To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

*** WIOSENNE DZIECIACZKI ***

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
kn.17
WSZYSTKIE ROZPAKOWANE MARCÓWECZKI 2008 ZAPRASZAM DO PISANIA NA NOWYM WĄTKU








1. KACPEREK -> syn kn.17 -> urodzony 29.01. (g. 20.30) -> waga 3100 g -> długość 54 cm





2. FILIPEK -> syn eni20 -> urodzony 27.02. (g. 16.15) -> waga 4050 g -> długość 57 cm





3. PATRYCJA -> córka amk -> urodzona 29.02. (g. 15.55) -> waga 2900 g -> długość 53 cm





4. FILIPEK -> syn Jezzabell -> urodzony 2.03. (g. 00.44) -> waga 4030 g -> długość 52 cm






5. ADAŚ -> syn Aśki 76 -> urodzony 2.03. (g. 6.55) -> waga 3140 g -> długość 58 cm





6. BARTUŚ -> syn ArMony -> urodzony 6.03. (g. 9.30) -> waga 3500 g -> długość 54 cm

7. MILENKA -> córka ewy32 -> urodzona 7.03. (g. 12.20) -> waga 3560 g -> długość 56 cm





8. MARYSIA -> córka Marge -> urodzona 7.03. (g. 18.20) -> waga 3800 g -> długość 58 cm





9. MICHAŁEK -> syn kaprikorn -> urodzony 9.03. (g. 20.00) -> waga 4200 g -> długość 57 cm





10. JULEK -> syn Ani83 -> urodzony 10.03. (g. 16.35) -> waga 3900 g -> długość 56 cm





11. MILENKA -> córka mameha80 -> urodzona 15.03. (g. 4.05) -> waga 3800 g -> długość 56 cm





12. ARTUREK -> syn Ancyp -> urodzony 17.03. (g. 1.30) -> waga 3380 g -> długość 51 cm





13. DAMIANEK -> syn Ewon -> urodzony 17.03. (g. 16.41) -> waga 3750 g -> długość 57 cm





14. JULKA -> córka Pauli -> urodzona 18.03. (g. 9.30) -> waga 2920 g -> długość 52 cm





15. MAJA -> córka Andoli -> urodzona 20.03. (g. 17.45) -> waga 3600 g -> długość 57 cm





16. OLEŃKA -> córka Pati:) -> urodzona 20.03. (g. 20.20) -> waga 3080 g -> długość 55 cm

17. PAULINKA -> córka andzi30 -> urodzona 26.03. (g. 21.20) -> waga 3850 g -> długość 55 cm





18. JULKA -> córka anki:) -> urodzona 29.03. (g. 14.40) -> waga 3000 g -> długość 55 cm



jezzabell
Jak dobrze Kasiu, ze juz rozpoczelas...
no to jestesmy z tej strony szybciutko i czekamy, az nam sie mamy rozpisza dajmy wszystkim czas na ochloniecie...
ewon
Kasiuniu fajniutko,ze napisalas nowy wateczek:) mam nadzieje,ze nie dlugo marcoweczki w komplecie sie tutaj spotkaja.Ja jeszcze troche sie pokulam i tez dolacze:D ale oczywiscie bede zagladac tutaj:)
kn.17
Mam nadzieję, że zbyt długo nie będę musiała czekać na pozostałe marcóweczki 08.gif Rozpakowywać się szybciutko i rozkręcamy kolejny wątek 06.gif !!!
Ewuniu namawiaj Damianka na wyjście!!!
jezzabell gratuluję narodzin synka i życzę Ci szybkiego powrotu do formy!!!
andzia30
Kasiu widzę, że rozpoczęłaś nowy wątek. Super. Mnie jeszcze trochę zostało czasu, ale myślę, że za 3 tygodnie też już się tutaj zadomowię! 06.gif . Póki co chyba mogę tu zaglądac ? 08.gif
ewon
Kasiuniu ale on uparciuszek i nie chce:( ale super zrobilas,ze podajesz te daty i ten suwaczek ze zdjeciem,zeby pozniej kazda link Ci podala do swojego suwaczka bedzie super wygladalo:) Kasiu a jak tam Kacperek?? wiesz juz julkowi powiedzialam o Naszym spotkaniu letnim,powiedziala,ze mozna gdzies nad wode jechac:)
eni20
no to sie meldujemy:)
Kasiu strona jest piekna;) jestes artystka:) ja nie mam zadnych zastrzezen ani dodatakowych pomyslow:) Pieknie:)
Podesle fotke,ale narzie cos sie zacielo na stronce;:(
netty5
No gratuluje rozpakowanym marcowkom i trzymam kciuki za pozostale. Powodzenia!!! icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
annjur
oooo jacie nawet nie wiedziałam, że już jest wątek marcowych Maluszków 06.gif
Przyszłam poczytać co u styczniówek i lutówek a tu taka niespodzianka!!!!!!

