To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

LUTUSIE 2007 część VI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Nysia
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym (Phil Bosmans)



Witają Was



w składzie:


Agga;) - Agnieszka - 15.01.2007 o godz. 17:58 urodziła córeczkę Darię - 2930 g, 56 cm


Edytax - Edyta - 21.01.2007 o godz. 4:50 urodziła córeczkę Weronikę - 2950 g, 53 cm


Grace28no - 30.01.2007 urodziła córeczkę Paulinę


Agutka24 - Agnieszka - 01.02.2007 urodziła synka Mikołaja - 3300 g, 54 cm


Olguchna - urodziła 4.02.2007 o godz. 12:00 synka Kacpra - 3350 g, 55 cm


Nysia - Agnieszka - urodziła 4.02.2007 o godz. 14:05 synka Krzysia - 3700 g, 56 cm


Kanika - Kasia - urodziła 04.02.2007 o godz.22:03 córeczkę Olę - 2670 g, 50 cm


Inek - Ida - urodziła 5.02.2007 o godz. 7:20 córeczkę Adę - 3100 g, 52 cm


Tysia2202 - Martyna - urodziła 6.02.2007 o godz. 12:20 synka Sebastiana - 3720 g, 56 cm


Sylwia27 - Sylwia - urodziła 6.02.2007 o godz. 22:40 córeczkę Alę - 2380 g, 49 cm


Cela - Agnieszka - urodziła 7.02.2007 o godz. 14:27 synka Pawła - 3510 g, 57 cm


Natala - Natalia - urodziła 7.02.2007 córeczkę Jagodę - 3450 g, 57 cm


Figa1 - Anita - urodziła 7.02.2007 synka Juliana - 3150 g, 55 cm


Ma-Rita - Małgosia - urodziła 8.02.2007 o godz. 11:25 synka Iana - 3290 g, 49 cm


Marhab - Marta - urodziła 10.02.2007 o godz. 22:20 synka Michała - 3400 g, 54 cm


Nika27 - Sylwia - urodziła 15.02.2007 o godz.14:55 synka Bartusia - 3800 g, 53 cm


Doti - Dorota - urodziła 16.02.2007 o godz. 1:40 synka Dawidka - 3650 g, 55 cm


Olinka25 - Ola - urodziła 17.02.2007 synka Bartka


Mauugosiai - Małgosia - urodziła 17.02.2007 o godz. 2:30 córeczkę Martynę - 3450 g, 54 cm


Eiwanka - Ela - urodziła 18.02.2007 o godz. 14:30 córeczkę Polę - 3350 g, 54 cm


Iśka - Monika - urodziła 18.02.2007 o godz. 18:25 córeczkę Jagodę - 3140 g, 53 cm


Mama_Madzia - Magda - urodziła 20.02.2007 synka Konrada - 4130 g, 59 cm


Monilka - Monika - urodziła 20.02.2007 o godz. 6:35 córeczkę Olę - 3050 g, 52 cm


Mili84 - Milena - urodziła 20.02.2007 o godz. 20:36 synka Milana - 5000 g, 59 cm


Sulichna - urodziła 21.02.2007 o godz. 13:05 córeczkę Anikę - 3440 g, 56 cm


Ilonka23 - Ilonka - urodziła 21.02.2007 o godz. 16:55 córeczkę Nikolę - 2850 g, 51 cm


Monia - Monika - urodzila 22.02.2007 o godz. 4:15 córeczkę Wiktorię - 3250 g, 55 cm


Anulek2505 - Ania - urodziła 23.02.2007 o godz. 3:45 synka Kacpra - 3610 g, 56 cm


Samonia6 - Monika - urodziła 23.02.2007 o godz. 8:40 synka Antosia - 3350 g, 55 cm


AniaEl - Ania - urodziła 26.02.2007 o godz. 14:30 córeczkę Kingę - 3000 g, 53 cm


Słonko1512 - Monika - urodziła 27.02.2007 o godz. 16:40 synka Kubusia - 2900 g, 57 cm


Ada25 - Ada - urodziła 27.02.2007 o godz. 21:00 synka Mikołaja - 3820 g, 54 cm


Moniczkaa84 - Monika - urodziła 28.02.2007 o godz.18 synka Bartusia


oraz Majowy Lutuś Emilka z Mamą czyli
M&B - Marta - urodziła 14.05.2007 o godz. 15.30 córeczkę Emilkę - 2980 g, 54 cm








