To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prosze o pomoc

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

jonka6
A wiec szukam dziecka ktore urodziło sie 30 wrzesnia, wiem ze wyda wam sie to dziwne ale zaraz wyjasnie co mam na mysli. 30 wrzesnia straciłam swoje malenstwo, poroniłam w 9 tygodniu bylo to bardzo wyczekiwane dziecko, dzis kiedy czuje sie juz lepiej, pomyslalam ze dziecku ktore urodzilo sie 30 wrzesnia chce podarwoac prezent, mam duzego misia i chcialabym zeby byl jego jub jej przyjacielem, ja niestety nie wiem czy mialam chlopca czy dziewczynke, wazne ze widzialam jak bije serduszko mojego malenstwa, wiec prosze o pomoc bo nikomu nie zycze tego co spotkalo mnie, a wiem ze sprawienie radosci maluchowi to najcudowniejsza rzecz na swiecie. Pozdrawiam wszystkie mamy i oczywiscie maluszki;]
Wiewi
bardzo Ci wspolczuje tragedii icon_sad.gif moj synek urodzil sie 30 wrzesnia 2007 roku. jest wspanialym chlopcem. Twoje dzieciatko tez napewno byloby kochane. Zycze abys jeszcze zaznala radosci macierzynstwa. pozdrawiam serdecznie.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.