To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Materacyk...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Bibi:-)
Witam Dziewczyny. Być może zdubluję temat Hity i Kity, ale niestety nie znalazłam interesujących mnie informacji.
Zależy mi na waszych opiniach dotyczących materacyków. Jest kilka rodzajów. Podobno najlepszy gryka-kokos, ale ostatnio odradzany w programach o dzieciach, dlatego zgłupiałam.
Za wszystkie informacje z góry dzięki!!!
kasiulek
ostatnio w "Mamo to ja" na TVN Style, ekspert radził w sprawie materacyków:
sam kokos-za twardy
miękka gąbka-za miękki
sprężynowy-przesada
kokos-gryka-niekoniecznie
najlepiej: twarda gÄ…bka lub lateks

miałam kokos-gryka, teraz kupie inny, grykę mam wszytą w pokrowiec materaca i po praniu nieciekawie to wygląda
tysia2202
Ja polecam pianka-kokos-pianka zaplacilam 65 i jestem zadowolona. Tak jak w wyzej wymienionym programie zalecano zeby byl lekko sprezysty i ja taki mam. Polecam
mamuśka.chłidzw
a ja polecam zadac to pytanie na innym podforum. Tutaj zgodnie z przeznaczeniem maja znajdowac się wątki rówieśnicze. 08.gif
Bibi:-)
CYTAT(mamuśka.chłidzw @ śro, 31 paź 2007 - 10:40) *
a ja polecam zadac to pytanie na innym podforum. Tutaj zgodnie z przeznaczeniem maja znajdowac się wątki rówieśnicze. 08.gif


Na jakim? Tutaj są mamy doświadczone...
Tobatka
CYTAT(tysia2202 @ wto, 30 paź 2007 - 22:04) *
Ja polecam pianka-kokos-pianka zaplacilam 65 i jestem zadowolona. Tak jak w wyzej wymienionym programie zalecano zeby byl lekko sprezysty i ja taki mam. Polecam

Przy starszym wytrzymał 4 lata taki materac (i w sumie służyłby dalej, ale czas było biednego czterolatka uwolnić z łóżeczka ze szczebelkami icon_smile.gif ) - teraz nam służy do zabawy.
Dlatego młodszemu też taki kupię.

Nie za miękki, nie za twardy - akurat icon_smile.gif I cenowo znośny icon_smile.gif
Bibi:-)
Dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Tobatko, widzę, że jesteś z Przeźmierowa. Czy mogłabyś polecić sklep lub hurtownię w Poznaniu lub okolicach, w której warto się zaopatrzyć?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.