To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy ktoÅ› zna dr Gedymin?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

miskap
Jak w temacie. Niedługo wracam na stare śmieci i chciałam zapytać czy znacie może tę panią doktor ginekolog. A jeśli nie to kogo możecie mi polecić z Gorzowa i okolic? Z góry dziękuję
Aylin
Hej icon_smile.gif

A znam dr Gedymin icon_smile.gif Jest ok icon_smile.gif

Choć ja bym ci poleciła dr. Turos-Dejnowicz. Prowadziła całą moją ciążę i byłam bardzo zadowolona. Dokładna, rzetelna, przyjazna pacjentce.... i jeszcze dużo dobrego bym mogła pisać icon_smile.gif Jak byś miała pytania na temat jednej bądź drugiej dr. to śmiało pytaj a postaram sie odpowiedzieć icon_smile.gif
miskap
Dzięki Anek. Myślę, że dr Gedymin odpada, bo już nie pracuje w szpitalu w Gorzowie ( z tego co się zorientowalam). Myślę jeszcze o dr Kozber. Jakby coś to się jeszcze odezwę. A dr Turos-Dejnowicz w którym szpitalu pracuje?
Aylin
Taa dr. Gedymin pracuje w szpitalu w Barlinku. Jest tam ordynatoprem. I z tego, co wiem sporo babek tam do niej jeździ rodzić-a to przeciez nie jest daleko.

Dr. Turos-Dejnowicz obecnie prowadzijuz tylko ptywatna praktyke, ale jest rewelacyjna 06.gif 06.gif

Co do oddzialu pol-gin w gorzowie to tam widzialm zaledwie dwie kobiety doktorki. Reszta to mezczyźni. A ja jakoś z tych co preferuja kobiety co do tej lekarskiej specjalności icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.