To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jakie sklepy z odzieżą ciążową polecacie w Warszawie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Rosiczka::
Witam Was.

Podpowiedzcie prosze, gdzie macie sparwdzone miejsca w których jest jakis wybor ubran ciążowych.
H&M czy Pepek Swiata w Galerii Mokotow sa mocno przereklamowane, nic tam w zasadzie nie ma sensownego, wszystko przebrane, albo drogie.
Co prawda widzialam takie pytanie na forum, ale gdzies z 2003 roku...

Z gory dziekuje za sensowne namiary icon_smile.gif
MamaLenki
witaj ja zdecydowanie zostaję przy HM i sklepach kdt (pod pałacem kultury), uwazam, ze ciuszy ze slepow wsypecjalizowanych nie warte sa takiej kasy.
siłaczka
Ostatnio byłam w Galerii Ursynów i tam widziałam dwa nieźle zaopatrzone sklepy. Ale dokładnie nie ogladalam, ja to raczej na ciuchach się ubieram...
miskap
Ja chętnie kupowałam w C&A w Galerii Centrum
użytkownik usunięty
H&M Wola Park, Vero moda ma serie dla mam- trzeba pytać (super jeansy i bardzo niedrogo kupiłam w Piasecznie w outlecie) Głównie potrzebowałam spódnic, spodni teraz ciuchy w normalnych sklepach takie tunikowate i rozszerzające się, że mieszcze się w normalne.
Helena
a ja polecam M jak Mama na Kasprzaka icon_smile.gif Moj ukochany sklep i jak sporo kupujesz dostajesz karte rabatowa. https://www.mjakmama.pl/
Rosiczka::
Wielkie dzieki za wszystkie namiary.
Bardziej chodzi mi wlasnie o spodnie, spodnice - szczegolnie bardziej nadajace sie do pracy. Bo sztruksy kupilam w H&M, bluzki oczywiscie teraz w kazdym innym sklepie - na szczescie taka moda icon_smile.gif Ale nie ma nigdzie prostych klasycznych spodni...

marghe.
w Złotych Tarasach jest sklep z odziezą ciązową. Wyglądał interesująco
Ammm
Ja mam sporo bluzek z H&M (najczesciej kupuje w Reducie, bo mam najblizeje, ale maja tez moim zdaniem wiekszy wybor niz w Arkadii).
I bardzo lubie ten maly sklepik: https://www.ciazowe.pl/ na Gorczewskiej. Za pierwszym razem kupilam sporo rzeczy i dostalam rabat i od tamtej pory dostaje rabat nawet jak kupuje jedna rzecz (bez zadnej karty, Pani mnie pamieta 06.gif )

Pepek Swiata ceny ma obledne...
buunia
w złotych tarasach Nivena, są tam fajne rzeczy, przystępne ceny...
buunia
a jesli już o odzieży ciężarnej mowa.... marzą mi się CIążOWE BOJóWKI SZTRUKSOWE, gdzie mogę takie dostać... czasem widzę u kogoś ale w żadnym sklepie... może gdzieś widziałyście.... już drugą ciążę tak szukam icon_wink.gif
P.S. przeszukam jeszcze mjakmama.. ale inne pomysły też chętnie przejrzę...
Helena
buunia ja wlasnie takie kupilam w m jak mama firmy chyba Kathma czy cos takiego.
Asilek88
[post edytowany przez administratora]
Roberta
Ciekawe, ciekawe...
Niezły refleks!
W roku 2011 odpowiedzieć na pytanie z 2007.
cydorka
i to posiadając cały 1 post na koncie
cyd
Filip_inka
oj dziewczyny czepiacie siÄ™ 29.gif
odnalezienie wątku to też wyczyn 06.gif
Moriah
To ja wykopię posta. Poszukuję sklepów, która nie zabiły by mnie na wstępie ceną icon_wink.gif i miały wybór ubrań głównie do biura. Na dniach wracam do pracy po wychowawczym a tam zmiany, zmiany i przez nowy dress code nie nadają się cichy jakie nosiłam w poprzedniej ciąży.
jojoasia
Ja takich rzeczy szukam raczej w sieci, np tutaj https://ekskluzywna.pl/bielizna-ciazowa kupowałam biustonosz do karmienia taki odpinany. U nas w stacjonarnych sklepach ceny serio straszą...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.