To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

WÄ…tek z aferÄ…

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
kos-mitka
doczytalam icon_smile.gif ..ze jestem gorsza bo pisze tylko na podforum .. no coz ja generalnie nie mam czasu na wirtualne zycie bo mam realne i to bardzo udane ale jak widac w tej spolecznosci nie przystaje .. wiec sie rozstaje ..

jak otworze forum (lub jak ktoras znajdzie wczesnej czas na to ) to dam znac .. was znam ..was lubie ..a reszta ........................................................... "mnie nie interesuje "
kos-mitka
wiewiora tez ma o tym swoje zdanie
https://www.voila.pl/3py1s/?1
yolunia
kosmitka mina nieziemska 04.gif 04.gif 04.gif

a co do forum to jak wszystkie pójdą za nami to ja sie piszę i moge coś podziałać, nawet już mam coś na oku 08.gif
(nie)dzielna
To nie jest wyjście uciekać, w sumie to i tak na maluchach jest najprzyjemniejsza atomosfera. A TWA jest wszędzie. Moim zdaniem należy po prostu przejść obok i tyle.
Kosmitko społeczność owszem jest ale my tu mamy swoją mniejszość grudniową, zostań z nami bo będzie nam smutno bez Ciebie i wiewiórowej miny karcącej 06.gif
vanillka
CYTAT((nie)dzielna @ czw, 08 lis 2007 - 18:05) *
To nie jest wyjście uciekać, w sumie to i tak na maluchach jest najprzyjemniejsza atomosfera. A TWA jest wszędzie. Moim zdaniem należy po prostu przejść obok i tyle.

Zgadzam sie z Toba Wandziu w 100%.
meggie
kosmitka- ja ci tu zaraz hita sprzedam, zdrzemnelam sie po pracy i snilo mi sie ze cie admin zbanowal, i ze napisalam zeby mnie zbanowal a ciebie zostawil bo jestes skarbnica wiedzy no i sie obudzilam

wchodze i co widze, nie wierze! zostan bo sie wybiore do Ciebie z ruzga icon_wink.gif

mi obojetnie czy sie wyniesc, przeniesc, czy usunac ja tam moge wszedzie pisac

a mina Toski- nieziemska, normalnie czekalam na jakas reakcje malej icon_smile.gif
*sylka*
kurczę Alan mi dostał gorączki, do lekarza mnie juz nie chcieli przyjąć ale w sumie narazie nic poza gorączką mu nie jest
jutro rano idziemy do lekarza wiec zobaczymy

dziewczyny dajmy już spokój tej awanturze, zrobiło się strasznie nieprzyjemnie, nie chcę sie z Wami szukać po innych forach, wiec pozostańmy tu i nie poruszajmy już na tym wątku tego tematu, a (nie)dzielna ma rację że na innych forach nie jest lepiej
więc proszę o nieużywanie żadnych obraźliwych slów wobec innych i sprawa będzie załagodzona, naprawdę nie jest to nam potrzebne i jeśli moge prosic nie piszcie po moim poście już nic na ten temat
kos-mitka zastaniesz oczywiście z nami bo inaczej przyjadę do Was i siłą Cię zmuszę do pisania, no a Tośka miny strzelać potrafi niezłe 04.gif 04.gif
salamandra.79
pokazuje klase
salamandra.79
...
meggie
Sal- zachowaj klase i zmien dublowanego posta icon_smile.gif

prosze to mial byc watek urodzinowy a nie bijatykowy

podaje do siebie maila maga_r@wp.pl w razie by ktos chcial pogadac nie na temat
kos-mitka
powiem wam tak .. to nie w kryteriach ucieczki ale jak czytam dalej wywody "obok" to nie wiem czy sie smiac czy plakac ..
wcale nie jest prawda ze na innych forach tez tak jest .. .. nie napisze co mysle ,bo zaraz sie tu zleca icon_smile.gif

moja propozycja zalozyc nasze forum podwieszone pod strone dzieciaczkow ..jak pamietam mamy taka ..

YOLUNIA no wiesz zdemoralizowane dziecko pokazywac ..zaraz sie zacznie .. icon_smile.gif

SAL wozek fajny a cena jaka ok ..

MEGGIE zarz lukne czy zapisalam link czapkowy .. a co nowy moherek chcesz nabyc ?