Tak się zaczęło..... po dziewięciu miesiącach powstał 'Lutusiowej Sagi' tom pierwszy, drugi, trzeci, czwarty i piąty




zaczynamy tom VI sagi o Lutusiach...
mim
Pierwsza!!!! 06.gif
mim
Na początek zęby:
Stan na 02.11.2007

"Zębni":
Dawid-6 ząbków
Pola- 6 ząbków
Milan-6 ząbków
Ian-6 ząbków
Bartuś- 6 ząbków
Konrad- 5 ząbków
Krzyś- 4 ząbki
Kacperek-4 ząbki
Ala-4 ząbki
Wiktoria-3 ząbki
Ada-2 ząbki
Daria- 2 ząbki
Mikołaj- 2 ząbki
Jagoda- 2 ząbki
Ola-córcia monilki- 2 ząbki
Ola-córcia Kaniki- 2 ząbki
Anika- 2 ząbki
Antoś-2 ząbki
Kinga-2 ząbki
Sebastianek- 1 ząbek

"Bezzębni":
Pawełek
Emilka-majowa dziewuszka

Monia i Wika
Siemka
Dzięki za wsparcie, trzeba być twardą a nie miękką hehehe
Monilka to jet T a nie P icon_razz.gif hihi 29.gif
Ktos ostatnio pytał o wózek więc to jest firma BebeComfort model LOLLA czy jakoś tak, nie wiem,bo mam go w aucie icon_razz.gif
Jest najfajniejszy na świecie 03.gif 03.gif zajmuje bardzo mało miejsca (składa sie w parasolkę) alumka i bradzo wygodny zarówno dla mamy jak i Wikuśki. Pani mi go doradziła, bo można dokupić gondolkę i fotelik (jak bym następne planowała hahaha) narazie nie możliwe, bo jadę na zastrzykach anty 08.gif 08.gif a i dałam za wózek 1400+300 za śpiworek.
pozdrówki
Ma-Rita
No to jako trzecia melduje sie na 6 czesci lutusiow 06.gif
Ma-Rita
A teraz po kolei...

Monilka no nareszcie doczekalysmy sie zdjec Oluchny 06.gif Ian wreszcie mial okazje zobaczyc narzeczona 06.gif 29.gif

AniaEl popros meza, zeby powiedzial bratu, ze kwiecistosc jezyka moze rozwijac w innych miejscach a nie przy waszym dziecku. Jesli maz bedzie mial obiekcje powiedz, ze wobec tego zrobisz to sama (powinno zadzialac 29.gif )

Ada jak tam kaszel Mikolajka?

Anulek i na Kacpra przyjdzie czas icon_biggrin.gif Potem jeszcze bedziesz z utesknieniem wspominac chwile, gdy nie musialas co 5 minut wyciagac go spod stolu, lawy, odciagac od kabli i wtyczek 29.gif 29.gif

Mili to szybkiego uporania sie z remontem zycze icon_biggrin.gif

Ok musze konczyc,bo mlody wlasnie zaczal bardzo niefajnie pachniec 29.gif
Pozniej nasmaruje wiecej...
Kanika


NO i kolejna część, równo po miesiącu icon_smile.gif Aleśmy miały tempo icon_smile.gif
Moje dziecko włąsnie ogląda misia uszatka i łołuje icon_smile.gif Mogłaby iść spać, bo musze korytarz umyć, i to ten przed mieszkaniem, bo jest po prostu siny...sąsiedzi robią remont i ekipa coś tam chyba szlifuje albo cuś...i otwierają drzwi zeby przewietrzyć,...no i cały korytarz zafaj.....Dobrze ze całego nie muze myć icon_smile.gif
dziadki na cmentarz pojechały icon_smile.gif wioęc mamy mały luzik icon_smile.gif
Ma-rita super łysolek icon_smile.gif Śliczny więc Oluchna Monilki będize mieć rewelacyjnego narzeczonego...a czy wy sobie wyobrażacie jakie dzieci z tego będą???? 04.gif 04.gif
FDobra ide pobuszować z moją księżniczką icon_smile.gif właśnie ogląda tekedysk icon_smile.gif misia z gołym tyłkiem :)zaczał sievielki płacz nie wiem czemu...ide ppaapppaa
mama_madzia
heyka melduje sie kolejno na 6 części icon_smile.gif

u mnie glucho i cicho, chlopaki zasneli po obiedzie i spia do tej pory...hmm a ja zrobilam sobie kawke i okupuje kompa icon_smile.gif

