To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

prenatal classic i DHA

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

4nia
witam!
Dziewczyny czy mozna brac jednego dnia prenatal classic gdzie sa wszystkie witaminki i dha gdzie jest olej rybi
Aga78
hej, mysle, ze mozesz spokojnie brac i to i to, poniewaz oba preparaty zawieraja inne substancje - prenatal classic witaminy i mineraly, a dha - kwasy omega3.
konto_usunięte
jako tako- nie jest niewskazane Å‚Ä…czenie.
ale ryby to częsty alergen, może uczulać jeśli karmisz piersią.
moje dziecko ma np. uczulenie masakryczne po tuńczyku 08.gif
a rybiego pochodzenia tłuszcz- może działać alergizująco.
4nia
rzodkiewka- karmię piersią i kurcze-zaskoczyłaś mnie icon_sad.gif nie wiem co robić,
biore raz classik, raz dha, choć jak Aga 78 napisała tez wydaje mi sie ze moge jedno i drugie
dziekuje za odp, moze ktoÅ› jeszcze cos napisze?
Aga78
Generalnie uczulac moze wszystko, nawet witaminy, ale jesli bierzesz ten preparat juz jakis czas i u maluszka nie ma zadnych objawow, to mozesz brac spokojnie.
konto_usunięte
CYTAT(Aga78 @ pią, 19 paź 2007 - 11:07) *
Generalnie uczulac moze wszystko, nawet witaminy, ale jesli bierzesz ten preparat juz jakis czas i u maluszka nie ma zadnych objawow, to mozesz brac spokojnie.


racja 06.gif
nie jest powiedziane, że każde dziecko ma uczulenie na rybę 08.gif
moje ma ( jak na wiele rzeczy z resztą 21.gif , więc mam lekkiego hopla 08.gif )
kropa1
Nie polecam przyjmowania oleju rybiego ani podawania go dziecku. I alergia nie jest tu podstawowym problemem. Od lekarza wiem, że w tranie jest EPA, czyli kwas omega3, który jest zdrowy ale nie dla dzieci do 1 roku życia, bo wtedy hamuje on wzrost dziecka. Polecany jest za to czysty DHA, który wspomaga prawidłowy rozwój oka i mózgu. Jak karmimy piersią, to przenika on do mleka, dlatego to my powinnyśmy go zażywać a potem można podawać dziecku (po zakończeniu karmienia).
aisha1111
nie ma to jak odgrzebać post sprzed 4 lat i wstawiać reklamę. zgłaszam do moderacji.
kropa1
Widać, że i Ty zaglądasz do "starych tematów". Mnie po prostu interesuje dany temat, a to,że wątek zamarł nie oznacza, że nie można go odświeżyć. Nie rozumiem dlaczego zgłaszasz mój post do moderacji...
serdecznie pozdrawiam
aisha1111
zaglądnełam, bo myślałam, że ktoś założył nowy temat. a polecam poczytać regulamin, zanim wstawi się (nawet nieświadomie) reklamę.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.