SYLWIA ty tak nie przepraszaj ze zyjesz i nie strachaj sie icon_smile.gif..
kos-mitka
MEGGIE powalilas mnie tym snem icon_smile.gif .. wiesz co oni moga ?icon_smile.gif .. jak bede chciala to sie moge logowac pod wieloma postaciami icon_smile.gif ale rzecz w tym czy mi sie chce icon_smile.gif
kos-mitka
MEGGIE do czakowego tematu wrocimy w przyszlym tygodniu .. teraz przeczesze moherek bo mi sie rozwial jak wpadlam na momencik do "sasiadek " icon_smile.gif i lece dalej energie spozytkowac przy pakowaniu .. icon_smile.gif

MAGDA jak mozesz na takim watku takich slow uzywac icon_smile.gif icon_smile.gif .. jestem wstrzsnieta icon_smile.gif

UWAGA REAGUJE icon_smile.gif icon_smile.gif ...
Nie lubie chamstwa
Cześć dziewczyny icon_smile.gif

kosmitka ja jestem na 4 forach i nigdzie podkreslam NIGDZIE aż takiej nagonki nie było nawet na BC jak zrugali Arguline, to nie było az tak STRASZNIE.....nie komentuje dalej bo i po co.....

Sylwia wysyłam fluidki niech mały szybko zdrowieje

Misiątko już czuje się lepiej nie kaszle nie ma kataru, i wprost biega po domu, wszędzie go pełno 06.gif Ale dzisiaj myslałam że padne, małż poszukał sobie teledyski crazy frog, i puścił na kompie, mały przez całe 10 minut zagladał z wytrzeszczonymi oczętami na zabe, klaskał i się smiał icon_smile.gif widok nieziemski icon_smile.gif 08.gif Żaba górą icon_smile.gif

kos-mitka
MEGGIE .. kierunek Poznan - targi

CELIA masz racje .. a nawet jak byly dyskusje ..nie raz ostre to nie bylo FALI
z_m
cześć kochane

jestem pod ogromnym wrażeniem jak daleko zapędziłyście... już 4 strona????????????????????? 23.gif

już się pogubiłam w tym moherowym temacie ale nie chce mi się tracić czasu na szukanie dalszych motywów.
powiem tak gdziekolwiek wylądujemy ja się loguję. są strony gdzie można założyć prywatne forum,ładować pasków ile się chce, zdjecia w rozmiarach w jakich się chce, używać zdrobnień a przede wszystkim czuć się przyjaźnie....
ja jestem na takim właśnie szczecińskim forum z dawnego bociana
a adres gdzie można to założyć jest tu
https://www.fora.pl/

kosmitka- Tośkowa minka zajefajna -a jaki był jej powód?
yolunia- slodki toaścik 03.gif


wybaczcie że nic nie dopiszę dla was ale padam
a na koniec rozwiązanie naszej odwiecznej zagadki-przyłapany na gorącym uczynku zając.
wydało się skąd bierze energię - to jest fotka strzelona dziś przed 7 rano. ja się idę umyć -a on się po prostu podłącza do ładowarki i tak nam duracluje przez cały dzień icon_confused.gif icon_eek.gif icon_lol.gif



minka że niby to takie nic?


mega buźka dla wszystkich
do jutra
pa
kos-mitka
dyskusja obok jest obledna ..
NIEDZIELNA przepraszam jezeli z mojego powodu cie obrazono ..ale dziwie sie ...

ZM jestem za .. ja stad wypadam ..
zdjecia mi sie nie otwieraja zajaczkowe icon_sad.gif
adadeb
a teraz mi sie dostaje............. sluchajcie zrobie sobie przerwe na pare dni czy cos, bo ja wchodzilam na forum z przyjemnoscia do niedawna, jak rodzine was traktowalam.... bo bylyscie od poczatku po narodziny i rreszte ze mnna.... ale teraz ..... nie widze sensu kontynulowac cos co jest az tak przykre, niesprawiedliwe i przede wszystkim WIRTUALNE.....
yolunia
Z_M zdjęcia nieziemskie, minka suuuper hahaha

Demo ale Hanulka siÄ™ pannica robi, super igraszki w wannie icon_smile.gif

Co do forum już pisałam moge się podjąć jak nas więće zadeklaruje, choć wiem że wolice zostać na maluchach, ale to nie przeszkoda aby na swoje tematy plotkować poza tym bałaganem icon_smile.gif
kos-mitka
czy zauwazylyscie jakie Hanulka pyzy dostala ? icon_smile.gif