Moj Konrad wedruje juz na okolo lozkaa czasem ma momenty ze sie niczego nie trzyma tylko stoi, dziadek twierdzi ze jeszcze chwila i bedzie chodzil....az sie boje co to bedzie, wszystko bedzie leciec z hukiem na ziemie icon_razz.gif Do niedawna potrafil wstawac w lozeczku chodzic dookola ale nie umial spowrotem usiasc w lozeczu ale dzis widze to to opanowal wstaje siada wstaje siada....
Jesli chodzi o jedzenie to probuje powoli wszystkiego...ostatnio nawet rybke...
a wlasnie mialam was pytac dajecie dzieciom danonki? czekoladki np. kinder?
Ma-Rita
Madzia ja Danonki daje, ale tu sa takie od 4 miesiaca na mleku modyfikowanym nazywaja sie Danonki Start. Z tego co sie orientuje te polskie zalecane sa od 3 roku zycia.
Powiem szczerze, ze raczej bym sie powstrzymala. Zreszta sama staram sie podawac je rzadko, bo to slodkie jak diabli. Teraz w listopadzie jak bede na kontroli zapytam kiedy mozna zaczac podawac dziecku zwykly, naturalny jogurt, bez cukru. A moze ktoras z was sie orientuje ???

Co do czekolady to trzeba wziac pod uwage, ze kakao jest silnym alergenem.

Powiem szczerze, ze ja bede sie starac jak najdluzej nie podawac mlodemu slodyczy, slodzonych sokow itp. Dlatego tak ograniczam te Danonki. Nasze maluchy jeszcze sie naprobuja czekolady, chipsow itp. moim zdaniem im pozniej poznaja ich smak tym lepiej, bo zdrowiej 06.gif
mama_madzia
A TO MOJ SYNUS PO DRZEMCE CZYTA CO W TV LECI - CHOC SAM NIE OGLADA BO NARAZIE GO TO NIE INTERESUJE, MOZE O PONIEKTORE REKLAMY LUBI

[img=https://img265.imageshack.us/img265/1386/bobas026ii2.jpg]

A TU DOBIERAM SIE DO PILOTA icon_razz.gif

[img=https://img229.imageshack.us/img229/4876/bobas019sw3.jpg]

[img=https://img229.imageshack.us/img229/5868/bobas020fp5.jpg]




Doti
Witam na 6 części.
Niestety nie mam kiedy was poczytac 32.gif
Dawidek dzis caly dzien spi, Wczoraj poszedl spac o 17 spal cala noc tzn troche sie wiercil ale nie plakal. Obudzil sie o 6 rano z wysoka goraczka i znowu o 8 zasna do 10.30. potem znow na godzine o 12.30 i teraz znowu spi od 16. Nie mam pojecia co to moze byc. Podejrzewam ze zab bo ma troche buzke spuchnieta. Ale czy by spal gdyby go cos bolalo? 13.gif
mama_madzia
a teraz pokaz zabkow dla cioc troche trudno bylo uchwycic ale dalam rade

oto trzy dolne icon_razz.gif

[IMG=https://img213.imageshack.us/img213/8260/bobas016ic6.th.jpg]

a to dwa gorne icon_razz.gif

[img=https://img102.imageshack.us/img102/6295/kondziu005qo0.jpg]
mama_madzia
A TU GADAM Z CIOTECZKAMI Z FORUM JAK MAMA NIE WIDZI icon_razz.gificon_smile.gif


[img=https://img213.imageshack.us/img213/7076/bobas027vd5.jpg]

A TU W MOIM DOMOWYM BASENIE icon_smile.gif

[img=https://img410.imageshack.us/img410/2808/bobas001hg5.jpg]

[img=https://img150.imageshack.us/img150/1432/bobas006ms3.jpg]

NO TO TYLE FOTEK Z DZISIEJSZEGO DNIA icon_razz.gif

mim
Ma-Rita młody dalej kaszle ale trochę mniej więc antybiotyku nie podawałam:) Ja tak jak Ty nie daję póki co młodemu nic innego niż to co ma w słoikach. Kaszki i soki kupuję te bez cukru. Czasem pożre bułkę-znaczy kawałeczek. Danonków nie dawałam i nie mam pojęcia od kiedy można dawać zwykły naturalny jogurt?
Madzia-Konradek cudny!!! Jakie on ma wielkie oczy 06.gif Będzie rwał laski:)
Ma-Rita
Doti to rzeczywiscie niepokojace, ja bym zadzwonila do pediatry lub pojechala do szpitala. Taka osowialosc i dlugie spanie to nie jest normalne u malucha...Co innego gdyby marudzil...Lepiej poradz sie lekarza.

