To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Majusie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
mam(a)


11 : 6

Mariposa:


Mam(a):


Joannab16:


AnnieLo:


Gabriela647:


Asija:


Foczka_82:


Okruszek:


...Asia...:


Helena:


Mama_Kingi_i_Patryka:


Becix:


Gosia83:


Becik:


Johanka:


*Meganka*:


...asia...
Ja już bym chciała tu dołączyć buuuu.... 08.gif 06.gif
Mućka
gratulujÄ™ rozpakowanym brawo_bis.gif brawo_bis.gif
a nierozpakowanym szybciutkich i bezbolesnych porodów... icon_smile.gif
daisy1980
Gratulacje 06.gif No, to szybko majowki juz Nam tu zawitaly.
andzia30
Gratulacje mamusiom rozpakowanym i powodzenia dla nierozpakowanych!
Gosia83
Ech...ja jeszcze w dwupaku...ale ja może dotrwam do maja...co? Mam nadzieję że też niedługo tu będę... 08.gif
Mama_Kingi_i_Patryka
Dziewczyny, niebawem tu dołączę...
AnnieLo
I ja sie tu szybko dopisuje, hehe, MAM ale sie ciesze, ze zalozylas watek! icon_biggrin.gif
Ja to mam chyba jekies przeznaczenie nie rodzic w tych miesiecach, na ktore sie wczesniej zapisuje. wink.gif Myslalam, ze tym razem sie uda, bo mialam termin akurat na 12 maja, taki prawie srodek, ale nie, Max postanowil byc BARANKIEM i urodzil sie 3 tygodnie wczesniej - 18stego kwietnia.
Urodzil sie z waga 3240 i miara 51 cm.
netty5
Witam serdecznie majowe mamusie.Maj to tez moj miesiac wiec szczegolnie sie ciesze ze jest juz majowy watek.
MAM ja ktam Wiktorek? Niech ci zdrowy i duzy rosnie. Widze ze jestes moja imienniczka a w szpitalu lezalam z jeszcze inna Aneta tez z blizniakami. Ciekawe czy Anety maja cos magicznego w sobie czy to taki zbieg okolicznosci? 08.gif 08.gif 08.gif

ANNIE LO i ty juz tutaj? 06.gif

Pozdrawiam serdecznie
Becik
CYTAT(AnnieLo @ Wed, 23 Apr 2008 - 11:24) *
Max postanowil byc BARANKIEM i urodzil sie 3 tygodnie wczesniej

Bo to fajni ludzie 06.gif mówi Ci to Baranica 08.gif
Ja tez tu juz chce byc!!!
AnnieLo
Bardzo sie ciesze, bo... Max zaczal robic dwie kupki na dzien, HURRA! icon_biggrin.gif Jejku, jak bardzo bym chciala, zeby tym razem powiodlo sie karmienie samymi piersiami... blagam.gif
To co dziewczyny, czekacie na Maj powiadacie? aniolek.gif
No chyba jeszcze blizniaczki Asiji beda kwietniowe, bo pisala mi, ze bedzie cesarka 30stego.
A Joannab - nie dolaczasz tu do nas??? 02.gif

No a na koniec troche Maksia:

Becik
Maksiu przystojniak jak się patrzy ale inny od Lea!!! 06.gif Czekaj Maksiu za niedługo może ta Twoja lipsta się urodzi 08.gif
Gosia83
Oj...Maksiu...śliczniutki chłopiec z Ciebie...a jakie fajne włoski ma...długie...ech...przystojniaczek... 03.gif
Aniello - ja do maja czekam...obrone mam jeszcze w poniedziałek a potem to już mogę rodzić...o ile to maj będzie... ale czekam na maj...bo jak narazie te majowe dzieciaczki takie śpieszaczki są... 08.gif
AdiBu
Wywołana przez AnnieLo zapisuję się i ja na wątek majowy, chociaz my z kwietnia, ale sentyment do maja mam wielki icon_biggrin.gif
mam(a)
Netty, my Anety to mamy szczęście do bliźniaków 03.gif
AnnieLo, ale z Maksa przystojniak!