YOLUNIA zakladaj ja sie napewno przeniose .. mnie jakies nazdorowane fora nie bawia .. za stara jestem na inwiligacje icon_smile.gif .. a w regulaminie wpisz .. wymagany berecik moherowy i poczucie humoru ... oraz zyciowe a nie wirtualne podejscie do zycia

ADADEB przesylaj do dziewczyn @ .. damy ci znac gdzie jestesmy i milo poplotkujemy sobie o marcheweczkach i duperelkach
yolunia
Właśnie poczytałam sensacje obok i normalnie mnie zatyka!!

Dziś popołudniu napisłama kulturalnego maila do Adminów, a dokładnie Iki o jakieś sensowne zatrzymanie tej scysji, bo to do nieczego nie prowadzi, jak ktoś chce sie obrzucać błotem to nie na Maluchach i wiecie co??
Nic, na domian złego włączyła się do dyskusji broniąc rękami i nogami koleżankę!

Skoro Admin forum nie potrafi być w takiej sytuacji postronny i zachowuje sie jak zachowuje to ja dziękuję wysiadam, zaraz biroę sie za naszą spokojną przystań dla mocherków, ps. wszystko dozwolone, bo my mądrzejsze mamy mamy umiar 08.gif sie zdublowało 08.gif
(nie)dzielna
W taki sposób z hukiem "wysiadły" marcówki 32.gif
vanillka
Monia Zając podłączony pod ładowarkr SUPER 03.gif.
Demo Haneczka slicznotka 06.gif
yolunia jak dasz rade to zakładaj 06.gif. Ja jestem ZA 06.gif
Cięzko siedziec i czytac jak wywlekaja -juz powiem- starocie, bo dla nas ten temat był juz zamkniety. To juz nawet nie jest smieszne...Ale to teraz one daja dowód o sobie robiac nagonke...I kto ma klase...? Zachowuja sie jak sempy czychajace na okazje zeby dac upust swoim skumolowanym emocją 29.gif
kosmitka a mnie aukcja sie otwiera 06.gif!Fajne te obroze 06.gif
adadeb
CYTAT((nie)dzielna @ czw, 08 lis 2007 - 22:35) *
W taki sposób z hukiem "wysiadły" marcówki 32.gif



o czym ty mowisz?
vanillka
CYTAT((nie)dzielna @ czw, 08 lis 2007 - 22:35) *
W taki sposób z hukiem "wysiadły" marcówki 32.gif

Dlatego widac, ze TWA lub GWA rzadzi 29.gif ...i stłamszą jak nie mysli sie tak jak Oni...
kos-mitka
YOLUNIA oj za mocno moherek wyczesalasz .. kudelki cie teraz zatykaja icon_smile.gif
(nie)dzielna
adadeb pewnie zauważyłaś, że marcówki nie pisują wcale. One także wdały się w jakąś pyskówkę z "górą", wzięły zabawki i poszły do swojego pokoju.
salamandra.79
ja pi... ala jazda na sezonie ogorkowym, JEDNO IM MOGE PRZYZNAC SA to napawdr strzal w 10 ten temat wlecze sie jak sezon ogorkowy... i niby kazda z nas ma osobno przeprosic ...
KOS- mitka robimy zrzutke na bukiet z przeprosinami.....bo Miki z AMeryki czeka z przeprosinami za nasze wybryki...A MI TO RYBKA...

ban czy nie ban drąża temat jakby byly pępkiem świata....

chcialabym bysmy zostaly tutaj do konca grudnia, niech roczki malenstwa maja na grudniowych cudach a pozniej przeniesmy sie... a tamte KRUKI I WRONY NIECH GDERAJA, co nam po tym... moze za miesiac czy dwa zbrzydnie im ta dywagacja ...
kos-mitka
a w ogole zrobilo sie archeo i genetix .. a Kopernik tez byla kobieta .. to moja pleta co do tej pyskowki icon_smile.gif
czy ktos jeszcze pamieta i czy te ogorkowe w ogole wiedza ze na swiecie jest mala chora istotka ktora ma na imie Juleczka .. ? icon_sad.gif
(nie)dzielna
chcę publicznie przeprosić kosmitkę i lenkę, one wiedzą za co.