Madzia zebory imponujace 06.gif U nas tez rosna z taka diastema 06.gif Ale u prawie wszystkich maluchow tak jest. Choc ja np. odziedziczylam taka diasteme miedzy gornymi jedynkami po babci ze strony mojego taty 03.gif Na szczescie nie jest duza. W calej rodzinie procz babci mam ja ja i moj kuzyn. Mam nadzieje, ze Ian tego po mnie nie odziedziczy. Chcialam nawet to korygowac, ale dentysta mi powiedzial, ze to naprawde niewielka przerwa i szkoda aparat zakladac, no chyba, ze sie bardzo upre. No i zrezygnowalam i diastema zostala na swoim miejscu 29.gif
mama_madzia
no oczka ma duze wlasciwie nie wiem po kim....ale duzo osob mowi ze ma duze...hmmm a przerwe miedzy zebami widzialyscie ? hehe slyszalam ze jak ma sie tka przerwe to jest sie "kochliwym" heheh no ładna przyszlosc mojego syna icon_razz.gif
Agga:)
madzia konradek przesliczny i te dwa zebolki 06.gif super

anulek i marita takie male przystojniaki z chlopakow i piekne usmieszki maja 03.gif

Doti ja tez bym skonsultowala sie z lekarzem ale trzymam kciuki za zabki &&&&&&&&&&

Ada to za zdrowko mikolaja impreza.gif impreza.gif

Monilka coreczka przesliczna przytul.gif zobaczysz jeszcze kiedys eksio obudzi sie w reka w nocniku ale bedzie juz za pozno przytul.gif przytul.gif

madzia ja osobiscie dalam trzy danonki dari i to przy antypiotyku ale odstawilam witamine d3 a tak to daje serek homo z jorgera slyszlam ze dla dzieci ten jest dobry wazne jest by w skladzie serka nie bylo mleka w proszku tylko plynne a czekoladke tez dostala ale tylko tak polizac 11.gif
mim
Madzia ja słyszałam że jak ma się przerwę między ząbkami-szczególnie u chłopców to ma się duże powodzenie u płci przeciwnej. Także myślę że już niedługo zaczniesz opędzać kandydatki od Konrada 06.gif

Doti leć jak najprędzej do lekarza, mały jest osowiały...a ma apetyt?? Może to ząbki ale raczej byłby wtedy rozdrażniony i pewnie jakaś infekcja go łapie:(
Kanika
JA tylko na chwilę, przeczytałąm, potem poopisuję, teraz idzeimy z dziadkiem do tesco po pieluchy, bo na jutro moze zabraknąć icon_smile.gif papaśki, zajrzę otem. olka mi cały dzienpraktycznie nie spała,...więc mam dość, ale idzie coraz barzdiej w raczki, i coraz pewniej trzymana drepta icon_smile.gif super icon_smile.gif ciesze sie bardzo bo to dobry znak icon_smile.gif
anulek2505
Ja teżśie melduję na VI części icon_smile.gif

Ma-Rita z tego co czytałam to jogurt naturalny można podawac w 11 miesiacu.

Doti lepiej jedz z sdawidem do lekarza. Dziewczyny mają racje że taka osowiałość to nic dobrego.

Madzia ja Kacprowi nie daje Danonków ani czekolady przez skazę, ale jakby jej nie miał to napewno jeszcze by nie dostawał, po co ??? Jestem takiego samego zdania na ten temat jak Ma-Rita. Narazie Kacper je mleko z kleikiem (nie kaszka bo w kaszce jest cukier), gotuję mu zypy to nawet soli nie daję, i owoce je, albo banan i jabłko albo ze słoiczka.
AniaEL
Hej icon_biggrin.gif

No nie wierzę! Ja największa gaduła nie załapałam się ani na końcówkę części 5, ani na pierwszą stronę części 6 icon_rolleyes.gif Ale się porobiło. Muszę ochłonąć, zanim coś naskrobię 29.gif
Doti
Hejka mamuski.
Dzieki za rady. Juz wlasnie myslalam o tym by jechac z nim do lekarza ale jak odudzil sie i 17 jest calkiem inny icon_smile.gif tak sie rozbrykal ze nie moge za nim zadazyc. icon_smile.gif Nawt nos chcial mi ugryzc. Mam nadzieje zy to bylo tylko chwilowe przez ta okropna pogode.
Pozdrawiam wszystie lutusie i icz mamusie. Ide do mojego Brzdaca bo znowu wszystkie szafki sie otwieraja 04.gif
AniaEL
Dziewczyny naprawdę nie macie się, co martwić, że Wasze dzieci nie raczkują, nie wstają, nie próbują chodzić. Przyjdzie na nie czas, a wtedy będziecie błogosławić ten okres, kiedy lerzały na brzuchu i jęczały 06.gif

Doti dobrze, że z Dawidkiem wszystko w porządku. Może rzeczywiście pogoda tak na niego zadziałała. Szkoda, że tak nie działa na moją córkę.

