Rodzicom i niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia icon_biggrin.gif
mam(a)
menada
Sto lat Michałku !!!

Monika ww
Michałku, życzymy Ci wszystkiego co najlepsze!!!!!
Dorka
Bardzo mi miło, że ktoś pamięta o naszych małych rocznicach icon_biggrin.gif . Na prawdę nie spodziewałam się, że tak miło zacznę ten dzień.
Dziekuję wszystkim za życzenia w imieniu swoim i jubilata (on nadal komunikatywnie ułomny, bo mimo 2 urodzin ogranicza się to słow "mama" "tata' 'ja" "to" icon_confused.gif ).
maciejko, Ilu fakt, że te 2 lata zleciało nie wiadomo kiedy... i tak już bedzie całe życie??? icon_eek.gif - Takie nasze wędrowanie

Paka dziękuję za otuchę i proszę o modlitwę o owoce tej pracy wychowawczej wink.gif .

A oto dwulatek i temat tego watku icon_wink.gif w pełnej krasie.

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.