A ja Wam pokażę Wiktorka dopiero jak będzie w domku.
Ale zupełnie jest niepodobny do dziewczynek jak były małe, one miały więcej włosków, takie czarnulki były, a on ma o wiele mniej włosków i jak na razie inną karnację.
No i nareszcie zaczął próby samodzielnego oddychania brawo_bis.gif
Gosia83
A mówlili coś lekarze o domku, czy jeszcze nie...ech...ciekawa jestem jak ten twój maluszek wygląda...Jesteśmy mam dalej z wami... 06.gif - i Bawa dla Wiktorka za siłę i wytrwałość...trzymam kciuki dalej... przytul.gif
mam(a)
CYTAT(Gosia83 @ Sun, 27 Apr 2008 - 14:24) *
A mówlili coś lekarze o domku

Mamy się nie spodziewać, że weźmiemy go szybciej do domu niż przed końcem maja, chyba że naprawdę stałby się jakiś cud.
Gosia83
Ale przynajmniej wiecie już coś orientacyjnie...ale ważne że malutki walczy dzielnie i wytrwale...teraz będzie już tylko lepiej...Wiktorku jesteśmy z Tobą i rodzinką... przytul.gif
Bibi:-)
GratulujÄ™ wszystkim Mamom majowym nie majowym 06.gif

AnnieLo, miałaś jakieś problemy z powodu wielowodzia? Jak Synuś?
mam(a)
A oddychanie idzie Wiktorkowi coraz lepiej!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Mama_Kingi_i_Patryka
mam, tak się cieszę, że Wiktorek dostarcza Tobie, a przy okazji i dla nas, coraz to lepsze wiadomości brawo_bis.gif
mam(a)
a mam nadzieję, że lada moment będzie coraz lepszych wiadomości nie tylko ze względu na Wiktorka dochodziło.
W końcu do maja jeszcze jeden dzień!
A jutro już pewnie usłyszymy o narodzinach dwóch chłopców 06.gif
...asia...
Faktycznie Asjia już jutro rodzi 06.gif .
Będziemy trzymać kciuki 06.gif .


AnnieLo jak Max jest rozkoszny 06.gif . Do schrupania normalnie.
kina
Witamy majówki i i troszkę wcześniejsze "majówki" 06.gif

Trzymam kciukasy za Wiktorka
okruszek
Już nie mogę sie doczekac kiedy do Was dołączymy
mam(a)
A ja jestem ciekawa kiedy się doczekamy reszty dziewczynek, bo jak na razie tylko jedna i 5 chłopców icon_razz.gif
Może dziewczynki bardziej punktualne? icon_razz.gif
Gosia83
No - mojej Kini jeszcze nie śpieszno...siedzi w brzuszku i nic nie przepowiada żeby chciała wyjść...ale ma jeszcze czas... 08.gif
AnnieLo
CYTAT(Gosia83 @ Fri, 02 May 2008 - 15:59) *
No - mojej Kini jeszcze nie śpieszno...siedzi w brzuszku i nic nie przepowiada żeby chciała wyjść...ale ma jeszcze czas... 08.gif

Pewnie, ze ma czas - caly maj przed nia! icon_smile.gif

Mowia babcie, ze Max podobnoz urosl, a ja tego tak nie widze. Zauwazylam tylko, ze oczka coraz dluzej otwarte i glosniej placze, bo wczesniej bardziej kwilil niz plakal. icon_wink.gif No i kurcze, jedno oczko mu zaropialo, ale juz jakby lepiej - dostalismy kropelki od pediatry, mam nadzieje, ze szybko przejdzie.
Gosia83
Aniello...to aktualne foteczki małego poprosimy... 03.gif ...a oczko pewnie niedługo już przejdzie całkowicie... 06.gif

wenua
Jeszcze ja was chce powitac Majowe mamuski. Niech wam dzieci rosna zdrowo i bez KOLEK! icon_wink.gif

Mam
trzymam kciuki za Wiktorka!
AnnieLo
Z oczkiem lepiej po tych kropelkach, ale jeszcze leczymy.