No i doczekałam się zdjęć lutowych przystojniaków: Kacpra, Iana i Konrada.

Nika nie zwalaj winy na mnie z tym komputerem 29.gif

Nysia a wczorajszy odcinek CSI widziałaś? Horatio znów był w NY. Szkoda, że trzeci sezon Miami zaczyna się i kończy tak smutno.

Madzia e-mail doszedł. Dziękuję. Bardzo się wzruszyłam.

Kinga nie prędko dostanie jakikolwiek produkt mleczny, o czekoladzie też nie ma co wspominać. Przy jej alergii wolę nie ryzykować.
Dzisiaj w jej menu zadebiutował banan. Prawie wpychałam jej na siłę, bo nie był ze słoiczka, tylko najzwyklejszy rozdrobniony przeze mnie. Kindze jedzenie kojarzy się tylko z butelką lub słoikiem. Ale się nie dam i jutro powtórka z rozrywki.

Kupiłam sobie dzisiaj jakieś włoskie piwo. Zobaczymy. Może nie będę pluła dalej niż widzę.
Nysia
Hej Mamuśki
meldować się na szóstej części nie muszę bo i tak pierwsza byłam Ada 29.gif

Ania - no pewnie że widziałam wczoraj CSI, nigdy nie przegapiam icon_smile.gif co do tych sezonów to sie gubię, nie wiem który jest który, a czemu się smutno kończy i zaczyna?
zdjęcia naszych przystojniaków cudne, będziecie miały problemy gdy dorosną icon_smile.gif
Monilka - wreszcie zobaczyłam Oleńkę - cudo, ona jest słodka jak... jak kawałek tortu po prostu, chce się ją zjeść icon_smile.gif A Ty z tym wszystkim jesteś super-babka, podziwiam Cię bardzo
Doti - to dobrze że już jest ok z Dawidkiem, może faktycznie to mały meteoropata (czy jak to sie pisze)
co do raczkowania, chodzenia itp. to podzielam zdanie AniEl - jeszcze będziecie chciały czas cofnąć, zobaczycie
z jedzeniem Krzysia na szczęście problemów nie ma żadnych, on jest jak odkurzacz - wszystko wchłonie ale danonków i innych pyszności dla dzieci nie daję, ani jemu ani starszym. Chyba kiedyś pisałam - jogurt naturalny z dodanymi owocami, do picia tylko woda, ew. z sokiem z Herbapolu. Śmiesznie było z Julią na zielonej szkole - cała klasa kupowała sobie słodkości, lody, gofry itp. a Julia tylko gazowane oranżady - widać czego jej brakuje icon_smile.gif Jeszcze się chemii najedzą gdy starsi będą.
Teraz Danonki "uderzają" reklamami w babcie - zauważyłyście? - mamy już odstawiają te słodkości więc czas na dziadków bo sprzedaż spada icon_smile.gif
Acha - i pamiętam gdy Julia była malutka to faktycznie były Danonki dla takich małych dzieci (chyba takie jak u Ma-Rity) teraz już dla przedszkolaków są - ciekawe czego tam dodają oprócz cukru?

ok, uciekam bo M. w kolejce nóżkami przebiera icon_smile.gif
papa
Nysia
aaa- a propos słodkości to przypomniała mi się świetne hasełko młodej damy - byliśmy w Krakowie w ostatnią niedzielę, M. zabrał starszaki do smoczej jamy a ja ze śpiącym Krzysiem czekałam przy wyjściu. Wychodziła mama z córeczką - gdzieś 4-5 lat i rzuciła pytaniem "Mamo, a czemu ten smok się wafelski nazywa - to od wafelków?" 06.gif 06.gif 06.gif Myślałam że zjadę tam po prostu.

