To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szukam żłobka w Szczecinie !!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kulka
Cześć dziewczynki moje kochane !!!!
Moja Julcia ma 1roczek i 10 miesięcy i chyba będzie musiała iść do złobka!! Serce mi sie kraje,alle nic nie poradzę musi iść.
ProszÄ™ was dziewczynki o pomoc moze ktoraÅ› z Was coÅ› mi doradzi,pomoze !
Moze znacie jakis zlobek godny zaufania w Szczecinie??

Pozdrawiam wszystkie mamuśki kulka
bajbus
Witaj:)
Sama szukałam żłobka 8 meisięcy temu. Byłam w trzech. Niestety ząden nie przypadł mi do gustu:(
Ostatecznie Zuzka trafiłą do przedszkola (w wieku 18 miesięsy) dzięki bardzo wyrozumiałej pani Dyrektor.
Wiem ejdnak o jendy dosc dobrym na Pomorzanach (dwuzmianowe), niestety nie wiem na jakiej ulicy:(
Pozdrawiam
kulka
Witam Bajbus !!!!!
Już mamy złobek icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif tylko Julcia ciągle chora icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
Mieszkamy na Szafera więc żłobek wybrałam właśnie tu.
Mam nadzieję,ze wszystko będzie oki i Julci przejdzie stres i sie zaklimatyzuje icon_rolleyes.gif

pozdrawiam Kulka
sylwiakrol
Kulka, przepraszam że się tak wtrącę bo ja już od 8 lat łodzianka, ale sercem szczecinianka icon_biggrin.gif I tak fajnie mi się zrobiło jak usłyszałam znajomą ulicę Szafera icon_biggrin.gif Ja mieszkałam 13 lat na Zawadzkiego a potem 9 już na Gumieńcach. Teraz jeżdżę tam do moich rodziców. A na Szafera miałam kupę znajomych...........
kulka
Czesć Sylwia !!!!!
Miło mi,że mogłam Ci przypomniec dawne czasy:) icon_smile.gif
My mieszkamy tu od 6 lat !!!
Cieszę sie,ze sie odezwałas miło mi bardzo icon_lol.gif

Pozdrawiam i ściskam pa
Mamagucia
Znam dwie mamy, ktorych dzieci chodzily do zlobka na Kazimierza Krolewicza. Bardzo chwalily. Ale moja kolezanka zaprowadzila tam swoje dziecko i po tygodniu zrezygnowala. Przy czym trudno powiedziec czy byla to wina opiekunek czy po prostu dziecko nie pasowalo tam. Maly strasznie plakal, budzil sie z krzykiem w nocy. Kolezanka twierdzi, ze panie byly za chlodne.
Osobiscie uwazam, ze zlobek jest fatalnym rozwiazaniem. Tak male dzieci musza miec kogos tylko dla siebie. Potrzebuja czulosci, troski i zainteresowania swoja osoba. Musza miec kogos bliskiego przy sobie. Moze to byc mama, tata, babcia lub opiekunka. Poniewaz sama zatrudnilam opiekunke zdecydowanie polecam takie rozwiazanie.
Ale sprawdz jeszcze przedszkole integracyjne na Monte Cassino. Na poczatku tego roku stworzyli tam grupe dla dzieci 1,5 - 2 letnich. Wykwalifikowana opieka przedszkolna, mala grupa - okolo 10 dzieci i chyba okolo 300 zl za miesiac.
anonimowy
Czesć !!!!!!!!!!
Dzieki za informacjÄ™ icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Teraz Julcia choruje na zapalenie oskrzeli icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif ,drugi raz w miesiącu icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif sama już nie wiem co o tym myślec icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Chwilowo mąż z nia siedzi potem to ja już nie wiem czy do żloba czy niania.Szkoda zabierac ja ze zloba bo tyle się juz nauczyla i zmienila sie na dobre,ale jak ma chorować to ja dziekuję icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Jeszcze raz dzieki i pozdrawiam pa
kulka
Ten gość to ja Kulka icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

PrzejdÄ™ sie tam na Monte Cassino to jest kolo mojej mamy icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Wypytam co i jak może nam sie spodoba icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif fajnie że taka mala grupa,u Juci jest 25 dzieciaczków to troszeczke za dużo icon_rolleyes.gif

sciskam Kulka
agnieszkalal
czesc kulka,
ja tez mieszkam za zawadzkiego i chcialabym cie podpytac o ten zlobek dla julci. czy jest ok?

pozdrawiam
agnieszka
agnieszkalal@hotmail.com
kulka
Czesć Agnieszka !!!!!