A tu Max spacerowy:

Gosia83
Oj...Aniello...ale masz fajnego tego dzieciaczka malutkiego...następny przystojniaczek w rodzinie... 06.gif - no wiesz zadzroszczę Ci troszeczkę...bo przede mną jeszcze to wszystko...a ty już po...i możesz głaskać i tulić swojego syneczka...ech...a ja mam nadzieję że Kinia zdrowa...i że szybko i w miarę bezboleśnie przyjdzie na ten świat... blagam.gif
dorota.N
Słodki ten twój Max aniolek.gif AnnieLo!

Mój aniołek też miał problem z jednym oczkiem(ropiało mu)a moja położna zaproponowała by mu moim mlekiem je smarować-i musze przyznać że pomogło.
MiE
Witam i gratuluje rozpakowanym majoweczka icon_smile.gif

Rok temu o tej porze ja czekalam na Skarba swojego icon_smile.gif jejuuu jak ten czas leci

Buziaki od majowki 2007
AnnieLo
Gosia - badz cierpliwa, bedziesz miala ladne, duze - DONOSZONE! - silne dziecko. Spij teraz i wypoczywaj, odstresowuj sie i najadaj truskawek (ja nie moge! icon_wink.gif ). Juz niedlugo, juz niedlugo! Jeszcze zatesknisz za tymi ostatnimi dniami z brzuszkiem... Nie, zeby nie cieszyc sie dzieckiem na "powierzchni", ale ciza tez ma swoje uroki. icon_biggrin.gif

Dorota - no popatrz, moze ja tez sprobuje posmarowac mlekiem, ale chyba juz raczej wyleczone po tych kropelkach... icon_smile.gif

A propos mleka, no ja juz sama nie wiem o co chodzi, Max szczegolnie wieczorem przed pojsciem spac ma napad glodu, wczoraj juz tak wszystko wyssal i nadal glodny zrobilam mu troche sztucznego mleka (no bo niestety zwazony zatrzymal sie na tych 3 kilach, nie przybiera icon_sad.gif ), no i wypil 30 gram, jedna miarke mleka jakby i zasnal natychmiast. No to za duzo nie wypil, ja juz nic nie rozumiem, ech...

Nadal bede probowac go karmic piersia, jutro wizyta u pediatry, z Maxem i z Leem, wiec zobaczymy co ona na to powie.
AnnieLo
A tak swoja droga to tak sie zastanawiam, mysle i rozmyslam, kurcze, czlowiek by chcial ta sama piersia karmic a tyle trudnosci napotyka, i prawde mowiac juz troche przestalam wierzyc, ze sie uda icon_sad.gif bo z Leem tez do piatego miesiaca karmilam moim, a po takim karmieniu dokarmialam sztucznym, ale dobre tez cos takiego, chociaz troche tego mleka matczynego dostanie... No ale JAK to zrobic, zeby moc tylko swoim karmic??? Juz wszystkiego wyprobowalam, trzymam go przy tej piersi dniami calymi... Sa kobiety, ktore wogole nie probuja karmic naturalnie, na przyklad taka kolezanke mialam, z obawy zeby sobie biustu nie popsuc nie karmila, a jak ja chce to nie moge.
*sylka*
Annie kochana a zajrzałaś na stronę www.laktacja.pl jest kilka ciekawych porad może coś akurat znajdziesz
poza tym Max śliczności
AnnieLo
Sylwia, dziekuje, zajrzalam, poza tym dzwonilam tez tutaj do jednej kobitki udzielajacej porad...
mam(a)
GABRIELA, FOCZKA, OKRUSZEK
GRATULUJĘ!!!!!!

brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
agata85
I ja gratuluje rozpakowanym juz ,,majusia,, brawo_bis.gif A reszcie zycze bezproblemowego i szybkiego porodu brawo_bis.gif
okruszek
No to melduję sie na wątku majowym z maleńką Kingą. Wczoraj wróciłyśmy do domku i odpoczywamy. Może wieczorkiem wkleje zdjęcie.
AnnieLo
Okruszku - nie "moze" tylko NA PEWNO. icon_biggrin.gif Prosimy pieknie! icon_biggrin.gif Bo BARDZO ciekawe jestesmy.
AnnieLo
Okruszek - pisalas na "maju" ze malo je Kinga, a co to znaczy, karmisz piersia, jak tam laktacja? Ja musialam niestety dokarmic mieszanka, bo nie przybieral Max - teraz daje najpierw piers a jak widze, ze dalej glodny to troche butelki. A do kogo Kinga podobna???
wenua
AnnieLo jesli chodzi o laktacje to ja tez na poczatku z powodu pobytu mojej coreczki w szpitalu prawie stracilam mleko. Teraz karmie tylko piersia. trudno bylo i musialam rozbujac laktacje. Zajelo mi to ok miesiaca.

oto co pomoglo:

- odciaganie laktatorem,
- herbatka mlekopedna FITO-MIX
- Ricinus communis 5ch- lek homeopatyczny

Polecam zwlaszcza dwa ostatnie, to po nich dzis karmie tylko piersia. Nie wiem jak u ciebie, ja zamawialam w Polsce i mi przysylali.
Powodzenia i nie poddawaj sie!!!


Max slicznosci icon_smile.gif
Meganka.
Przybywa majusiów. Super. Już się doczekać nie mogę aż dołączę 03.gif

Max śliczności.

Annielo, ja z Zosia piłam taką mieszanke zioową i mleczka było sporo, a początki były trudne.
AnnieLo
wenua - dziekuje serdecznie za rady!!! icon_smile.gif A ten srodek homeopatyczny kupuje sie w aptece w Polsce?
PS A gdzie mieszkasz w Szwecji? Mam rodzinke w Halmstad. icon_smile.gif
foczka_82
hej dziewczyny icon_smile.gif
od razu melduje, ze dzis wyszlismy ze szpitala, trzymali nas tak dlugo, bo mialam cesarke :/
zdjecia beda chyba jutro, bo maz zostawil aparat w pracy, ale mam filmik icon_smile.gif
https://de.youtube.com/watch?v=uxmY-U8oyo0
Fabian malo je, a mi rozsadza cycuchy :/ musialam brac tabletke na zmniejszenie laktacji i sciagac troche pokarmu reka
maly zdrowy, jedynym naszym problemem jest jedno jajko icon_razz.gif ktore nie zeszlo, bedziemy czekac, czy samo zejdzie, jak nie to ok szostego roku zycia bedzie musial miec operacje
ak po krotce to 1go maja bylam w szpitalu na kontroli i powiedzieli ze najprawdopodobniej bede miala cesarke, bo mam duzo wod i jak odejda to moze byc problem bo glowka niby w dole ale wysoko, i kazali przyjsc na nastepny dzien icon_smile.gif o 11godz zaczely sie przygotowania, kroplowka z witaminami itd, o 11.30 na stol, znieczulenie w kregoslup i ciachanko icon_razz.gif a o 11:52 Fabianek byl juz z nami, z szyli mnie i na tyle hehehe bez zadnych sensacji icon_smile.gif troche boli ale najwazniejesze ze maly zdrowy icon_smile.gif
Gosia83
foczka...on jest piękny i poprostu kochaniutki... 06.gif - jej jaki słodziak z niego...
foczka_82
hehe tylko calowac icon_smile.gif musze sie powstrzymywac, zeby go nie rozpiescic za bardzo icon_smile.gif bo poki co jest grzeczniutki icon_smile.gif a ten starszy to budzi sie w nocy i najlepiej by z nami spal wiec musze uwazac icon_smile.gif
AnnieLo
Foczka - gratulacje, ale duzy Fabianek, ile wazy teraz? icon_smile.gif Sliczny blondasek. Zazdroszcze tej duuuzej laktacji - to moze sciagaj i zamrazaj na zapas? icon_smile.gif
A to w nocy jak sobie radzicie Hubisek spi sam w lozeczku swoim czy jednak z wami?
U nas Leo spi w swoim pokoju, ale jest teraz babcia, ktora z nim spi w pokoju, czasem w nocy sie budzi z placzem, ale wychodza mu teraz gorne kly, wiec moze to przez to, nie przez zazdrosc, czy jakies emocje zwiazane z braciszkiem mam nadzieje.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.