i jeszcze scenka z dzisiejszych zakupów w castoramie. U nas jest zawsze problem z małymi wózkami, tzn. z normalnymi "hipermarketowymi", pod zadaszeniem stoją zazwyczaj same paleciaki. Mnie akurat udało sie trafić taki zwykły wózek a wracając do samochodu zobaczyłam że przy zadaszeniu stoi małżeństwo i ma problem bo normalnego wózka nie ma icon_smile.gif Mówię więc do nich czy mają złotówkę (tyle wrzuciłam do wózka) a oni zaczęli kręcić, że nieee, że chyba nie zabrali.... no to spadówa, nie będę im złotówki zostawiać icon_smile.gif Mówię więc do Julii, to podtrzymaj Krzysia a ja wózek do rzędu wrzucę i wtedy baba zajarzyła o co chodzi.... Tak, tak, już mi daje tę złotówkę... I dopiero do mnie doszło że wzięła mnie za żebraczkę 06.gif , zaczęłam się tak histerycznie śmiać a ona przepraszać na zmianę z mężem.... ona czerwona była jak burak a ja ze śmiechu nie mogłam drzwi otworzyć....
mim
CYTAT(Nysia @ pią, 02 lis 2007 - 20:16) *
meldować się na szóstej części nie muszę bo i tak pierwsza byłam Ada 29.gif


No wiem wiem...tak tylko chciałam Cie wywołać 08.gif

Doti dobrze że z Dawidkiem jest ok:)icon_smile.gificon_smile.gif Kamień z serca:)

Ja również podzielam zdanie Nysi i AniEL. Mimo iz moje dziecię nie raczkuje jeszcze, to się cieszę bo nie trzeba za nim biegać i tam gdzie się go zostawi tam jest. Trza sie cieszyć tym stanem 06.gif

AniaEL widać niezbyt często zaglądasz bo taki moment przegapiłaś i też piwkuję:) Zdrówko!
Kanika
NO to i ja się melduje po raz kolejny dziś icon_smile.gif Pieluchy kupione, ale w tesco pustki...musiałam kupić 4+ icon_sad.gif i chusteczek nei kupiłam, jutro po drodze gdzieś wejdę,,,,
Doti jak dobrze ze senność Dawidkowi mineła...i ze wszystko ok.
Co do słodkości, to też staram sie nic nie dawać czego jesć nie powinna...czasem sie zdarzy ze coś do polizania dostanie...ale tak ani kaszek - jest na nie chyba uczulona..na każdą..nie wiem co tam dodają...herbatka tylko gorzka, czasem dla osłodzenia zycia dostanie wodę z glukozą, albo jakis soczek. dziś był gruszkowy pity prosto z kubeczka inaczej nei chciała ani butlą ani łyżeczką... icon_smile.gif do tego sloiki, owoce - jabłko gruszka, brzoskwinka, banan, czekolady też za szybko nie dostanie icon_smile.gif Ostatnio dostała do polizania ogorka kwaszonego icon_smile.gif troche sei skwansiła ale chciała dalej icon_smile.gif
Nysia to się uśmiałam icon_smile.gif
Ania to gdzieś ty była cały dzień??? Też nie wierzę ze właśnie ty sie nie zdążyłaś załapac icon_smile.gif No cóż kiedyś ten pierwszy raz musi być nie ??? 06.gif 06.gif
A chłopaki oczywiście przesłodkie icon_smile.gif
AniaEL
Nysia Polast pokazuje teraz 2 sezon Miami i NY, więc nie będę Ci psuć zabawy icon_lol.gif
A przygody to Ty masz 29.gif
O smoku wafelskim jeszcze nie słyszałam, chociaż historię Krakowa do końca średniowiecza, łącznie ze wszystkimi legendami, mam w małym palcu.

Miałam trochę zabiegany dzień i nudną Kingę u boku, więc nie było czasu, aby zajrzeć i przegapiłam wink.gif
kasiula_poznan
czesc Mamusie,
witam goscinnie icon_smile.gif ja z wrzesniowek icon_smile.gif gratuluję rozpoczęcia kolejnej części sagi...
specjalne pozdrowionka dla Sylwii27, Kaniki i M&B... icon_smile.gif