Julcia już nie chodzi do tego żłobka bo zaczeła nam chorowac !!
Siedzi z (ciocią) nianią w domku,ale jeśli masz jakies pytania wolę na priv chetnie odpowiem.

Pozdrawiam


pa pa kULKA I jULKA
galopek
Hej!Moja Olili ma 11mies. i tak za pół roku też planuję złobek.Słyszałam od koleżanki,że kiedyś był gdzieś na Niebuszewie(nie znam adresu)fajny żłobek BIEDRONKA.Ona prowadzała tan swoje dzieci kilka lat temu i było ok.Jak jest teraz nie wiem.jak będziecie miały coś już sprawdzonego to dajcie cynka!
anonimowy
Witam, ja mogę polecić żłobek na Niedziałkowskiego WRÓBELKI. Mój synek poszedł do niego jak miał 4 m-ce teraz jest już w starszakach ale nigdy nie miałam żadnych zastrzeżeń. Jak masz jakieś pytania to pisz na gag10@interia.pl tutaj jestem właściwie przez przypadek:) POzdrawiam.
kejtlin
Odnawiam temat. Czy macie jakieś doświadczenia w szczecinie ze żłobkami. a może poleciłybyście jakiś?
gosiaM
CYTAT(galopek)
Słyszałam od koleżanki,że kiedyś był gdzieś na Niebuszewie(nie znam adresu)fajny żłobek BIEDRONKA.Ona prowadzała tan swoje dzieci kilka lat temu i było ok.Jak jest teraz nie wiem.jak będziecie miały coś już sprawdzonego to dajcie cynka!

Tak a ja z czystym sumieniem polecam żłobek na Kazimierza Królewicza- właśnie to BIEDRONKA.
Kuba chodził tam przez półtora roku i bardzo tam był "szczęśliwy" i nasze panie wcale niebyły za chłodne.
NaprawdÄ™ polecam
kejtlin
GosiaM na Kazimierza Królewicza mam daleko ze śląskiej.
Szukam żłobka dla syna i nigdzie nie mają miejsc. Jestem zrozpaczona icon_cry.gif bo w poniedziałek zaczynam pracę.
galopek
Kejtlim a tylko złobek wchodzi w rachubę?Moja koleżanka przestała pilnowac synka a chętnie by sie zajęła dzieckiem ma 3 letniego synka w domu.
Moja Oliwia poszła do żłobka jak nie miała całych 2 lat ale do prywatnego STONOGII,mała grupa dzieci,domowa atmosfera,właścicielka przemiła i ciepła osoba,można się z nia dogadać ze wszystkim polecam.
kejtlin
Szukałam informacji na temat prywatnych żłobków w szczecinie i znalazłam tylko jedną. "Nie ma w szczecinie prywatnych żłobków"

A gdzie jest ta stonoga icon_biggrin.gif i ile płaciłaś za ten żłobek?
galopek
Rety sorki, nie spojrzałam w wiek dziecka...tam tak od dwóch lat przyjmuje Pani
Nie jest to typowy żłobek tylko Klub przedszkolaka.Poszukaj w necie,znajduję się na Warszewie na Poznańskiej
gosiaM
A żłóbek na Niedziałkowskiego sprawdzałaś? Słyszałam że dobry.
kejtlin
Sprawdziłam... nigdzie nie ma miejsc. Niestety praca mi już przepadła.
ewon
witam. zlobek jest tez na podhalanskiej,tez troche czekalam na miejsce.kube zpisalam jak mial rok,ale szybko musialam zrezygnowac bo duzo chorowal i sie nie mogl zklimatyzowac.
agatamama
Witam, jestem nowa na portalu:) piszę w tym temacie, ponieważ także szukam żłobka w szczecinie. z tego co się zdąrzylam zorientować to nabory się skończyły a przedszkole na ul. Monte Cassino kosztowało by mnie na początek 1800zł 41.gif mój synek w lipcu skończy dwa latka, a ja muszę koniecznie iść do pracy. 32.gif Byłabym wdzięczna za każdą informację. czekam na wiadomości. pozdrawiam. 02.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.