Kasiu stronka piękna!!!!!!!!!

JESZCZE RAZ GRATULUJĘ PIĘKNYCH MALUSZKÓW !!!!!!!!!!
jezzabell
a my dzis idziemy na zabieg naciecia wezidelka u malego bo malo mu sie jezyk do ssania wysuwa i stad te obolale brodawki, mialam to samo z Paulinka ale w koncu nikt nic nie zrobil i zanim sie wszystko ustatkowalo minal miesiac meczarni z karmieniem, nie zamierzam drugi raz tego przechodzic...

a tu przeciez od wczoraj mamy nawal pokarmu i ktos ten pokarm dokladnie musi spic 08.gif

zoltaczka powoli chyba zanika tym bardziej, ze resztki smolki poszly wczoraj i kupki sa juz normalne...

a ja jestem tak zmeczona i obolala ze szok ale taka szczesliwa ze nastepny szok

milego dnia wiosenne bobaski i mamusie 02.gif

(opisze moj porod poki pamietam ale nie mam sily jeszcze tyle siedziec...)
kn.17
Jezzabell Współczuję Ci tych problemów z karmieniem... ale dobrze, że chociaż masz Małego przy sobie i go dostawiasz, bo mi np. przynosili Kacperka najedzonego. Najpierw dali mu glukozę, a potem problemowali, że Mały nie ma odruchu ssania icon_evil.gif i jak dostałam nawału pokarmu to musiałam laktatorem ściągać! Dopiero jak opieprzyłam lekarkę, że czemu mi dziecka nie dadzą na salę to mi go przynieśli. A smarujesz sobie czymś brodawki?
owiwia7
Dziewczyny serdecznie gratulacje!!! Żeby dzieciaczki pięknie i zdrowo Wam rosły..

Eni kawał chłopaczka z tego Twojego synusia icon_smile.gif GRATULUJĘ!!!!
ewon
Dziewczyny wczoraj znajomi polecili nam cos nam na kolke,podobno jest super-niemiecki lek wiec wklejam Wam link jaki dostalam icon_smile.gif
https://www.ojej.pl/Dzieci/pozostale/Sprzed..._nr_296901.html

buziaczki,mam nadz,ze juz nie dlugo dolacze do Was:)
eni20
trochę czasu minie zanim sie tu wszystkie zbierzemy;)

ewonslyszalam o tym srodku, podobno naprawde jest niezly

owiwia7dziekuje:)

jezzabelldobrze ze idziecie na ten zabieg, na bordawki dobry jest bepanthen, z kUba mialam cale zmecerowane, a teraz juz nic nie czuje, widocznie jeszcze po Kubie byly zahartowane

Kn.17
szkoda ze tak wyszlo z Twoim karmieniem:( Ale najważniejsze ze maluch jest zdrowy:)
jezzabell
dzien dobry mamusiom i bobaskom... 02.gif