CYTAT(mama_madzia @ pią, 02 lis 2007 - 17:13) *
no oczka ma duze wlasciwie nie wiem po kim....ale duzo osob mowi ze ma duze...hmmm a przerwe miedzy zebami widzialyscie ? hehe slyszalam ze jak ma sie tka przerwe to jest sie "kochliwym" heheh no ładna przyszlosc mojego syna icon_razz.gif


mama_madzia u nas przerwa między zębami jest rodzinna... nie wiem jak moj Tata ale ja do pewnego okresu zycia bylam baaaaaardzo kochliwa hehe icon_smile.gif
potem mi przeszlo, i przerwa tez sie zeszla icon_smile.gif
Kanika
Wiecie co, aż mi si na wspomnienia zebrało po tym jak popisałam trochę z dawnymi znajomymi z którymi już dobrych kilka lat kontaktu nie było...
Kasiula małpo wredna, co sie wogóle nie odzywasz co??? nie wiesz jaki mam nr gg??? 04.gif 04.gif
Kanika
No i sie zapomniałąm pochwalić ze moja córcia w koncu przewraca sie z brzuszka na plecki i na odwrot icon_smile.gif
Kanika
I oczywiście największa radocha jest przy pieluszce , jak ona na bok a ja ją spowerotem...teraz przewijanie zajmuje nam więcej czsu niż zwykle icon_smile.gif
AniaEL
Kanika czekaj aż Olka, przy przewijaniu, leżąc na boku mostek będzie robiła 03.gif

M&B co u Ciebie? Mam nadzieję, że nastrój już trochę lepszy.

Też byłam na tej stronie https://www.nasza-klasa.pl/ Za ludźmi z liceum specjalnie nie tęsknię, a z większością z podstawówki mam kontakt. Od czasu do czasu robimy sobie spotkania, ale jak zobaczyłam nasze zdjęcie z końca 8 klasy to się wzruszyłam.
eiwanka
Hej, hej
No pięknie, już kolejna część!!!
CHłopcy przystojniachy, a Oleńka miodzio, jejku, ale ładne te nasze dzieciaczki icon_smile.gif
Oczka już lepiej, moje i POlusi też. Za to boli mnie gardło 03.gif
CO do żywienia to nie raz się wypowiadałam, więc wiecie, że przychylę się do zdania większości, żadnych świństw. Zdążą się najeść tej całej chemii. Jogurt naturalny rzeczywiście od 11ms, chyba, że jako dodatek to wcześniej. Danonków nie daję nawet Tośce, BAbcia{haha, ktoś ma rację z reklamami} jej kupiłą ze dwa razy to zjadła, ale ja nie kupuję. Serki homo czasem, zwykłe jogurty, niekoniecznie muszą być słodkie, taki zwykły naturalny Tosia też lubi. NO, ale ona ma już2,5roku. POlutek jeszcze poczeka, choć tak jak pisałam ostatnio ewidentnie skazaa mija. HIP HIP HURRA icon_biggrin.gif
NO to wyglada na to, że wszystkie dzieciaczki mają przerwę między górnymi jedynkami, oczywiście te, co je mają icon_biggrin.gif
DOti, dobrze, że już ok.
NYsia, smok wafelski mnie powalił na kolana icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Aż S. przeczytałam, też się uśmiał. A scena przed marketem 03.gif 03.gif 03.gif
I rację masz, i ANia z Adą, że jak już dzieciaki zaczną się przemieszczać same to koniec icon_razz.gif Polutek raczkuje ostatnio z prędkością światła, ledwo wejdę do łazienki to już w drzwi mi skrobie. DO legowiska psa włazi i w ogóle, a o parapecie to już chyba pisałam. SIostra jej pokazała, jak się wchodzi po sofie na parapet i staje przy oknie.
Wysyłam i popatrzę co zdążyłyście naklikać icon_smile.gif
eiwanka
O widzę, że Olusi należą się brawa!!!
Kanika
Dobra ja uciekam do wanny się oporządzić, a potem do maludy icon_smile.gif Miłej i spokojnej nocki:) do jutra icon_smile.gif
Mili84
witam na VI czesci ,
zaraz nadrobie te dwie stronki
Kanika ja od paru dni jestem zalogowana na naszej-klasie rewelacyjna stronka znajduje pommału starych znajomych Moze i ciebie spotkam icon_smile.gif
siedze tam a opuszczam sie w czytaniu Lutusii 37.gif