ListÄ™ z telefonami i adresami mam na kompie w wordzie, spakujÄ™ ze sobÄ… 06.gif .
kos-mitka
SAL .. daj spokoj nie miejsce wazne tylko ludzie .. co za roznica gdzie imprezke zrobimy
kos-mitka
NIEDZIELNA no ta zrzuta na wieniec ..nie mial byc dla mnie icon_smile.gif icon_smile.gif .. ty mnie nie przepraszaj glupolu ..a jak juz to z flaszka icon_smile.gif ..
(nie)dzielna
CYTAT(kos-mitka @ czw, 08 lis 2007 - 23:00) *
glupolu ..a jak juz to z flaszka icon_smile.gif ..


cóż to za słownictwo!!!, ale temat z flaszką podchwycę 03.gif 03.gif 03.gif a co dziś mi się należy. Chce która Baileysa???
vanillka
CYTAT((nie)dzielna @ czw, 08 lis 2007 - 23:03) *
cóż to za słownictwo!!!, ale temat z flaszką podchwycę 03.gif 03.gif 03.gif a co dziś mi się należy. Chce która Baileysa???

Wandziu dawaj i tak cisnienie mam juz wysokie 03.gif
salamandra.79
..UPS TO NIE DO WAS KOCHANE KOBIETKI
kos-mitka
no jak to jakie slownictwo pisowsko -moherowe icon_smile.gif
a ta flaszka to dobra bo ja ze wsi to nie zwyczajna icon_smile.gif
salamandra.79
JA TEZ JA TEZ CHCE!!!
yolunia
nieważne co dacie i czy to kulturalne czy nie, ze tak bez zaproszenia ale ja się podłączam 08.gif 08.gif 04.gif 04.gif
kos-mitka
SAL ty juz pilas icon_smile.gif ze ci sie pomerdalo ? .. ja zdazylam przeczytac icon_smile.gif ..
kos-mitka
no i YOLUNIA na sepa wpadla icon_smile.gif .. tak trzymaj w koncu teraz bedziesz nasza boginia bo przeciez nie wyzwe cie adminka icon_smile.gif
salamandra.79
ehh KOS-mitka ja to upojona jestem ICH komentarzami... naprwde az zal czytac ...
kos-mitka
e tam upojona icon_smile.gif .. ja jak do korniszonow zagladam to mi sie berecik na bakier przekreca a moherek mechaci icon_smile.gif
(nie)dzielna
kosmitka wsiowe dziołchy to mamrota pijają 04.gif 04.gif 04.gif
yolunia
kosmitka jak jeszcze trochę poczytam Twoje teksty to padnę i będziecie musieli boginię reanimować 04.gif 04.gif 04.gif
salamandra.79
KOBIETKI PRZYNIOSLA PIZZE , KTOS CHCE?

BO JAK mamy odejsc to chociaz pojedzone i wypite.... toc trza sobie zycia uzyc...

meggie
informuje ze na znak protestu wszystkiego, a przede wszystkim chamstwa pousuwalam wszystkie kolorowe elementy w moim profilu, zdjecia rowniez bo jak mi wiadomo pedofil grasuje


oglaszam ze wychodze z toksycznego forum, namiary macie na mnie u Kosmitki, Z-m, Demo, Leny, niedzielnej


juz mi sie pisac nie chce


jutro szukam innego forum- na poziomie moherowym!
salamandra.79
EHHH..NIKT Z NAS NIE Przypuszczal ze az tak bedziemy czytane i cytowane


szkoda ze nikt wczesniej nie zauwazyl jak ladnie pisalysmy o swoich przezyciach ciÄ…zowych i porodowych... a bylo tak pieknie!!!
salamandra.79
jakby co ja tez chce namiary na nowe forum dla nas!!!

wlasnie tir podjechal z babelkami ... kto reflektuje???
(nie)dzielna
szkoda mi odchodzić bo spędziłam tu masę czasu przez ostatnie dwa lata, dzieliłam się radościami, smutkami, obawami, tak mi się sentymenytalnie po tej lampce baileygo zrobiło
kos-mitka
NIEDZIELNA przeciez nic sie nie zmieni .. no moze z ta roznica ze ogorki mi sie przejadly .. i jakas inna diete trza zaczac icon_smile.gif..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.