Eni powiem szczerze, chyba czuje roznice od pierwszej chwili, pojechalismy do szpitala, wizyte mialam umowiona telefonicznie dzien wczesniej, znalazlam recepcje i zacznam mowic a te pielegniarki od razu: pewnie do pani od "tongue tie" i od razu zaprowadzily mnie do takiego pokoju zabiegowego przede mna byl jeden chlopczyk miesieczny karmiony butelka, polozna naciela mu i od razu kazala nakarmic, i zaraz zabrala sie za mnie, szybciutko wypelnilysmy dokument i kazala mi isc do pokoju gdzie karmi sie piersia, a ona w tym czasie mu naciela, przyniosla i od razu do karmienia...

powiem szczerze, ze bardzo mi sie podobalo cale to ich podejscie do tego, cudowna, usmiechnieta, polozna od razu widac, ze kochajaca dzieci i ten pokoj z zaslonka zeby zaden osobnik przeciwnej plci nie mogl przeszkadzac, w pokoju okolo 10 foteli do karmienia kazdy ze specjalna poduszka za plecami i druga do podtrzymywania i ta polozna pomagajaca jednoczesnie trzem karmiacym mamom i robiaca jednoczesnie zabiegi w drugim pokoju...

tylko ma pytanie Eni moze bedziesz sie orientowac bo ona powiedziala ze szczegolnie w przypadku chlopcow dobrze zrobic ten zabieg ale bylo tam tak goraco i nie chcialam jej juz przeszkadzac i nie zapytalam dlaczego akurat w przypadku chlopcow jest to takie dobre?

Kasiu masz racje dla chcacej karmic matki najwazniejsze jest wsparcie, a tego czesto brakuje w polskich szpitalach, wszystkie polozne sa mile usmiechniete, niby pomocne, ale tak naprawde nie do konca, wszyscy sie spiesza i ida na wygode, chociaz wystarczyloby troche sie pomeczyc, popracowac nad karmieniem i napewno by sie udalo, ale przeciez to i tak nie zmienia twoich uczuc do synusia ani nie zmieni jego uczuc do ciebie jak jest dalej karmiony... wazne jest podejscie do dziecka, a nie sposob karmienia wiec ciesz sie nim ile mozesz...
jezzabell
zdjatka...

4 doba


kupkanie...


usmieszek...
eni20
jezzabellmaluch jest sliczny;) wyglada jak niemowlak;) tak mysle o tym zabiegu moze chodzi o to ze chlopcy pozniej zaczynaja mowic dlatego warto to wedzidelko przeciac, ale przeciez nie wszysyc chlopcy pozniej mowie, hmmm nic innego nie przychodzi mi do glowy
eni20
wklejam link do zdjecia, nie moge go jakos wstawic,nie wiem czemu musze wklejac link:(
jezzabell
wiem juz Eni

podajesz bezposredni link do zdjecia i dlatego... wejdz w "pobierz pozostale kody" pod zdjeciem i otworzy sie nowe okno i tam sa kody na formu i wybierz jakis ja wybralam drugi kod:

i mam miniaturke zdjecia twojego maluszka 02.gif

eni20
jezzabell a jak wklejasz ten kod na forum? bo ja tez najpierw wybralam drugi i jak sie wkleil to zdjecie mi nie wyskoczylo:(
jezzabell
sprobuj jeszcze raz... nie wiem po prostu skopiowalam i wkleilam tak jak byl podany w calosci, i jest, nie znam sie za bardzo...
eni20
eni20
udalo sie:) dziekuje:)
eni20
jedziemy jutro rano na pobranie bilirubiny, zadzwonilam do lekarki ze szpitala i pwoiedzialm ze sie martwie to kazala przyjechac, wole zrobic dla swietego spokoju.
eni20






rozszalam sie z tymi zdjeciami;)
wenua
Jeszcze chyba nie gratulawalam Marcoweczkom. Niech wasze pociechy rosna zdrowa a mamy ciesza sie macierzynstwem icon_smile.gif





Eni synek slodziutki.
ewon
ojej ale cudowne Wasze sa dzieciaczki,kurcze jaka ja jestem zazdrosna ,ze juz tulicie swoje Maluszki a moj uparciuszek nie chce wyjsc,a chcialabym juz dolaczyc do Was:)
jezzabell
jak tam nowe mamusie sie czuja?