ajj chciałam dodać ze moje dziecko od dzis Raczkuje i z pozycij lezacej potrafi sam usiaść impreza.gif impreza.gif
Agga:)
dla Oli i Milanka
Agga:)
czuje sie jak wyrodna matka ja to darii daje juz nawt nasz obiad 43.gif 37.gif rosol z makaronem ona uwielbia rybke z brokulami i ziemniakem, kluski w niedziele to zje 1cala i pol a zreszta nie ma rzeczy ktorej ona nie lubi moze popelniam blad ale moi rodzice tez nas tak wychowali i jestesmy zdrowi 37.gif
Agga:)
zdiecie mi zniklo przy paseczku ale jak widac to Ani tez 21.gif
monilka
A co tutaj tak nigogo nie ma o tej porze..
Dziewczynki nam piwkują..to i znikły..Podrzućcie mi też coś 06.gif
Nysia ty nas nie racz takimi opowiadaniami bo przez Ciebie malo co z krzesła nie spadłam.. Jak Ty w ciężkiej sytuacji jesteś to pisz śmiało..Zawsze jakąś złotówkę podrzucimy 04.gif 04.gif
Ada Ty przodowniczko jedna..Jeszcze się chwali, że pierwsza..Od razu na myśl mi przyszło..Proszę Pani ja pierwsza odrobiłam lekcje 04.gif 04.gif
Nie pamiętam już która pisała, ale co do naszych dzieci...Ma-Rity i i mojej..z naszych dzieci wyjdą grube łysolki 04.gif . Grubaski po Oli, Łysolki po Ianie...i oczywiście z seksowną szparą w ząbkach 06.gif
Mama_Madzia ja też się podpisuję pod dziewczynami z czekoladą i danonkami. Oczywiście mam koleżanki, które już karmią dzieci swe. Nie komentuję..sprawa każdego...osobiście uważam, że chemii dzieci zdążą się najeść i tez będę odwlekala wszystko tak długo jak się da..A najbardziej mnie wzdrygają chispy w rączkach takich maluchów..Toż to tam soli, chemii do bólu..Ale to jest tylko moje prywatne zdanie..
Doti..najwazniejsze, że dzieć Ci wraca do normalności..kciuki trzymam&&&&
Kanika no to gratulacje dla Olki za postępy brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Agga Ty nie jesteś wyrodna..my tu piszemy o chemii podawanej dzieciom..a nie o normalnym obiadku 06.gif
AniaEl no to jakeś Ty się gaduła opóźniła..to świadczy, że się opuszczasz dziewczyno..Ty się popraw i to migiem...częściej się udzielać tu prosim..
A moja Ola dzisiaj zaliczyła główkowanie 37.gif
monilka
Milli a tak jeszcze do głowy mi przyszło..Dzisiaj przyszły kozaczki Oli i są zdecydowanie za duże 37.gif . Jak pisalaś o Milanka butach..to on ma takie wysokie podbicie, że żaden butek nie wchodził?? icon_eek.gif . Bo Olce bez rozpinania kozaczka mogę zdjąć.
Monia:) Ty się nie czepiaj jakiś literek..najważniejsze, ze kumałam o co chodzi:)
monilka
No i za VI część Lutusiów brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif
monilka
O kurcze i ostatnio w natloku zdarzeń zapomniałam wam napisać co z nianią..Zgłosiła się dziewczyna..Z tymże ona pilnuje dwa dni w tygodniu dwójki dzieci. No ale jak na razie lepszy rydz niż nic. Zostaną mi dwa dni do kombinowania, a nie cały tydzień..
AniaEL
Przez te zmiany zapomniałam o czymś.
Anulek jak spotkanie w pracy? I nie martw się, może jeszcze coś znajdziesz.

Monilka może jeszcze się zgłosi jakaś pełnoetatowa niania na czas choroby.

Agga mnie już dawno zniknęło zdjęcie koło paczka. Nawet nie wnikam, co się z nim stało. Pewnie całość była nieregulaminowa i amini się tym zajeli.

Ja Kindze nie mogę założyć żadnych butów, bojak się tylko z jakimś zbliżam, to ona zaraz zwija palce i po balu.
Agga:)
a co do bucikow to ja zostawilam sobie te z bartka bo jak zalozylam darii i zobaczylam roznice w robieniu kroczkow to od razu tamte sprzedalam kolezance bo chciala tylko do wozka a te zostawilam 08.gif

Monikla biedna Ola a jaki ty rozmiar kupilas 20?
Agga:)
a teraz to nawet paska nie mam 21.gif
Agga:)
pojawiam sie i znikam 21.gif 32.gif 43.gif 13.gif 08.gif 06.gif
AniaEL
Agga ja Twój pasek widzę cały czas.
monilka
Agga ja kupiłam rozmiar 20..ale za bardzo się nie przejmiję tym, bo raczej nie podejrzewam, żeby Olka prze zimę zaczęła chodzić..także będą tylko do wózka..A Ty sobie zostawiłeś te, które chciałaś sprzedać?? Jednak co Bartek to Bartek..I jeśli daria śmiga to na pewno jest różnica
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.