To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zmiana mleka z bebilon comfort 1 na następne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

NANA 8R
cześć.mam problem bo maluszek zajada sie tym mlekem ale juz czas na następne.jakie mleka polecacie drogie mamy?czy moge mieszać mleka czyli np rano i w dzień nan lub inne a wieczorem porzed snem podawać bebilon na dobranoc.prosze o pomoc pozdrawiam
Gruszka
Nana, ponawiam pytanie, po co chcesz mieszac dwa rodzaje mleka?
NANA 8R
cześć,zastanawiam sie nad tym:)domiś budzi sie w nocy kilka razy na karmienie wiec jakby dostał mleczko dostosowane typowo na noc to może by wkońcu ją przespał.a inne mleka jakie znam nie mają typowego mleka na noc,co do mleczka normalnego to wszyscy polecają np nan wiec stąd to moje pytanie.wiem że dziwne ale na prawde potrzebuje porady gdyż to moje pierwsze dzieciątko a w sklepach taki duży wybór,że trudno sobie z tym poradzić.dziekuje że zainteresowałaś sie tym moim problemem,czekam na porade
Saskia
a to "mleko na noc" nie ma po prostu dodanego kleiku? bo przeciez srodkow nasennych nie dosypia icon_wink.gif
mozesz wtedy dawac nan a na noc Nan z kleikiem ryzowym chociaz ja nie zauwazyłam zeby sie moja corka nanem z ryzem bardziej nasycała
Saskia
jednak nie kleik icon_wink.gif

"Bebilon DobraNoc 2 to mleko następne odpowiednie dla Twojego dziecka, gdy wydaje się niespokojne i głodne w nocy, a nie jest karmione piersią. Dzięki starannie dobranym węglowodanom zwiększa poczucie sytości i pomaga dziecku dłużej czuć się najedzonym. Zaleca się podawać je jako ostatni posiłek przed snem."

ja bym sie juz bebilonu trzymała, jesli dziecko w tej chwili tez bebilon je
a te weglowodany to IMHO czysty chwyt marketingowy icon_wink.gif
Gruszka
CYTAT(Saskia @ Tue, 22 Apr 2008 - 20:48) *
ja bym sie juz bebilonu trzymała, jesli dziecko w tej chwili tez bebilon je
a te weglowodany to IMHO czysty chwyt marketingowy icon_wink.gif

Otóz to - też mi się tak wydaje. Ale jesli koniecznie chcesz spróbowac to ja tez trzymałabym się jednego producenta - mieszanie dwóch róznych marek może nienajlepiej odbić się na brzuszku...

Poza tym proponuję, Nana 8R, żebyś odnalazła wątek "Kiedy prześpi noc?" w którym dziewczyny bardzo sprytnie dowodzą, że dziecko przespi noc tylko wtedy, gdy SAMO będzie na to gotowe icon_wink.gif myślę, że żadne cud-mleko nie pomoże icon_wink.gif
NANA 8R
dziewczyny dziekuje za porady.za tydzień zmieniam mleko i pewnie macie racje,po co robić mu młynek w brzuszku jak oprócz zmiany mleka bedzie dostawał pierwsze jedzonka.
NANA 8R
a jak wprowadzaliście pierwsze pokarmy? były duże kłopoty z brzuszkami.nowe mleko kaszki i obiadki to duże wyzwanie dla cztero miesięcznego brzuszka,wiem że wszystko stopniowo i w małych ilościach ale zawsze to cos nowego.podzielcie sie z doswiadczeniem
Saskia
CYTAT(NANA 8R @ Thu, 24 Apr 2008 - 13:18) *
dziewczyny dziekuje za porady.za tydzień zmieniam mleko i pewnie macie racje,po co robić mu młynek w brzuszku jak oprócz zmiany mleka bedzie dostawał pierwsze jedzonka.

wiesz co, po zmianie mleka poczekałabym z tydzień żeby się dziecko przyzwyczaiło, i jesli będzie ok, to dopiero nowe produkty
Buffik
My właśnie przechodzimy z bebilon Comfort 1 na 2 ale moja Zosia coś źle to znosi, zaczęła się robić w nocy niespokojna (do tej pory budziła się tylko raz) i zdecydowanie mniej pije niż przedtem. ja mieszam te mleka pół na pół (np 2 miarki bebilonu 1 i 2 miarki bebilonu 2) bo tak nam doradziła nasza pani dr.
Zastanawiam się nad innym mlekiem, bo chyba to jej nie pasuje. Z w prowadzaniem nowych produktów czekam aż się z mlekiem wyjaśni, bo potem nie wiadomo w czym jest problem.
Gruszka
CYTAT(Buffik @ Fri, 25 Apr 2008 - 13:23) *
My właśnie przechodzimy z bebilon Comfort 1 na 2 ale moja Zosia coś źle to znosi, zaczęła się robić w nocy niespokojna (do tej pory budziła się tylko raz) i zdecydowanie mniej pije niż przedtem. ja mieszam te mleka pół na pół (np 2 miarki bebilonu 1 i 2 miarki bebilonu 2) bo tak nam doradziła nasza pani dr.
Zastanawiam się nad innym mlekiem, bo chyba to jej nie pasuje. Z w prowadzaniem nowych produktów czekam aż się z mlekiem wyjaśni, bo potem nie wiadomo w czym jest problem.

Buffik, córa może mniej pić, zwłaszcza początkowo, bo "2" jest zdecydowanie bardzie pożywna niż "1". Poza tym do nowego mleka i składu tez musi się przyzwyczaic, więc dałabym jej spokojnie czas ok. 2 tygodni na przestawienie się - o ile oczywiście nie będzie jakiś specjalnych sensacji...
Buffik
Dzięki za info, bo już nie pamiętam jak to z moim synusiem było ( 6 lat minęło...), dzwoniłam do naszej pani dr i poleciła wrócić do 1 skoro dziecku słuzy a 2 ka się wstrzymać i podawać zupki itd..., tak też zrobiłam i z powrotem mamy spokój. Moja Zosia jest duża, ma 68 cm i 7 kg więc trochę mniej kalorii w melczku jej nie zaszkodzi a za jakiś czas spróbujemy znowu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.