a tu mam jeszcze zdjecia z rodzenstwem:

zaraz po powrocie domku:


z siostra:


z bratem:


milego dnia
eni20
jezzabellsliczna ta Twoja trojeczka:)
eni20
sms od ewy32:) " dzis 12.20 w dzien urodzila sie sn Milenka 3560 i 56cm"
jezzabell
Eni ale sie Filipek slicznie usmiecha...

ja sie musze pochwalic wlasnie byla polozna u nas (druga wizyta, pierwsza byla w poniedzialek) zbadala nas oboje, zwazyla malego i zgadnijcie ile juz wazy... 6 doba a maly juz wazy 4040 gram... czyli jest 10 gram wiecej niz po urodzeniu ha...

i zoltaczka zaczela od dzis zanikac...

i dzisiejsze zdjatka...



eni20
jezzabell maluch Twoj chyba podbny do Ciebie i coreczki;) fajnie ze u Was znika zoltaczka, u nas na stalym poziomie, mierzylismy dzis pomiar i niby jest ok, maluch troche za wczesniej zostal wyjety dlatego sie przeciaga
eni20
jezzabell jak u Ciebie jest z dieta? jesz w miare wszystko procz ciezkostrawnych?ja chyba cos dzis zjadlam bo maly sie straznie prezyl, plakal i plakal, ale w koncu zasnal. Z Kuba jadalmw szytsko i nie bylo problemow, chyba musze przystopowac i jeszcze lekkie jedzonko
ewon
Dziewczyny,ale Wasze maluszki sa super:)

eni mam prosbe bardzo prosze abys w marcowkach podopisywala na pierwszej stronce reszte marcoweczek,ktore sie rozpakowaly:) z gory dziekuje:)
jezzabell
a my dzis swietujemy - Filipek ma pierwszy caly tydzien ukonczony brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif , z tej okazji spal cala noc w swoim lozeczku, a ja do karmienia siadalam prawie co dwie godzinki na krzesle, ale dzielnie przez cala noc wytrzymal, a ja w koncu tez bardziej wypoczelam i tatus tez mogl sie z sofy z powrotem do lozka przeniesc... i jeszcze z tej okazji wlasnie sie werandujemy (tez pierwszy raz) taka piekna pogoda, wiec 15 minut musi byc...

ewon
jezzabell no to przylaczam sie do toasciku:) ale ten czas leci,juz Twoj Filipek ma tydzien.gratuluje wytrzymalosci:)

Kasiu a twoj Kacperek ponad miesiac ma:)

ewon
Dzien dobry 06.gif


Wczoraj(10.03.08r.) na świat przyszedl dlugo oczekiwany synek Ani83 icon_biggrin.gif


Juliusz urodzil sie o 16.35 wazy 3900 i ma 56cm

oboje czuja sie dobrze:) porod byl wywolany,trwal 5 godz i byl bez naciecia :)mozna tylko pozazdroscic takiego porodu:)

Gratulujemy z calego serduszka:) wracajcie szybciutko do nas:) Juliuszku rosnij zdrowoicon_smile.gif
amk
Dotarłam wreszcie na Marcowe Dzieciaczki... Postaram się częściej, ale nie wiem czy się uda...

Patrysia jest rozkoszna i tylko się denerwuję tym, że bardzo często ma czkawkę... I chyba jeszcze się uczy ssania, bo bardzo się zapowietrza - czasami jak jej się odbije to jak staremu po butli coli icon_wink.gif

Pozdrowiam gorąco!!!
eni20
amkto normalne:) dzieci tak bekają:) a czkawkami sie nie przejmuj
jezzabell
hej mamusie

Filipek ma czkawke po kazdym karmieniu lub robieniu kupki 06.gif a bekanie wiadomo jakos musi sie pozbyc nadmiaru powietrza 03.gif

10 doba - wczoraj rano, naszemu Filipkowi odpadla pepowina brawo_bis.gif pepeuszek wyglada dobrze, chociaz tutejszym zwyczajem nie smarowalam ani nie zasypywalam niczym (?)

po przedwczorajszym werandowaniu ani wczorajszych parogodzinnych zakupach nie zauwazylam nic zlego... a musze isc po dzieci dzis do szkoly... wiec pierwszy spacerek bedzie, a ze pogoda deszczowa zalozymy folie na wozek...

byla u mnie dzis polozna ostatni raz, obejrzala i mowi, ze wszystko ok a jutro przyjdzie inna specjanie tylko do malego

a to ostatnie fotki:

werandowanko...


juz sie lubia...


w lozeczku slodko spi...


z tatusiem...


po karmieniu...


przebudzenie...


kupka idzie...
eni20
jezzabell u nas odpal dzis w nocy!! a Twoj maluch sie troche juz zmienil taki niemowlaczek, juz nie noworodek:)
jezzabell
no i chyba juz calkiem zoltaczka znikla, i zrobil sie pulchniutki jak nie wiem 08.gif , drugi podbrodek haha...

a co takiego sie stalo Eni?
eni20
CYTAT(jezzabell @ wto, 11 mar 2008 - 17:42) *
no i chyba juz calkiem zoltaczka znikla, i zrobil sie pulchniutki jak nie wiem 08.gif , drugi podbrodek haha...

a co takiego sie stalo Eni?

nie bardzo rozumiem:)
eni20
chodzi chyba o pepowinke?icon_wink.gif zle napisalam:) odpadla dzis w nocy;)
eni20
to mowisz ze te musze nawet moga byc, a widac je przez ubranie?
jezzabell
ha ha tak chodzilo o ten pepek ja przeczytalam "odpal" i sie nie domyslilam, ze ci jednej literki braklo 08.gif

jak uzywam biustonosza usztywnianego to nie widac, a jak takiego z bawelny to widac niestety bo sa dosc grube, jednak po glebszym zastanowieniu mysle, ze sa bardzo chlonne, Niunka poleca jeszcze chicco... oczywiscie nie omieszkam sprobowac i dam znac...

a dzis w nocy stwierdzilam, ze to wszystko to dosc duze marnotrawstwo i przypomnialo mi sie, ze przeciez mam pieluchy tetrowe, i na noc, to od dzis ida w ruch, po nocy wrzuce do prania i juz, tym bardziej, ze na razie maly jedzie tylko i wylacznie na pampersach...

co te nasze dziewczyny sie tak chowaja? a jak juz zajrza to na ciazowy watek... a nie tutaj 21.gif

w ogole to przeczytalam juz prawie caly watek noworocznych i tyle tam roznych sposobow, ktore dobrze stosowac, a ktore pewnie kiedys znalam, ale normalnie jak czytam to jak jakies nowosci (przez te kilka lat wszystko cala wiedza o noworodkach mi wywietrzala 06.gif )
eni20
jezzabellto jak jazda na rowerze;) szybko sie wdrążysz;)ja narzie mam nie usztywniane staniki,ale musze sie zaopatrzyc w jakis z fiszbinami, a jak wsadzisz te pieluchy w stanik? wytniesz jakos? czy jak? ja tez chyba sprobuje....
eni20
maluch konczy dzis 2 tygodnie:)
jezzabell
Eni okraglutkie 2 tygodnie wiec imprezka impreza.gif impreza.gif za Filipka (swoja droga fajne te Filipki... 03.gif )

jesli chodzi o pieluchy to spie w nieusztywnianym staniku, wiec skladam tak pieluche zeby byla prostokatem i jeden koniec wsadzam z jedna piersia w jedna miseczke i drugi w druga 06.gif i sie miesci, a jaka pojemna... moze nie wygladam zbyt apetycznie 29.gif ale na razie i tak nie musze...

a w ogole, to o ile pamietacie, to bardzo malo w ciazy przybralam na wadze (7 kilo, potem mi 2 ubylo...) i po porodzie (tak jest i do dzis) z 70 kilo spadlam 63 czyli 2 kilosy mniej niz przed zajsciem w ciaze... zobaczymy czy nie nadrobie pozniej...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.